Динамика и экономичность BMW X5 M

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ТРЕКУ. НАВІТЬ ЯКЩО ТРЕКУ НЕМАЄ.

BMW M

Динамічні характеристики та ефективність BMW X5 M.

BMW X5 M пропонує концентровану потужність, яка ефективно передається дорозі завдяки інтелектуальній системі повного приводу із спеціальними функціями M. Неперевершена тяга гарантована. Серійна 8-ступінчата коробка передач M Steptronic забезепчує миттєве переключення передач як в ручному, так і в автоматичному режимах. Композитні гальма M гарантують таке ж оптимальне гальмування, як і в автоспорті. А завдяки технологіям BMW EfficientDynamics неперевершена потужність поєднується із дивовижною економічністю.

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ТРЕКУ. НАВІТЬ ЯКЩО ТРЕКУ НЕМАЄ.Динамічні характеристики та ефективність BMW X5 M.

BMW X5 M пропонує концентровану потужність, яка ефективно передається дорозі завдяки інтелектуальній системі повного приводу із спеціальними функціями M. Неперевершена тяга гарантована. Серійна 8-ступінчата коробка передач M Steptronic забезепчує миттєве переключення передач як в ручному, так і в автоматичному режимах. Композитні гальма M гарантують таке ж оптимальне гальмування, як і в автоспорті. А завдяки технологіям BMW EfficientDynamics неперевершена потужність поєднується із дивовижною економічністю.

Читати далі

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ M STEPTRONIC З ФУНКЦІЄЮ DRIVELOGIC.

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ M STEPTRONIC З ФУНКЦІЄЮ DRIVELOGIC

Оптимальна передача потужності.

Восьмиступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic встановлює нові стандарти динамічності та функціональності. Дуже мала різниця передавальних чисел у поєднанні з практично миттєвим перемиканням передач гарантує відмінну передачу потужності на будь-якій швидкості і високу економічність. Зокрема, на високих швидкостях восьма передача дозволяє зменшити число оборотів двигуна і тим самим знизити і витрати палива, і рівень шуму. У режимах D і S можна перемикати передачі вручну за допомогою важеля КПП M або перемикачів на кермі. У ручному режимі S немає автоматичного переходу на підвищену передачу і двигун досягає максимального рівня обертів за необхідності.

Надзвичайно динамічний.

Крім того, нова КПП дає можливість швидко перемикати передачі на високих швидкостях, а функція Drivelogic дозволяє досить швидко встановити один з трьох режимів роботи КПП – від комфортного та економічного до динамічного та до екстремально спортивного. Муфта блокування гідротрансформатора забезпечує безпосередній зв'язок двигуна з коробкою передач, зводячи до мінімуму втрати потужності. Одна з відмінних особливостей автомобілів M полягає в тому, що під час зупинки відсутній зв'язок двигуна з коробкою передач, завдяки чому не потрібно утримувати педаль гальма, щоб запобігти руху автомобіля вперед. Цей режим можна відключити коротким натисканням на педаль акселератора, наприклад при маневруванні.

xDRIVE ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

xDRIVE ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ФУНКЦІЯМИ M

Інтелектуальна система повного приводу BMW.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно розподіляє крутний момент між осями. Електронно керована система миттєво реагує на зміну умов, відповідно регулюючи розподіл крутного моменту і тим самим забезпечуючи максимальне зчеплення з дорогою, курсову стійкість і безпеку водіння. Вона також запобігає недостатньому і надлишковому ступеню поворотності, не допускаючи втрати курсової стійкості і керованості.

Динамічний на вузьких поворотах.

В автомобілях BMW M система xDrive більше завантажує задню вісь, що поліпшує динамічні характеристики. Потужність надходить насамперед на задні колеса, а вже потім – на передні. Це покращує поворотність, особливо під час руху на звивистих дорогах. В результаті водій може в повній мірі використовувати динамічний потенціал автомобіля, розганяючи його раніше і більш різко. При бажанні можна змінити розподіл крутного моменту так, щоб передня вісь отримувала його до 50 відсотків більше. А при відключеній системі динамічного контролю курсової стійкості можливий контрольований занос.

КОМПОЗИТНІ ГАЛЬМА M.

КОМПОЗИТНІ ГАЛЬМА M

Високоефективні гальмівні диски M з композитних матеріалів створені з використанням гоночних технологій. Вони відрізняються високою стабільністю і не допускають втрати гальмівного зусилля навіть в екстремальних ситуаціях. За рахунок використання різних високоміцних матеріалів досягаються висока термічна стійкість, довговічність і точність реакцій. Крім того, зменшується маса гальм, що позитивно позначається на динамічності, розгоні, маневреності і паливній економічності.

Передні гальма, оснащені перфорованими вентильованими дисками з 6-поршневими супортами, що забезпечують надійне гальмування на мокрій дорозі і відрізняються поліпшеним тепловідводом. Сині гальмівні супорти зі знаменитим логотипом M підкреслюють спортивний стиль гальмівних дисків і служать завершальним штрихом в оригінальному дизайні M.

Гоночный характер

ХАРАКТЕР ГОНОЧНОГО АВТОМОБІЛЯ.

Захоплююча дух динаміка, вражаюча маневреність, бездоганна керованість: BMW X5 M встановлює нові стандарти у своєму класі. Функція Launch Control забезпечує максимально швидкий розгін з місця в будь-яких умовах. Активна підвіска Dynamic Drive, система Dynamic Performance Control і система динамічного регулювання жорсткості підвіски дозволяють вашому BMW ідеально адаптуватися практично до будь-яких умов водіння.

 • Керування швидким стартом (Launch Control)

  За умови прогрітого двигуна функція управління швидким стартом (Launch Control) дозволяє отримати максимально інтенсивний розгін з місця. Вимкніть систему динамічного контролю курсової стійкості (DSC) довгим натисканням кнопки DSC, потім активуйте функцію Launch Control. Оберіть послідовний режим з програмою 3, натисніть педаль гальма і, утримуючи її, натисніть педаль акселератора, щоб активувати режим «кік-даун». Після того як загориться індикатор у вигляді стартового прапора на приладовій панелі, двигун при натиснутій педалі акселератора розвиває оптимальне число обертів, що забезпечує максимально ефективний старт. Утримуючи педаль в натиснутому положенні, відпустіть педаль гальма і відчуєте ураганний розгін, який триває до відпускання педалі акселератора. Восьмиступінчаста коробка передач M Steptronic вибирає моменти перемикань таким чином, щоб з підвищенням передачі число обертів двигуна залишалося оптимальним. Цю функцію по достоїнству оцінять шанувальники динамічного спортивного стилю водіння.

 • Система Dynamic Performance Control (DPC)

  Система Dynamic Performance Control (DPC) збільшує атлетизм та покращує динамічні характеристики за рахунок гнучкого розподілу тягового зусилля між задніми колесами. Вона покращує показники точності управління та динамічності у поєднанні з іншими системами регулювання параметрів підвіски. DPC, спеціально адаптована до лінійки M, зменшує також необхідний кут повороту, підвищуючи точність рульового управління.

  На додаток до міжколісного диференціалу на задній осі встановлені два передавальних механізми з електронним управлінням, за рахунок яких система DPC за необхідності перенаправляє частину крутного моменту на зовнішнє заднє колесо в повороті.

 • Активна підвіска Dynamic Drive

  Активна підвіска Dynamic Drive з гідравлічними стабілізаторами зменшує крен кузова при проходженні крутих поворотів або виконанні різких маневрів. Це робить керування автомобілем більш комфортним, покращуючи маневреність і точність реакцій автомобіля. Це дозволяє водієві повністю використовувати колосальний динамічний потенціал BMW M.

  Під час руху по прямій дві частини стабілізатора відокремлені одна від одної і не втручаються в роботу амортизаторів і підвіски, забезпечуючи їхнє оптимальне функціонування. За допомогою численних датчиків система аналізує умови руху і зменшує крен кузова в повороті в залежності від поперечного прискорення. А активний розподіл поперечного навантаження між осями підвищує безпеку в критичних ситуаціях. В автомобілях M крутний момент поперечного розгойдування припадає переважно на задню вісь, що додатково сприяє динамічному водінню. Спеціальні М налаштування рульового управління та реагування на зміну навантаження роблять реакції автомобіля ще більш точними і швидкими.

 • Система Dynamic Damper Control

  Система динамічного регулювання жорсткості підвіски безперервно регулює жорсткість амортизаторів залежно від умов водіння і дорожнього покриття. За допомогою клавіш управління динамічними характеристиками на центральній консолі можна регулювати налаштування амортизаторів на свій розсуд - від комфортних параметрів при збереженні високого динамічного потенціалу до екстремально спортивного режиму, що дарує максимальне задоволення від водіння BMW M. Режим Comfort з більш м'яким налаштуванням амортизаторів найкраще підходить для їзди по нерівних дорогах. З іншого боку, в режимах Sport і Sport+ автомобіль за рахунок збільшеної жорсткості амортизаторів ідеально вписується у повороти, повною мірою проявляючи гоночний характер M. Рухи кузова і коліс зводяться до мінімуму, щоб забезпечити максимальну динаміку на рівній дорозі. Попередньо запрограмовані в меню M Drive режими можна швидко активувати за допомогою кнопок M на рульовому колесі.

  Установлені на кожному колесі датчики вимірюють хід автомобіля. Ці дані аналізуються системою управління, яка реагує за долі секунди, регулюючи параметри амортизаторів. У кожного з амортизаторів незалежно регулюються хід стиснення і зворотній хід. Результат – надійне зчеплення з дорогою завдяки оптимальним показникам роботи амортизатору та підвіски кожного колеса.

Система M Drive

СИСТЕМА M DRIVE.

Система M Drive дозволяє індивідуально задавати різні параметри водіння, від спортивних до максимально комфортних, створюючи водійські профілі. Будь-який з двох збережених профілів разом з їхніми налаштуваннями можна швидко і зручно активувати натисненням однієї з двох кнопок M Drive на шкіряному кермі M.


Характерні для автомобілів M клавіші управління динамічними характеристиками, що дозволяють роздільно регулювати різні параметри двигуна, трансмісії і підвіски, розташовані на центральній консолі навколо важеля КПП. Водій може окремо налаштовувати режим роботи DSC, характеристики двигуна, адаптивної підвіски і рульового управління M Servotronic, режим роботи восьмиступінчастої КПП M Steptronic і зовнішній вигляд проекційного дисплея. У меню iDrive можна створювати і зберігати набори індивідуальних налаштувань автомобіля. Для збереження використовуються кнопки M Drive на шкіряному кермі M.

Сервотроник M

СИСТЕМА M SERVOTRONIC.

Система M Servotronic забезпечує оптимальне посилення рульового управління в будь-яких умовах. Ця система регулює величину підсилення відповідно до поточної швидкості руху, забезпечуючи інформативність і точність рульового керування навіть на високих швидкостях. Система також забезпечує високий ступінь комфорту за рахунок мінімізації зусилля, необхідного для повороту рульового колеса. Одночасно з цим максимально збільшується маневреність під час паркування і руху по вузьких і звивистих дорогах.


Блок керування використовує показники електронного виміру швидкості руху і визначає необхідну поточну величину підсилення. Електромеханічна система управління регулює зусилля прикладене до керма дуже точно – значно точніше, ніж традиційні системи рульового управління з підсилювачем, які орієнтуються на число оборотів двигуна.


Система M Servotronic зводить до мінімуму зусилля, необхідне для обертання кермового колеса під час руху з малою швидкістю. По мірі зростання швидкості ступінь посилення поступово знижується, щоб забезпечити безпосередній контакт з дорогою і таким чином поліпшити курсову стійкість. Система M Servotronic спеціально адаптована до лінійки M і має три попередньо задані режими налаштування, які перемикаються натисненням кнопки.

Технологии BMW EfficientDynamics

ТЕХНОЛОГІЇ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics дозволяє отримувати більше від кожного літра палива. Це покращує характеристики двигуна і трансмісії, підвищує ефективність і приносить ще більше задоволення від водіння. Технічні інновації, які поліпшують динамічні характеристики за одночасного зниження витрати палива, роблять процес приємного керування стандартом для кожного автомобіля BMW.

 • Функція автоматичного запуску та зупинки двигуна

  Завдяки функції автоматичної зупинки і запуску двигуна ваш автомобіль витрачає паливо тільки під час руху. Система заощаджує паливо, вимикаючи двигун, коли автомобіль повністю зупиняється і водій тримає ногу на педалі гальма, наприклад під час зупиники перед світлофором або руху в пробках.

  Коли функція автоматичної зупинки і запуску двигуна активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний індикатор. Двигун автоматично запускається за долі секунди, коли водій знімає ногу з гальма і натискає педаль акселератора.

  Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна ніяк не впливає на комфорт та безпеку руху, оскільки вона не активується у випадку, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, ступінь заряду акумуляторної батареї недостатньо високий або водій обертає рульове колесо. В особливих випадках (наприклад, під час скочування автомобіля по схилу або, коли виникає запотівання лобового скла) центральна система управління запускає двигун, який знаходиться у стані спокою. Функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна можна відключити будь-якої миті шляхом натискання кнопки.

 • Система рекуперації енергії гальмування

  При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, яка виробляється у процесі гальмування або коли водій знімає ногу з педалі газу, перетворюючи її в електричну енергію. За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління енергією знімається необхідність у безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. Результат – зменшення витрати палива і приріст потужності – класична ілюстрація ефективності програми BMW EfficientDynamics.