BMW M850i xDrive Gran Coupé, інформація, обладнання, технічні дані

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Поряд з прогресивним дизайном й видатними характеристиками, BMW M850i xDrive Gran Coupé також пропонує великий набір привабливих функцій і технічних інновацій. Відкрийте для себе новаторські системи допомоги водієві та функції підключення, які пропонують революційну і комфортну мобільність на максимально можливому рівні в спортивній і розкішній атмосфері.

Читати далі
THE 8BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ

ДИЗАЙН ТА ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé визначається високими естетичними стандартами і надихає з усіх боків. Це натхнення триває за кермом. По-перше, завдяки спортивному й розкішного салону, який задовольняє навіть найсильніші вимоги. І, по-друге, завдяки вражаючому спортивному характеру, заснованому на трансмісії та компонентах шасі від автоспорту, які здатні до максимальної продуктивності і забезпечують незрівнянний рівень задоволення від водіння.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, динаміка руху, обладнання
BMW M850i xDrive Gran Coupé, скляний дах Panorama

Cкляний дах Panorama

При відкритті електричний скляний дах Panorama з функціями горизонтального і вертикального підйому забезпечує свіже повітря, а в закритому вигляді створює яскраву, залиту світлом атмосферу в салоні. Ви відкриваєте та закриваєте його одним натисканням кнопки, або ж за допомогою ключа автомобіля. Він оснащений жалюзями на роликах та дефлектором вітру, а також забезпечує безперервний скляний вид від переднього до заднього скла.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, зовнішній вигляд M Carbon

Зовнішній вигляд M Carbon

Пакет екстер'єру M Carbon підкреслює спортивні вимоги автомобіля. Бічні елементи спойлера в передньому бампері, елемент посередині решітки повітрозабірника, кришки зовнішніх дзеркал і цільна обробка вихлопної труби виготовлені з вуглепластика (CFRP). У пакет також входить вставка заднього дифузора особливої геометрії.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M підкреслює атлетизм автомобіля і змінює його повітряний потік. Він містить в собі передній фартух з більшими повітрозабірниками, унікальні бічні спідниці та задній фартух зі вставкою дифузора у виконанні Dark Shadow металік.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, cидіння M Sport

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Багатофункціональні сидіння M Sport з вбудованим підголів'ям забезпечують відмінну бічну підтримку водієві та передньому пасажирові. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн із підсвічуванням логотипу М підкреслює спортивні можливості автомобіля
BMW M850i xDrive Gran Coupé, цільна шкіряна обробка BMW Individual 'Merino'

Цільна шкіряна обробка 'Merino' BMW Individual

Дрібнозерниста шкіряна оббивка «Merino» BMW Individual доступна в численних естетичних колірних відтінках та поєднаннях й вражає ексклюзивною якістю шкіри, щоб задовольнити найвибагливіші вимоги. Використовуються виключно високоякісні шкури, які обробляються для отримання тонкої, стабільної натуральної шкіри без будь-якого штучного тиснення або поверхневого покриття. Шкіра є особливо об'ємною, м'якою та дихаючою. Вона вишукано прикрашена ексклюзивними декоративними швами й вишуканою стрічкою.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, шкіряне кермо M

Шкіряне кермо M

Шкіряне рульове колесо M складається з багатофункціональних елементів, емблеми М і спортивного дизайну з трьома спицями. Обід рульового колеса зі шкіри 'Walknappa' Black з контурними упорами для великого пальця забезпечує спортивне відчуття від керма.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo поєднує в собі два турбонагнітача з повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic і прямим уприскуванням бензину High-Precision Injection. Його пікова потужність складає 390 кВт (530 к.с.) з максимальним обертовим моментом 750 Нм. Два турбокомпресора компактно розташовані між рядами циліндрів.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, адаптивна підвіска М Professional

Адаптивна підвіска М Professional

Підвіска Adaptive M Professional додає активну стабілізацію крену і вбудоване активне рульове управління. Результат: максимальна стабільність і динаміка руху.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, спортивний диференціал М

Спортивний диференціал М

Спортивний диференціал M оптимізує тягу і стійкість при зміні смуги руху або прискоренні після повороту, при поворотах на високих швидкостях або на різних дорожніх поверхнях. Тяга оптимізується за допомогою електронного пристрою, який зменшує різницю в швидкості обертання між задніми колесами.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, спортивні гальма M

Спортивні гальма M

Спортивне гальмо M має чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та двохпоршневі плаваючі супорти ззаду темно-синього кольору з позначенням M. Оснащений великими гальмівними дисками для забезпечення видатних характеристик гальмування.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, спортивна вихлопна система

Спортивна вихлопна система

Стандартна спортивна вихлопна система пропонує потужний і спортивний звук, який можна адаптувати до ситуації водіння й побажань водія. Вона додає до поїздки незабутнє відчуття від вихідного звуку, особливо під час спортивної їзди.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW xDrive

BMW xDrive

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху й безпеки в будь-якій дорожній ситуації. Інноваційна мережа з усіма функціями управління бічною динамікою автомобіля дозволяє організувати рух від тягово-орієнтованої до максимальної спортивної динаміки.

ВИПЕРЕДЖАЙТЕ ЧАС З КОЖНИМ КІЛОМЕТРОМ

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

У BMW M850i xDrive Gran Coupe Ви насолоджуєтеся спортивним керуванням,і водночас Вас підтримують численні інноваційні технології. Персоналізована концепція управління останнього покоління з універсальними опціями управління за допомогою мови, жестів, сенсорного екрана або контролера iDrive це переконливо демонструє.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, технології, обладнання
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації містить об'єднані в мережу сенсорний інформаційний дисплей з діагоналлю 10,25 '' та повністю цифрову приладову панель з діагоналлю 12,3 ''.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку в багатьох критичних або монотонних ситуаціях водіння за допомогою рульового управління і асистента управління смугою руху вкл. підтримку у вузьких місцях, систему екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічника по утриманню смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та інші функції безпеки.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний перегляд 3D, а також бокового асистента парковки, активний дистанційний контроль парковки, функцію екстреного гальмування, паркувального асистента з лінійним наведенням та асистента в русі заднім ходом.
BMW M850i xDrive Gran Coupé технічні дані

ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ BMW M850i GRAN COUPÉ

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html


Читати далі