Номинальная мощность, кВт (л.с.) при об/мин

423 (575)/6,000–6,500

Макс. крутящий момент в Н·м при об/мин

750/2,200–5,000

Разгон 0–100 км/ч, с

4.2

Выброс CO2 в смешанном цикле, г/км

258

BMW X6 M поєднує в собі спортивні риси автомобілів M з видатною функціональністю моделей сімейства X. Відчути незрівнянне задоволення від водіння Вам допоможуть потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, 8-ступінчата коробка передач M Steptronic та система повного приводу xDrive із спеціальними функціями M. Вражаючу зовнішність забезпечують 20-дюймові (стандартна комплектація) або 21-дюймові (опціональна пропозиція) легкосплавні колісні диски та яскравий дизайн переднього й заднього бризковиків кузова. Розкішний інтер’єр цього спортивно-активного купе вражає першокласними матеріалами, спортивними сидіннями М і значною різноманітністю деталей, виконаних беззаперечно у стилі М. Цей потужний автомобіль може запропонувати Вам надзвиайне прискорення та керованість, незрівнянний комфорт та безмежне задоволення від водіння.

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ТРЕКУ. НАВІТЬ ЯКЩО ТРЕКУ НЕМАЄ.

Характер гоночного автомобіля.

Захоплююча дух динаміка, вражаюча маневреність, бездоганна керованість: BMW X6 M встановлює нові стандарти у своєму класі. Функція Launch Control забезпечує максимально швидкий розгін з місця в будь-яких умовах. Активна підвіска Dynamic Drive, система Dynamic Performance Control і система динамічного регулювання жорсткості підвіски дозволяють вашому BMW ідеально адаптуватися практично до будь-яких умов водіння.

Читати далі

Динамічні характеристики та Ефективність.

BMW X6 M пропонує концентровану потужність, яка ефективно передається дорозі завдяки інтелектуальній системі повного приводу із спеціальними функціями M. Неперевершена тяга гарантована. Серійна 8-ступінчата коробка передач M Steptronic забезепчує миттєве переключення передач як в ручному, так і в автоматичному режимах. Композитні гальма M гарантують таке ж оптимальне гальмування, як і в автоспорті. А завдяки технологіям BMW EfficientDynamics неперевершена потужність поєднується із дивовижною економічністю.
Читати далі

Дизайн.

Потужний автомобіль у елегантному кузові спортивно-активного купе. Впевнений у своїх силах, він створений для максимальних швидкостей. Оснащення дозволяє йому приймати будь-який виклик. Він шукає найкрутіші віражі та нові маршрути вдалині від проторених шляхів. Автомобіль з унікальною комбінацією: зручний, коли сідаєш у нього, потужний, коли тиснеш на педаль акселератора.
Читати далі