ЖОДНИХ КОМПРОМІСІВ НА МЕЖІ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Безпека та комфорт в BMW M6 Кабріолет.

BMW M6 Кабріолет обладнано найсучаснішими системами безпеки. Основна увага цих систем зосереджена не тільки на активному попередженні дорожньо-транспортних пригод за допомогою таких інноваційних розробок, як BMW NightVision та проекційний дисплей, салон BMW M6 Кабріолет також працює на забезпечення його пасажирам найкращого можливого захисту за будь-яких умов.

С заботой о водителе M-версия
С заботой о водителе M-версия

ОРІЄНТАЦІЯ M НА ВОДІЯ.

В автомобілі BMW M6 Кабріолет все зосереджено виключно на водієві. Ідеальна ергономіка завжди була однією з відмінних особливостей автомобілів серії М ― філософія, яка знайшла своє логічне продовження та розвиток в цьому спортивному чотиримісному автомобілі. Кожен перемикач, кожна кнопка ― все розташовано саме там, де ви очікуєте знайти. Зрештою, швидкість відгуку та керованість ― це те, на що слід звертати увагу як на гоночному треку, так і на звичайній дорозі.

Ветрозащитная стенка

ПОВІТРЯВІДБИВАЧ.

Повітрявідбивач робить поїздку ще більш приємною для водія та переднього пасажира, ефективно захищаючи їх від інтенсивних потоків повітря навіть на високих швидкостях. Сітчаста конструкція охоплює всю ширину салону та підвищує комфортність поїздки, не заважаючи насолоджуватися відчуттям поїздки у кабріолеті. Встановлений повітрявідбивач можна підняти, щоб покласти багаж на задні сидіння. Його можна легко скласти та зберігати в спеціальній сумці, коли ви ним не користуєтесь. Компактний розмір сумки означає, що повітрявідбивач не займе багато місця в багажнику.

Активная и пассивная безопасность

АКТИВНА ТА ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

У системі Active Protection використовується помічник Attentiveness для відстеження виникнення ознак втоми у водія. У небезпечних ситуаціях спрацьовують переднатягувачі ременів безпеки передніх сидінь, сидіння переднього пасажира переводиться у вертикальне положення, закриваються бічні вікна та ковзний скляний дах. Після зіткнення автоматично спрацьовують гальма для запобігання або зниження тяжкості наслідків подальших зіткнень.
Кожен автомобіль серії М відповідає високим стандартам пасивної безпеки завдяки використанню ретельно підібраних матеріалів та високотвердої конструкції. Все це поєднується з високоефективною системою фіксації, розробленою відповідно до результатів краш-тестів, проведених авторитетними незалежними інститутами, тому пасажири можуть розраховувати на найкращий можливий захист.

Адаптивные светодиодные фары

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ.

Адаптивні світлодіодні фари характеризуються розподілом світлового потоку, який автоматично підлаштовується до швидкості руху та динамічно освітлюють дорогу попереду. Разом з габаритними вогнями та постійним ближнім світлом, світлодіодні фари забезпечують адаптивне освітлення поворотів зі змінним розподілом світлового потоку для умов міста й автотраси, фари освітлення поворотів, а також BMW Selective Beam (система автоматичного управління світлом фар для запобігання осліпленню) з автоматичним перемиканням між дальнім і ближнім світлом. Це забезпечує оптимальну освітленість у будь-яких умовах.
У темний час доби, з кожним обертом керма, рухомі фари дають можливість водієві бачити на значну відстань на поворотах. Як тільки включається покажчик повороту або повертається кермо ― автоматично активуються фари освітлення поворотів, навіть коли автомобіль стоїть на місці. Адаптивні фари гарантують оптимальну освітленість на дорозі, що істотно підвищує активну безпеку.
Система BMW Selective Beam дозволяє водієві залишати постійно увімкнутим дальнє світло, що полегшує забезпечення оптимальної видимості в темний час. Система стежить за наявністю транспортних засобів, що йдуть попереду або назустріч, та відповідно підлаштовує дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive

BMW SERVICE INCLUSIVE.

За допомогою сервісу BMW Service Inclusive клієнти можуть обрати певний період покриття та не турбуватися про витрати на регулярне технічне та сервісне обслуговування. Таке обслуговування, в тому числі послуга Original BMW Parts (оригінальні запчастини BMW), покриваються сервісом BMW Service Inclusive. Ця опція доступна не тільки в межах вашої країни, але й по всьому світі, в усіх СТО, які є учасниками програми ремонту BMW, та у авторизованих партнерів BMW Service. Якщо автомобіль BMW продається наступному власникові, пакет послуг BMW Service Inclusive автоматично переходить до нього, що збільшує вартість перепродажу автомобіля. Клієнти можуть обрати такий пакет BMW Service Inclusive, який повністю задовольняє їхні потреби.
Він покриває регулярні послуги, як, наприклад, заміна оливи з фільтрацією та доливанням, обслуговування та зміну мікрофільтрів, паливних фільтрів, повітряних фільтрів та свічок запалення, заміну гальмівної рідини, техогляди автомобіля та додаткові сервіси відповідно до стандартів BMW. Якщо замовники обирають пакет послуг BMW Service Inclusive Plus, вони також отримують наступні додаткові послуги: заміна передніх та задніх гальмівних колодок/дисків, зчеплення (за необхідності) або склоочисників лобового скла (за необхідності, одночасно з заміною оливи). Пакет послуг Service Inclusive можна замовити на період від трьох до десяти років або за контрактом на основі пробігу: від 40 000 до 200 000 км.