BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду з поворотом в три чверті, під зоряним небом.

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M В ДЕТАЛЯХ

THE M8АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M В ДЕТАЛЯХ

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ, BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ - ОБЛАДНАННЯ ТА ФАКТИ

Для автомобілів BMW 8 серії Кабріолет М доступний вражаючий набір обладнання, який представляє дизайн, динаміку керування і технічні інновації. Усе це розроблено, щоб підняти задоволення від керування на новий рівень. У кінцевому підсумку, ці вражаючі розкішні спортивні автомобілі не тільки демонструють нестримну потужність, засновану на технологічній досконалості, але також пропонують розкішну атмосферу, першокласні цифрові послуги та інноваційні системи допомоги водієві.

Читати далі

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M У ПОРІВНЯННІ

КОРОТКІ ФАКТИ: ТРІО СПОРТИВНОЇ І РОЗКІШНОЇ ЧАРІВНОСТІ

BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Максимальна динаміка руху та ексклюзивність
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну та обладнання
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,2 с
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік.

BMW M8 КАБРІОЛЕТ

Динаміка руху і розкіш на вищому рівні
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 441 кВт (600 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,3 с
BMW M8 Кабріолет в Frozen Dark Silver.

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Потужна продуктивність з розкішним талантом
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive з диференціалом M Sport
 • 390 кВт (530 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,7 с
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey ue металік.
 • BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ
 • BMW M8 КАБРІОЛЕТ
 • BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 КАБРІОЛЕТ

ОГЛЯД ТЕХНОЛОГІЙ ПРИВОДУ ТА ШАСІ, ЩО НАТХНЕННІ АВТОСПОРТОМ

Численні високорозвинені компоненти трансмісії і шасі, натхненні автоспортом, забезпечують більшу продуктивність, маневреність та точність - і, таким чином, більше задоволення від керування з зарядом адреналіну.
BMW M8 Competition Кабріолет, високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Остання версія високоефективного 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує продуктивність відповідно до останніх стандартів. Високооборотна установка розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.). Два турбокомпресора виділяються завдяки своєму випускному колектору з поперечним розташуванням циліндрів з оптимальними характеристиками відгуку. Двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.
BMW M8 Competition Кабріолет з адаптивною підвіскою M.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M дозволяє регулювати характеристики демпфера відповідно до будь-якої ситуації водіння, підвищуючи динаміку та комфорт водіння. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищення комфорту водіння, програма SPORT пропонує більш жорсткі настройки демпфера, а з SPORT+ автомобіль можна керувати на гоночній трасі.
BMW M8 Competition Кабріолет з M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальну тягу і динаміку водіння як при повсякденній їзді, так і на гоночній трасі. Спеціальна технологія М поєднує в собі типову маневреність заднього приводу з керуванням повним приводом. Ви можете обирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і, в режимі DSC-off, 2WD.
BMW M8 Competition Coupé з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання: від надзвичайно динамічного до особливо комфортного, плавного, а також до економічної витрати палива. Ви можете перемикати передачі вручну за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на рульовому колесі, або ж переводити автомобіль в автоматичний режим і дозволити трансмісії виконувати свою роботу.
BMW M8 Competition Кабриолет з керамічними гальмами M Carbon.

Керамічні гальма М Carbon.

Додаткове керамічне гальмо M Carbon не схильне до корозії та ще більш термостійке. Воно значно знижує знос та сприяє зниженню ваги, що позитивно впливає на маневреність, динаміку і прискорення. Спеціальне технічне оснащення видно через супорти в золотому матовому кольорі з буквою М зовні. Через певні властивості матеріалу під час гальмування може виникати підвищений рівень шуму при роботі, наприклад, в разі тривалого, малого навантаження або у вологих умовах незадовго до зупинки автомобіля. Шуму, пов'язаного з конструкцією, можна уникнути шляхом сухого гальмування в разі зволоження або більш важкого навантаження на гальмо після тривалого низького гальмівного навантаження. Вплив вологості та дорожньої солі призводить до того, що ефективність гальм відповідає ефективності звичайної гальмівної системи. Це зменшене гальмівне зусилля можна компенсувати більшим тиском на педаль. Такі шуми не впливають на продуктивність, безпеку роботи і стійкість гальма.
BMW M8 Competition Coupé з M MODE.

M MODE.

Використовуйте кнопку M MODE на центральній консолі для регулювання інтенсивності управління системами допомоги водієві. Режим ROAD пропонує повний спектр функцій електронних помічників. В налаштуваннях SPORT вони тільки попереджають, але не втручаються. З TRACK ви можете повністю деактивувати системи допомоги, наприклад, на гоночній трасі. Залежно від обраного режиму дисплейна мережа також відображає відповідну інформацію про водіння.
BMW M8 Competition Кабріолет з налаштовуваним гальмом M.

Налаштовуване гальмо М.

Інтегрована гальмівна система з точним відчуттям педалі і специфічною конфігурацією M. Нова система об'єднує функції активації гальма, підсилювача гальм і управління гальмуванням в компактному модулі. Вона також надає водієві дві настройки чутливості педалі - режими COMFORT і SPORT змінюють величину тиску на педаль гальма, необхідну для уповільнення автомобіля.
BMW M8 Competition Кабріолет з вихлопною системою M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який можна змінити за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT і SPORT+, які можна вибрати за допомогою кнопок динаміки руху, посилюються ще більш інтенсивним звуком двигуна, а орієнтована на комфорт програма надає перевагу більш стриманій акустиці двигуна.

BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ М СЕРІЇ В ЕКСТЕР'ЄРІ ТА ІНТЕР'ЄРІ

Дизайн кабріолета BMW M8 Competition встановлює нові стандарти в сегменті розкішних спортивних автомобілів і є яскравим виразом виняткової продуктивності. Елементи М дизайну в чорному глянсовому кольорі прекрасно доповнюють один одного та підкреслюють спортивний потенціал цього виняткового автомобіля. Динамічний характер в інтер'єрі підкреслюється ексклюзивними деталями, характерними для BMW M8 Competition Кабріолет.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку, стоїть на прибережній дорозі під зоряним небом.
BMW M8 Competition Кабріолет з решіткою радіатора М.

Решітка радіатора М.

Чорна передня решітка з рамою з чорного хрому і емблема M8 в чорному глянсовому кольорі підкреслюють ще більш спортивний характер вашого автомобіля.
BMW M8 Competition Кабріолет з дзеркалами заднього виду чорного кольоур.

Дзеркала заднього виду в чорному глянсовому кольорі.

Чорні глянсові дзеркала заднього виду надають M8 Competition особливо спортивний характер. З опціональним зовнішнім пакетом M Carbon кришки дзеркал виконані з карбонового пластику (CFRP).
BMW M8 Competition Кабріолет з бічними зябрами М в чорному кольорі.

Бічні зябра М в чорному кольорі.

Бічні накладки М в передніх крилах виконані в чорному кольорі, а вбудована вставка з емблемою М8 - в чорному хромі. У додатковому пакеті екстер’єру M Carbon використовується вуглепластик.
BMW M8 Competition Coupé з 20-дюймовими двоколірними легкосплавними дисками 811 M.

20-дюймові двоколірні легкосплавні диски 811 M.

20-дюймові легкосплавні колісні диски з зіркоподібними спицями 811 M в кольорі Jet Black зі змішаними шинами, шліфовані, передні 9,5J x 20 з шинами 275/35 R20, задні 10,5J x 20 з шинами 285/35 R20.
BMW M8 Competition Coupé з заднім спойлером M в чорному кольорі.

Задній спойлер M в чорному кольорі.

Задній спойлер М в чорному глянсовому кольорі підкреслює спортивний силует автомобіля і значно знижує небажаний підйом. З додатковим зовнішнім пакетом M Carbon, задній спойлер M оброблений вуглепластиком (CFRP).
Позначення M8 Competition на BMW M8 Competition Кабріолет.

Позначення M8 Competition.

Чорне позначення M8 Competition в задній частині – індикатор високої динаміки руху автомобіля.
BMW M8 Competition Кабріолет з м'яким верхом чорного кольору.

М'який дах чорного кольору.

Чорний м'який дах гармонійно вписується в динамічні витоки автомобіля. При натисканні кнопки він електрично відкривається й закривається приблизно за 15 секунд при русі зі швидкістю до 50 км/ч. Одним з видатних властивостей цього високоякісного м'якого верху є його відмінна шумоізоляція.
BMW M8 Competition Кабріолет з дрибнозернистою шкірою 'Merino'/Alcantara.

Шкіряна обробка 'Merino'/Alcantara.

Двоколірна обробка з натуральної шкіри Merino Black з контрастом кольору Midrand Beige призначена виключно для M8 Competition. Це обладнання доповнюється бічними вставками і підкладкою для центральної консолі в алькантарі.
BMW M8 Competition Coupé, центральна консоль зі значком M8 Competition.

Позначення Competition.

Центральна консоль оснащена значком Competition, який підкреслює спортивну атмосферу в салоні і вказує на динамічні якості автомобіля.
Ремені безпеки М в BMW M8 Competition Кабріолет.

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки M з натягувачем й обмежувачем зусилля можуть похвалитися вишуканою тканиною в класичних кольорах M. Вони підкреслюють виключно якісну та спортивну атмосферу в інтер'єрі.
Дверні пороги BMW M8 Competition Coupé з позначенням M8 Competition.

Дверні пороги з позначенням M8 Competition.

Вас і вашого переднього пасажира зустрічають пороги з позначенням M8 Competition, як тільки ви сідаєте в автомобіль. Позначення на чорних вставках в накладках на порогах спереду зліва і справа випромінює якість та ексклюзивність.
Селектор передач М в BMW M8 Competition Кабріолет.

Селектор передач М.

Важіль селектора передач М в новому дизайні відрізняється особливою схемою перемикання і відмінною працездатністю. У ручному режимі «S» водій може перемикати передачі вручну, використовуючи важіль селектора або підрульові перемикачі на рульовому колесі типовим способом M; в режимі «D» перемикання відбувається автоматично. Перемикач Drivelogic для трьох програм перемикання передач і кнопка P для паркувального замку знаходяться під логотипом М.
Приладова панель М в BMW M8 Competition Кабріолет.

Приладова панель М.

Спеціальна комбінація приладів M дозволяє відображати додаткову інформацію для особливо спортивного водіння. Якщо ви обрали режим руху TRACK для використання на гоночній трасі, ви можете переглянути тиск наддуву, тиск та температуру в шинах, а також силу тяжіння поперечного та поздовжнього прискорення на комбінації приладів.
BMW M8 Кабріолет в Frozen Dark Silver, вид збоку з поворотом в три чверті з передньою частиною.
BMW M8 Кабріолет, вид збоку з поворотом в три чверті з задньої частини.
BMW M8 Кабріолет, кабіна з шкіряним рульовим колесом M з кнопками M1/M2 червоного кольору.
BMW M8 Кабриолет, кабіна.
BMW M8 Кабриолет, салон зі спортивними сидіннями M з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' Taruma Brown.
Дверні пороги BMW M8 Кабріолет з позначенням M8.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ КАБРІОЛЕТА BMW M8

Дизайн BMW M8 Кабріолет - це вираз безкомпромісної динаміки, об'єднаної з привабливою елегантністю. Особливі елементи дизайну, характерні для М серії, такі як рама решітки радіатора і спортивна вихлопна система в глянсовому хромі, створюють ексклюзивні зовнішні акценти. Крім того, великі повітрозабірники зі смугами та передніми сплітерами чорного кольору з глянцевим покриттям, а також зовнішні дзеркала M і задній спойлер M в кольорі кузова вказують на високі характеристики кабріолета BMW M8. Виразні 20-дюймові легкосплавні диски M додатково підкреслюють динамічний характер. Виняткова спортивність також відчутна в салоні - спортивні сидіння M зі шкіри 'Merino', шкіряне рульове колесо M та інші екстравагантні деталі, такі як спортивне оздоблення салону й лінія даху в алькантарі, стильно передають відчуття розкоші.

BMW Individual M8 Кабріолет в BMW Individual Pure metal Silver металік, вид спереду три чверті.
BMW Individual M8 Кабріолет в Individual Brands Hatch Grey, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Кабріолет в BMW Individual Ametrine металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Кабріолет в BMW Individual Tanzanite Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Кабріолет, салон з цільної дрібнозернистої шкіри Taruma Brown.
BMW Individual M8 Кабріолет, салон з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Silverstone і внутрішнє оздоблення BMW Individual Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Кабріолет, салон з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Чорний і оздоблення салону BMW Individual Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Кабріолет, салон з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Sakhir Orange і обробка BMW Individual Piano Finish Black.

BMW INDIVIDUAL.

Кабріолет BMW M8 - сильне вираження індивідуальності. Ексклюзивне оснащення BMW Individual визначає унікальний характер цього розкішного спортивного автомобіля. Вибирайте з цілого ряду унікальних фарб, які блискуче підкреслюють ексклюзивність - наприклад лакофарбові покриття "Dravite Grey металік", " Pure metal Silver металік", " Brands Hatch Grey " або " Ametrine металік", що показані тут. Аура елегантної ексклюзивності передається через зшиті вручну спортивні сидіння з тонкими контрастними нитками, які представлені у високоякісній шкіряній оббивці 'Merino'. Наприклад, натуральна шкіра 'Merino' Taruma Brown, Black або 'Merino' Silverstone White, а також 'Merino' Sakhir Orange – усі варіанти з витонченим стільниковим стьобанням. Ексклюзивна обробка салону BMW Individual, представлена тут в кольорі Piano Black, та оздоблення стелі Individual Alcantara в чорному, антрацитному або світло-блакитному відтінках в розкішній спортивній обстановці.

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

ОБРАНІ ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ І ДИНАМІКИ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Прогресивний дизайн екстер'єру BMW M850i xDrive Кабріолет зачаровує динамічним зовнішнім виглядом з характерними елементами дизайну в кольорі Cerium Grey або опціонально в хромі. Це ексклюзивне враження зберігається в салоні, разом зі спортивною атмосферою та за найвищими стандартами розкоші. Чудові спортивні та комфортні відчуття від водіння обумовлені високоефективними компонентами приводу і шасі, що гарантують задоволення від водіння з адреналіном на будь-якій дорозі.
BMW M850i xDrive Кабріолет в кольорі Dravit Grey металік з закритим м'яким верхом, вид збоку перед пагорбами.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритою м'яким дахом, спереду з подвійною решіткою в Galvanic Cerium Grey.

Спортивна передня частина М.

Передній фартух M Sport зі спойлером підсилює динамічне враження і покращує аеродинаміку автомобіля. Повітряний потік прямує до зовнішніх сторін передніх коліс через отвори. Виникає повітряна завіса, що запобігає турбулентність в області рульових рубок і, таким чином, знижує опір повітря.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік, дзеркала заднього виду в Galvanic Cerium Grey.

Елементи екстер’єру в BMW M850i.

Зовнішні елементи в кольорі Galvanic Cerium Grey або опціонально в хромі, такі як кришки дзеркал заднього виду, написи, обробка вихлопної труби, повітрозабірники і рама решітки радіатора забезпечують контраст з кольором автомобіля. Вони гармонійно вписуються у динамічний загальний характер та підкреслюють спортивний зовнішній вигляд автомобіля.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з пакетом аеродинаміки M, повітрозабірники.

Пакет аеродинаміки М.

Пакет аеродинаміки M підкреслює значний атлетизм автомобіля і змінює його повітряний потік. Сюди входить передній фартух з більшими впускними отворами для повітря, унікальні бічні спідниці та задній фартух з дифузорною вставкою в Dark Shadow металік.
BMW M850i xDrive Кабріолет з вихлопними трубами зліва і справа.

Вихлопні труби з обох сторін.

Два вихлопних патрубка вбудовані в задній фартух зліва і справа. Вони укладені в ромбообразний отвір кольору Cerium Grey.
Пороги BMW M850i xDrive Кабріолет з позначенням M850i.

Пороги з позначенням M850i.

Обробки порогів з підсвіткою позначенням M850i і маркуванням Carbon Core підкреслюють спортивний і елегантний характер автомобілі. Елегантні інкрустації з матовою обробкою з алюмінію доповнюють майбутній досвід водіння.
Кабіна BMW M850i xDrive Кабріолет зі шкіряним кермом M.

Шкіряне кермо М.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональним дизайном має спортивний дизайн з трьома спицями. Обід рульового колеса зі шкіри 'Walknappa' Black з контурними упорами для великого пальця прекрасно відчувається та забезпечує пряме спортивне рульове управління. Водій може зручно управляти численними функціями автомобіля за допомогою функціональних клавіш, не відриваючи руки від керма. Значок M на ободі рульового колеса вказує на спортивні характеристики автомобіля.
8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M850i xDrive Кабріолет.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі два турбонагнітача з повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic та прямим уприскуванням бензину High-Precision Injection. Він досягає максимальної потужності 390 кВт (530 к.с.) з максимальним обертовим моментом 750 Нм. Обидва турбонагнітача акуратно розташовані між рядами циліндрів.
BMW M850i xDrive Кабріолет зі спортивним гальмом M.

Спортивне гальмо М.

Володіючи величезним динамічним потенціалом, автомобіль оснащений високоефективним спортивним гальмом M, яке завжди забезпечує видатне уповільнення навіть при дуже спортивній їзді в умовах підвищеної вологості. Ексклюзивні сині фіксовані штангенциркулі з позначенням М виглядають дуже ефектно. Супорти передніх гальм оснащені чотирма поршнями, а задніх - одним. Великі диски мають внутрішню вентиляцію і забезпечують чудову ефективність гальмування.
BMW M850i xDrive Кабріолет з вихлопною системою M Sport.

Спортивна вихлопна система М.

Спортивна вихлопна система M з двома електрично керованими випускними клапанами забезпечує потужний та спортивний звук, який можна адаптувати до ситуації водіння і побажань водія. Вона наповнює поїздку емоційним звуковим досвідом, як при звичайній подорожі, так і під час спортивної їзди.
BMW M8 Competition Кабріолет з адаптивною підвіскою M.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M дозволяє регулювати характеристики демпфера відповідно до будь-якої ситуації водіння, підвищуючи динаміку та комфорт водіння. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищення комфорту водіння, програма SPORT пропонує більш жорсткі настройки демпфера.
BMW M850i xDrive Кабріолет зі спортивним диференціалом М.

Спортивний диференціал М.

Спортивний диференціал M оптимізує тягу і стійкість при зміні смуги руху або прискоренні після повороту, при поворотах на високих швидкостях або на різних дорожніх поверхнях. Тяга оптимізується за допомогою електронного пристрою, який зменшує різницю в швидкості обертання між задніми колесами.
BMW M850i xDrive Кабріолет з інтегрованим активним рульовим керуванням.

Інтегроване активне рульове керування.

Інтегральне активне рульове керування поєднує в собі підтримку, яка змінюється в залежності від кута повороту на передній осі та від задніх коліс, які також сприяють рульовому управлінню. На більш низьких швидкостях система пропонує більшу маневреність, повертаючи задні колеса проти передніх коліс. На більш високих швидкостях задні колеса повертаються паралельно переднім колесам, щоб підвищити стійкість і комфорт.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ

Зосередьтеся на важливому: завдяки інноваційним системам допомоги водієві і зручним функціям в кабіні, автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M стають мірою мистецтва - для сучасної мобільності найвищого калібру.
Автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M з Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний перегляд 3D, а також бокового асистента парковки, активний дистанційний контроль парковки, функцію екстреного гальмування, паркувального асистента з лінійним наведенням та асистента в русі заднім ходом.
Автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M з Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку в багатьох критичних або монотонних ситуаціях водіння за допомогою рульового управління і асистента управління смугою руху вкл. підтримку у вузьких місцях, систему екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічника по утриманню смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та інші функції безпеки.
Автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M з проекційним дисплеєм М.

Проєкційний дисплей М.

Проєкційний дисплей М із налаштованим вмістом фокусується на інформації, що відноситься до спортивного керування, такій як лічильник оборотів з діапазоном попереднього попередження і сигналом перемикання передач, а також індикатор передачі. * Доступно тільки в BMW M8 Competition Кабріолет та BMW M8 Кабріолет
Автомобілі BMW 8 серії Кабриолет M з BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional із функцією навігації включає в себе високоякісну дисплейну мережу, що складається з 10,25-дюймового дисплея управління з високою роздільною здатністю, яким можна керувати cенсором, повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея приладів та проєкційного дисплея М.
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M технічні дані.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

BMW M8 Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 244

BMW M8 Competition Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 244

BMW M850i xDrive Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Читати далі