Чоловік спирається на задню частину BMW X6 M50i.

THE X6

Чоловік спирається на задню частину BMW X6 M50i.

ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6 M50i І M50d

Нові BMW X6 M50i і M50d покликані викликати гострі відчуття. Оснащені потужними двигунами BMW TwinPower Turbo, а також адаптивною підвіскою M, вони пропонують унікальну динаміку водіння з винятковими характеристиками - і передають натхнення за частки секунди. Інноваційні технології, такі як решітка радіатора BMW 'Iconic Glow' або лазерні фари BMW в незалежному дизайні X, демонструють їх яскравість і новаторський дух. Останнє покоління допоміжних систем BMW гарантує найвищий рівень безпеки. У салоні пасажира вітають інші нові функції, такі як підстаканники з регульованою температурою або управління операційною системою BMW 7.0 з вражаючим 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм.

Читати далі
THE X6ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6 M50i І M50d

ДИНАМІКА РУХУ ТА ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

BMW X6 M50i ТА M50d.

Попрощайтеся з низькими швидкостями. Завдяки інноваційним технологіям приводу, таким як надзвичайно потужні бензинові і дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також надзвичайно точним компонентам динаміки руху, таким як адаптивна підвіска Professional M і система повного приводу xDrive, нові BMW X6 M50i і M50d пропонують маневреність на вищому рівні.
Чоловік стоїть поруч з BMW X6 M50i, вид ззаду з поворотом в три чверті.
Коробка передач BMW X6 M50i Steptronic Sport.

Коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport з системою Launch Control пропонує спортивне перемикання передач, як автоматично, так і вручну за допомогою важеля селектора або пелюсток перемикання - для комфортної або динамічної їзди. У режимі SPORT і з положенням перемикача передач в S / M перемикання налаштоване на максимальну продуктивність.
Салон BMW X6 M50i з фокусом на кабіну.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M електронно регулюється в будь-який час відповідно до дорожніх умов й умов водіння. Ви також можете відрегулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб включити бажаний стиль водіння на даний момент - від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.
Важіль перемикання передач із позначкою М.

Важіль перемикання передач із позначкою М.

Центральна консоль оснащена кольоровою позначкою М перед важелем перемикання передач, що підкреслює спортивну атмосферу в салоні і вказує на динамічні якості автомобіля.
BMW X6 M50i ззаду з упором на спортивну вихлопну систему М.

Спортивна вихлопна система М.

Спортивна вихлопна система M * забезпечує звук, який можна відрегулювати до ще більш інтенсивного за допомогою кнопок управління динамікою руху в програмах SPORT і SPORT+, в той час як орієнтована на комфорт програма віддає перевагу більш стриманій акустиці двигуна. * Доступно тільки для BMW X6 M50i
BMW X6 M50i з інтелектуальним повним привідом xDrive.

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно й по-різному розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності врівноважує надлишкову або недостатню маневреність на поворотах.
Салон BMW X6 M50i з акцентом на Driving Experience Control.

Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control пропонує водієві вибір між стандартним режимом COMFORT, режимом ECO PRO, орієнтованим на ефективність, і режимом SPORT, який забезпечує ще більш динамічне водіння. Нова інтерактивна функція адаптивного режиму безперервно регулює адаптивну підвіску, рульове управління і трансмісію Steptronic відповідно до поточної ситуації водіння.
BMW X6 M50i з 8-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo поєднує в собі два турбонагнітача з повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic і прямим уприскуванням бензину High-Precision Injection. Його пікова потужність складає 390 кВт (530 к.с.) з максимальним обертовим моментом 750 Нм. Два турбокомпресора компактно розташовані між рядами циліндрів.
Екстер'єр BMW X6 M50i з акцентом на легкосплавні диски.

22-дюймові легкосплавні диски M, V-образні, 747 M, двоколірні, зі змішаними шинами.

22-дюймові легкосплавні диски M, V-образні, 747 M, матово-сірий колір, зі змішаними шинами, з глянцевим покриттям, передні 9,5J x 22 з шинами 275/35 R22, задні 10,5J x 22 з шинами 315 / 30 R22.
Крупний план заднього спойлера BMW X6 M50i.

Задній спойлер M Carbon.

Задний спойлер M Carbon подчеркивает мощный, спортивный дизайн автомобиля и заметно снижает нежелательную подъемную силу на задней оси.
BMW X6 M50i, дзеркала заднього виду M Carbon.

Дзеркала заднього виду M Carbon.

Дзеркала заднього виду M Carbon підкреслюють потужний спортивний дизайн автомобіля.
Крупний план салону BMW X6 M50i з шкіряним рульовим колесом М.

Шкіряне кермо М.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, значком M і вбудованою подушкою безпеки з боку водія має триспицевий дизайн. З обідком керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору з чорною стрічкою та контурними упорами для великого пальця воно забезпечує пряме спортивне рульове керування.
Технічні дані BMW X6 M50i

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW X6 M50i

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW X6 M50i:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11.5
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

  BMW X6 M50d:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8–7.2
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 205-191

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html