ПОТУЖНІСТЬ У ДОСКОНАЛІЙ ФОРМІ.

BMW M6 Гран Купе.

ПОТУЖНІСТЬ У ДОСКОНАЛІЙ ФОРМІ.BMW M6 Гран Купе.

Витрата палива у змішаному циклі, л/100 км (двигун M TwinPower Turbo)

9.9

Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км (двигун M TwinPower Turbo)

231

Макс. крутящий момент, Н·м при об/хв

680/1,500–5,750

Це авто вражає кожною деталлю, полонить цілісністю образу: BMW M6 Гран Купе ― це більше, ніж ідеальне поєднання високоефективних технологій. Це втіленням досвіду і майстерності інженерів BMW M. Він сповнений темпераменту і гідності, які потрібно відчути самому. Бажано ― в одному з п'яти ідеально окреслених сидінь, які, за бажанням, можуть бути оточені найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Соковитий гуркіт з подвійних вихлопних труб видає наявність під капотом бензинового двигуна TwinPower Turbo V8 M потужністю 560 к.с. Симбіоз таких технологій, як коробка передач М з подвійним зчепленням і системою Drivelogic та опційні карбоно-керамічні гальма M, роблять BMW M6 Гран Купе справжнім втіленням філософії "M". Але враження навіть від такого водіння можна зробити ще більш яскравим: Опційний пакет Competition підвищить ефективність силової установки та прискорить пульс пілота у кокпіті цієї потужної моделі.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW M6 ГРАН КУПЕ.

Дизайн

Дизайн.

Унікальний характер BMW M6 Гран Купе очевидний з будь-якого ракурсу. Вже з першого погляду, завдяки переднім повітрозабірникам, вгадуються спортивні прагнення автомобіля. Як і всі деталі цієї елегантної чотирьохдверної моделі, повітрозабірники підпорядковані принципу пріоритету функціональності: вони ефективно забезпечують свіжим повітрям потужний двигун, прихований за гратами радіатора M з хромованими подвійними ребрами. Відразу за «зябрами» M починається характерна рельєфна лінія. Відкривши одну з чотирьох дверей, ви негайно звернете увагу на молдинг порога, що підсвічується, з логотипом "M". Зайнявши одне з п'яти бездоганно ергономічних сидінь, ви опиняєтеся в приємному полоні ексклюзивної атмосфери салону. У кожній деталі видно майстерну роботу. За бажанням салон може бути оздоблено найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Опційне повне оздоблення дрібнозернистою шкірою Merino кольору Platinum оцінять найвибагливіші ― ця шкіра дуже м'яка на дотик і має неповторний аромат ексклюзивного матеріалу.
Читати далі
Динамические характеристики и экономичность

Динамічні характеристики та економічність.

У BMW M6 Гран Купе живо відчувається філософія BMW M GmbH: ідеальний розподіл маси між осями, перенесення технологій з автоспорту та інтелігентне застосування легких матеріалів забезпечують максимальну динаміку. Легкий карбоновий дах не тільки підвищує енергоефективність, але й маневреність за рахунок зниження центру маси. Ідеальний пакет для ще більш спортивних вражень від водіння. В середовищі неперевершеної розкоші.
Читати далі
Пакет Competition

Пакет Competition.

Відчуття справжніх перегонів: пакет Competition підвищує потужність двигуна та чутливість кермування, а спеціально налаштована ходова частина виводить ходові характеристики BMW M6 Гран Купе на ще більш високий рівень. Потужність восьмициліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo збільшується з 412 кВт до 423 кВт. Таке збільшення потужності досягається за рахунок підвищення тиску наддуву у верхньому діапазоні обертів двигуна. Спортивна вихлопна система створює особливо динамічний звук двигуна, що викликає захоплення. На перегоновому треку та при повсякденних поїздках спеціально налаштована ходова частина та надзвичайно динамічне активне кермування забезпечують максимально точну реакцію автомобіля на кожен рух керма. На дорозі пакет Competition неодмінно приверне загальну увагу завдяки своїм ексклюзивним 20-дюймовим легкосплавним дискам М в дизайні 601 М, виконаним у двох кольорах, з різнорозмірними шинами та здвоєним чорним хромованим трубам спортивної вихлопної системи.
Читати далі