BMW M4 G82 2020 у кольорі Sao Paulo Yellow вид на передні три четверті у русі
ПотужністьДо 510 к.с (375 кВт)
Двигун і тип паливаБензин

THE M4

BMW M

АБСОЛЮТНО НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ

ПотужністьДо 510 к.с (375 кВт)
Двигун і тип паливаБензин
THE M4АБСОЛЮТНО НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.

Автомобілі BMW M 4 серії Coupé пропонують вражаюче поєднання естетики, характеру та типової для серії М атлетичності. Очолює це тріо BMW M4 Competition Coupé з вражаючими 510 к.с. та 650 Нм крутного моменту. Оснащений потужним двигуном BMW M TwinPower Turbo з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з функцією Drivelogic, опціональним повним приводом M xDrive*, активним диференціалом М та численними технологіями, що використовуються в автоспорті, автомобіль гарантує максимальну динаміку руху — як у повсякденному використанні, так і на гоночній трасі. BMW M4 Coupé володіє спортивними 480 к.с. та 550 Нм крутного моменту. Поєднання заднього приводу та оптимально збільшеної механічної 6-ступінчастої коробки передач M забезпечує динамічний стиль водіння та дозволяє отримати максимальну насолоду від водіння. Завершує модельний ряд BMW M440i xDrive Coupé: окрім привабливого дизайну, спортивне купе з двигуном потужністю 374 к.с. надихає особливо збалансованою сумішшю атлетизму, економічності та зручності для щоденного використання. *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.

BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232
 

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

 

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

 

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

Читати далі

АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ У ПОРІВНЯННІ.

Короткий огляд найважливіших характеристик: дизайн, силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW M4 Competition Coupé.

Максимальна динаміка руху із заднім приводом або системою повного приводу M xDrive* *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 у кольорі Sao Paulo Yellow вид на передні три четверті

BMW M4 Coupé.

Максимальна динаміка руху із заднім приводом та механічною коробкою передач.
BMW M4 Coupé у кольорі Brooklyn Grey 2020 вид на три чверті спереду

BMW M440i xDrive Coupé.

Ідеальна комбінація спортивності, комфорту та зручності для щоденного використання.
BMW M440i xDrive Coupé у кольорі Race Blue metallic 2020 вид на три чверті спереду
 • BMW M4 Competition Coupé.
 • BMW M4 Coupé.
 • BMW M440i xDrive Coupé.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COMPETITION COUPÉ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M4 Competition Coupé.

BMW M4 Competition Coupé встановлює новий стандарт швидкості для автомобілів BMW M 4 серії Coupé. Оснащений високопродуктивним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 510 к.с. BMW M TwinPower Turbo та численними технологіями трансмісії та ходової частини, що використовуються у спортивних автомобілях, це спортивне купе забезпечує типову для автомобілів М динаміку їзди на ще вищому рівні. Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальну динаміку руху в будь-який час як у щоденному використанні, так і на гоночному треку. Виразний дизайн всіх проекцій автомобіля, а також особливі вставки з вуглецевого волокна як ззовні, так і в салоні підкреслюють спортивний характер автомобіля.
*M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.

BMW M4 Competition Coupé G82 2020 у кольорі Sao Paulo Yellow вид збоку
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo у M4 Competition Coupé G82 2020 крупним планом.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo володіє видатними динамічними характеристиками та характерним для автомобілів М звуком двигуна. Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме високоточне впорскування, повністю змінне керування клапанами та змінне керування розподільного валу забезпечують надзвичайну продуктивність.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic, центральна консоль крупним планом

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання передач: надзвичайно швидке, комфортне та плавне, економічне. Ви можете перемикати передачі вручну, використовуючи важіль перемикання передач або перемикачі передач на кермі, або вибрати одну з трьох автоматичних програм за допомогою Drivelogic.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M xDrive

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення та динаміку руху для щоденної їзди, а також на гоночному треку. Опціональна характерна для М технологія поєднує у собі типову маневреність заднього приводу з керованістю повного приводу. Ви можете вибирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і — в режимі DSC-off — 2WD. *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 карбоно-керамічні гальма М крупним планом

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони мають низьку вагу, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Технічне обладнання видно крізь карбоно-керамічні гальмівні диски та супорти у золотисто-матовому кольорі з написом M на передній та задній осях зовні. Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у вологу погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальм після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 вихлопна система M Sport, вид ззаду

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою клапана, вбудованого у систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, які активуються за допомогою кнопки SETUP, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, у той час як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 дизайн передньої частини, вид спереду

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини BMW M4 Competition Coupé — це новий стандарт технологічності. По центру розміщена широка решітка радіатора M у зменшеній інтерпретації для максимального динамічного ефекту. Вперше у безрамковому дизайні, повністю чорна решітка радіатора з горизонтальними типовими для M подвійними ламелями забезпечує максимальну пропускну здатність охолоджуючого повітря для високообертового силового агрегату M. Разом з вузькими фарами, великий центральний повітрозабірник з його трапецієподібною формою завершує довершенний дизайн передньої частини.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 вид збоку

Дизайн бічної частини.

Бічна проекція BMW M4 Competition Coupé передає відчуття концентрованої сили та динаміки. Чорний дах з вуглецевого волокна та, натхненна автоспортом, аеродинамічно оптимізована зона порогів притискають корпус автомобіля ще ближче до дороги, як оптично, так і фізично. Опціональні зовнішні дзеркала M із вуглецевого волокна, "зябра" з логотипом моделі та характерні ковані колеса M доповнюють спортивний вигляд.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020,19/20-дюймові ковані колеса 826 М крупним планом

19-/20-дюймові ковані колеса Double-Spoke 826 M Black з різнорозмірними та гоночними шинами.

19-/20-дюймові ковані диски Double-Spoke 826 М Black з різнорозмірними та гоночними шинами, розмір коліс спереду 9,5J x 19 з шинами 275/35 R19, розмір коліс ззаду 10,5J x 20 із шинами 285/30 R20. Динамічні характеристики гоночних шин змінюються залежно від погоди та дорожнього покриття.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 дах з CFRP зблизька

Дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFRP).

Як частина інтелектуальної легкої конструкції BMW, дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFRP) допомагає зменшити масу автомобіля та зміщує центр ваги автомобіля нижче. Це призводить до збільшення маневреності та динаміки на поворотах, під час прискорення та гальмування.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 дизайн задньої частини, вид ззаду.

Дизайн задньої частини.

Задня проекція BMW M4 Competition Coupé ще більше підкреслює спортивний вигляд автомобіля. Дві подвійні вихлопні труби, обрамлені опціональним дифузором з вуглецевого волокна з характерними вертикальними ребрами, додають атлетичного вигляду задній частині. Навколо дифузора, що виходить із порогів, знаходиться чорна глянцева поверхня, яка розкішно обрамляє цей спортивний елемент. На краю кришки багажника можна встановити задній спойлер з вуглицевого волокна, який довершуватиме атлетичний вигляд задньої частини.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M Carbon ковшоподібні сидіння, інтер’єр

Карбонові ковшоподібні сидіння M Carbon.

Карбонове ковшоподібне сидіння M Carbon з підсвічуваним логотипом M4 поєднує в собі легкість спортивного сидіння з набором функцій від сидінь M Sport. Його форма забезпечує ідеальну бічну підтримку та чудовий комфорт на великих відстанях. Воно сумісне з багатоточковими пасками безпеки — тому повністю підходить для перегонів.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 кермо M Carbon, кокпіт.

Карбонове кермо M Carbon.

Карбонове кермо M Carbon забезпечує гоночні відчуття. Накладки з вуглецевого волокна на спицях оточують елементи керування та доповнюють високоякісний вигляд керма. Випробуваний гонками матеріал візуально підходить і до інтер’єру цього автомобіля.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COUPÉ.

Динаміка руху та особливості дизайну BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé — це чистокровне спортивне купе з вражаючими динамічними характеристиками. За це відповідають потужний силовий агрегат BMW M TwinPower Turbo потужністю 480 к.с., задній привід та технології, що мають свій початок з автоспорту, такі як характерна підвіска M з активним диференціалом. Ідеально збільшена механічна 6-ступінчаста коробка передач M з короткими, точними змінами передач сприяє приємній взаємодії між водієм та автомобілем. Атлетичний зовнішній дизайн та характерні варіанти обладнання М, а також особливості дизайну додатково підкреслюють динамічний характер BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé G82 2020 у кольорі Brooklyn Grey Metallic вид на передні три-четверті
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo встановлений у BMW M4 Coupé G82 2020 крупним планом.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo володіє видатними динамічними характеристиками та характерним для автомобілів М звуком двигуна. Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме високоточне впорскування, повністю змінне керування клапанами та змінне керування розподільного валу забезпечують надзвичайну продуктивність.
BMW M4 Coupé G82 2020 з механічною 6-швидкісною коробкою передач M та заднім приводом, центральна консоль та важіль коробки передач крупним планом

Механічна коробка передач М і задній привід.

Механічна 6-ступінчаста коробка передач M забезпечує надзвичайні спортивні ходові характеристики. Вона має плавний хід і забезпечує швидке та надзвичайно точне перемикання передач. З правильно обраною передачею ви можете максимально ефективно використати усю потужність двигуну. Ідеально підходить для трек-дня — із заднім приводом автомобіль стає справжнім гоночним болідом, коли система DSC вимкнена. Завдяки передачі потужності виключно на задні колеса, автомобіль дає ще більше задоволення від водіння.
BMW M4 Coupé G82 2020 підвіска M вид на задні три-четверті

Особлива підвіска M.

Особлива підвіска M поєднує в собі легку конструкцію з особливо високою жорсткістю, оптимізовану геометрію підвіски з широкою колією та активним диференціалом M. Швидка реакція та відгук керма та підвіски забезпечують ідеальне керування автомобілем. За допомогою налаштування M ви можете регулювати характеристики за необхідності.
BMW M4 Coupé G82 2020 гальмівна система М Compound зблизька

Композитні гальма M Compound.

Завдяки використанню різних матеріалів, композитні гальма M досягають чудових гальмівних характеристик там є надзвичайно стабільними та легшими. Гальмівні супорти в синьому блискучому синьому кольорі з написом M надають цій високоефективній гальмівній системі виразний спортивний вигляд.
BMW M4 Coupé G82 2020 карбоно-керамічні гальма М крупним планом

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони мають низьку вагу, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Технічне обладнання видно крізь карбоно-керамічні гальмівні диски та супорти у золотисто-матовому кольорі з написом M на передній та задній осях зовні. Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у вологу погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у вологу погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальм після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.
BMW M4 Coupé G82 2020 передні колісні арки зблизька

Передні колісні арки.

Широко роздуті колісні арки BMW M4 Coupé є наочним доказом спортивної природи цієї машини. Вони утворюють відповідну раму для великих кованих коліс M у виконанні Bicolour Black.
BMW M4 Coupé G82 2020 бічні зябра М зблизька.

Бічні «зябра» М.

Характерні бічні «зябра» M з позначенням моделі, які додають яскраво вираженого тривимірного спортивного вигляду, підкреслюють потенціал автомобіля та надають приємне передчуття насолоди від водіння. Вони ілюструють динамічне поєднання технічної досконалості та захоплюючого дизайну, що є невід’ємним для автомобілів M з першого дня.
BMW M4 Coupé G82 2020 зовнішні дзеркала М зблизька.

Зовнішні дзеркала M.

Зовнішні дзеркала у типовому дизайні М з подвійними плавниками та асферичними дзеркальними елементами мають електричне регулювання та підігрів. Основа дзеркала візуально інтегрована в отвір біля бічного вікна та підтримує елегантний, спортивний дизайн автомобіля.
BMW M4 Coupé G82 2020,19/20 дюймові ковані колеса 826 М крупним планом

19"/20" ковані колеса Double-Spoke 826 M у виконанні Bicolour Black з різнорозмірними шинами.

19-/20-дюймові ковані диски Double-Spoke 826 М Bicolour Black з різнорозмірними гоночними шинами, виконання Translucent Shadow, розмір коліс спереду 9,5J x 19 з шинами 275/35 R19, розмір коліс ззаду 10,5J x 20 з шинами 285/30 R20.
BMW M4 Coupé G82 2020, хромовані насадки на вихлопні труби крупним планом

Хромовані насадки на вихлопні труби.

Здвоєні вихлопні труби на BMW M4 Coupé чітко видно з дифузора у блискучому чорному кольорі. У той же час, елегантні хромовані насадки разом із характерними ламелями на дифузорі створюють спортивний вигляд на дорозі.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Sport сидіння, інтер’єр

Сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport з ковшеподібним профілем і частково інтегрованим підголівником забезпечують чудову бічну підтримку вам та вашому передньому пасажиру. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуваним логотипом M4 підкреслює спортивні можливості автомобіля.

BMW M440i xDRIVE COUPÉ — ОСОБЛИВОСТІ.

Динаміка руху та особливості дизайну BMW M440i xDrive Coupé.

Стильний вихід із зони комфорту: BMW M440i xDrive Coupé володіє не лише вражаючими динамічними характеристиками, але й прекрасним індивідуальним дизайном. Виразні елементи дизайну M у кольорі Cerium Grey доповнюють динамічний зовнішній вигляд спортивного купе від вертикальної решітки радіатора до насадок на вихлопну трубу. Такі елементи інтер’єру як сидіння M Sport та шкіряне кермо M, підкреслюють ексклюзивний спортивний вигляд кокпіта, орієнтованого на зручність водія.

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 у кольорі Race Blue metallic 2020 вид збоку з моделлю всередині машини з відкритими дверима.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo встановлений в BMW M440i xDrive Coupé G22 82 2020 крупним планом.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Домінуюча потужність, шовковиста плавність ходу та хвилюючий звук — відмінні риси рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW M TwinPower Turbo з нового покоління лінійки двигунів BMW EfficientDynamics. З технологіями Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впорскуванням і турбокомпресором TwinScroll він є надзвичайно потужним та ефективним.
 BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 адаптивна підвіска M, бампер ззаду

Адаптивна підвіска М.

Адаптивну підвіску M можна в будь-який час відрегулювати відповідно до дорожнього покриття та умов руху. Ви також можете відрегулювати характеристики підвіски за допомогою перемикача режимів руху Driving Experience Control, щоб активувати ваш улюблений стиль їзди у потрібний час — від комфортного до надзвичайно спортивного та помітно маневреного керування.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 адаптивне спортивне рульове керування, інтер'єр зблизька

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування з технологією Servotronic забезпечує швидку та точну реакцію рульового керування з мінімальним використанням фізичних зусиль. Система реагує на кут нахилу керма та відповідно застосовує різні передаточні числа рульового керування. Це покращує керованість за більш динамічної їзди та зменшує зусилля, необхідні для керування під час паркування та проходження повороту.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 у кольорі з диференціалом M Sport у кольорі Arctic Race Blue metallic, вид збоку на три-чверті

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час перелаштування або прискорення на виході з повороту, під час швидкісного проходження поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Зчеплення підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 важіль селектора передач Steptronic Sport всередині зблизька

Спортивна коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує неймовірно спортивне перемикання передач. Автоматичний або ручний режим — важіль селектора або перемикачі передач на кермі забезпечують усе необхідне для комфортного руху чи динамічної їзди. У режимі SPORT та з важелем селектора у лівому положенні S/M перемикання передач налаштовано для максимальної продуктивності.
BMW M440i xDrive Coupé G22 82 2020 гальмівна система M Sport з легкосплавними колесами

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport має чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та однопоршневі плаваючі супорти ззаду у синьому кольорі металік з логотипом M та має великі гальмівні диски, що забезпечують надзвичайну гальмівну ефективність. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 решітка радіатора М у кольорі Cerium Grey, вид спереду

Решітка радіатора М кольору Cerium Grey.

Виразна вертикальна подвійна решітка радіатора віддає данину легендам автоспорту, як наприклад BMW 328. Рамка кольору Cerium Grey надає решітці радіатора особливий вигляд і є переосмисленням традицій BMW.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 аеродинамічний пакет M, зблизька

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M з характерними переднім та заднім бамперами та бічними спідницями у кольорі кузова та двокомпонентною вставкою дифузоракольорах Dark Shadow Metallic та блискучому чорному передає справжню динаміку та спортивність. Вставка дифузора M440i повністю виконана у чорному блискучому кольорі.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020,18 дюймові легкосплавні колеса 848 М крупним планом

18-дюймові легкосплавні колеса Double-Spoke 848 у виконанні Bicolour Jet Black.

18-дюймові ковані диски Double-Spoke 848 М у виконанні Bicolour Jet Black з різнорозмірними шинами, оброблені на станку, розмір коліс спереду 7,5J x 19 з шинами 225/45 R18, розмір коліс ззаду 8,5J x 18 із шинами 255/40 R18.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 сидіння M Sport всередині зблизька

Сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport з ковшеподібним профілем і частково інтегрованим підголівником забезпечують чудову бічну підтримку вам та вашому передньому пасажиру. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з логотипом M4 підкреслює спортивні можливості автомобіля.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 шкіряне кермо M всередині зблизька

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, емблемою М та інтегрованою подушкою безпеки водія хизується дизайном з трьох спиць. Обід керма з оздобленням чорною шкірою 'Walknappa' з чорними декоративними швами та ергономічними упорами для великих пальців зручно лежить у руках.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Особливі для М прилади та концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

Комфорт, безпека та відчуття M на вищому рівні: автомобілі BMW M 4 серії Coupé підтримають вас під час подорожі за допомогою численних інноваційних технологій. Забезпечуючи максимальну зрозумілість: панель приладів M* та M-специфічний проеційний дисплей*. Такі функції, як індивідуально налаштовувана система M Setup*, червона кнопка Start/Stop* та центральна консоль з кнопками M MODE* та SETUP* дарують додаткові відчуття автоспорту. Скористайтеся інтелектуальними системами допомоги водієві під час руху та паркування. *Доступно для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé G82 2020 інтер’єр кокпіт
BMW M4 Coupé G82 2020 особлива панель приладів M

Панель приладів M.

Панель приладів M* пропонує особливо точне та цілеспрямоване відображення даних про водіння у режимах SPORT та TRACK. Таким чином, такі значення, як тиск наддуву або тиск в шинах і температури, будуть завжди у полі зору, навіть на гоночній трасі. Керування та налаштування здійснюється за допомогою кнопки M MODE на блоці керування на центральній консолі. *Доступно для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 10,25-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Setup

M Setup.

M Setup* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, в тому числі характеристики двигуна, коробки передач та рульового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) або розподіл крутного моменту в системі повного приводу опціональна M xDrive відповідно до ваших індивідуальних переваг. *M Setup буде доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé; М xDrive очікується у продажу влітку 20201.
BMW M4 Coupé G82 2020 інтегрована гальмівна система M

Інтегрована гальмівна система М

Окрім економії ваги приблизно на 2 кг, інтегрована гальмівна система M BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé забезпечує дуже високу динаміку гальмування. Для максимального рівня індивідуалізації водій може вибирати між параметрами педалі гальма Sport та Comfort відповідно до ситуації. Система реагує на дії водія залежно від обраних параметрів. У режимі Sport сповільнення відбувається швидше за однакового ходу педалі, особливо на низьких швидкостях, тоді як реакція двох налаштувань дуже схожа на високих швидкостях.
Автомобілі BMW M 4 cерії G82 G22 BMW головний дисплей BMW

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M* проектує інформацію, необхідну для подорожі, безпосередньо у ваше поле зору. Натисканням кнопки водій може перемкнутись на спеціальний дисплей М, який включає в себе індикатор передач, обороти за хвилину як криву динамічного діапазону з індикаторами перемикання передач, що вказують оптимальний момент для перемикання, а також навігаційні поради. *Особливі функції М доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé G82 2020 панель керування на центральній консолі

Панель керування на центральній консолі.

На легкодоступній панелі керування на центральній консолі кнопка M MODE* під кнопкою Start/Stop дозволяє змінювати вміст дисплея. Кнопка SETUP* пропонує ще більше можливостей для налаштування характеристик автомобіля. Вона відкриває меню для індивідуальних налаштувань динаміки руху. Додаткові кнопки вимикають або вмикають окремі системи допомоги. *M MODE та SETUP доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé G82 2020 червона кнопка Start/Stop

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Червона кнопка Start/Stop* дозволяє запустити двигун без використання ключа, щойно автомобіль буде розблоковано. Вона також може використовуватись для зупинки двигуна. Ключ від автомобіля розпізнається автоматично, його не потрібно вставляти. *Червона кнопка Start/Stop доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 інтеграція зі смартфоном

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 точка доступу Wi-Fi

Точка доступу Wi-Fi.

Візьміть участь у відео-дзвінках на планшеті чи транслюйте нову серію улюбленого серіалу на своєму смартфоні. Точка доступу Wi-Fi — це спосіб підключення до Інтернету зі швидкістю LTE (за наявності) за допомогою SIM-карти, встановленої у вашому транспортному засобі. Ви та ваші колеги-пасажири можете переглядати веб-сторінки на десяти пристроях.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 телефонія з бездротовою зарядкою

Телефонія з бездротовим заряджанням.

Телефонія з бездротовим заряджанням включає станцію для бездротового заряджання та другий мікрофон для кращої якості передачі голосу в режимі гучного зв'язку для вас та вашого пасажира. Антена на даху покращує прийом мобільної мережі. Два мобільні телефони та аудіоплеєр можна підключити одночасно через Bluetooth. Також включена технічна можливість увімкнення власної точки доступу Wi-Fi.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Drive Professional

M Drive Professional.

Чи то трек-день або спонтанне дрифт змагання — M Drive Professional* ідеальний супутник для поїздок з додатковою порцією адреналіну. M Laptimer та M Drift Analyzer допомагають вам полювати на найкращий час та ідеальний кут дрифту, тоді як режим M TRACK та десятиступеневий M Traction Control дозволяють забезпечити зручність керування. *M Drive Professional доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 асистент водіння Professional

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.
Автомобілі BMW М 4 серії G82 G22 асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Він має систему Surround View, що включає вид зверху, панорамний вид, віддалений тривимірний перегляд, а також допоміжну систему паркування, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, асистент паркування з поздовжнім і поперечним веденням та асистент заднього ходу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW M4 Competition Coupé та інші моделі.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв:

375 (510)/6,250

Максимальний крутний момент у Нм за 1/хв:

650/2,750–5,500

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

3.9

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

9.6

Вид збоку на нерухомий BMW M4 Competition Coupé G82 2020
BMW M4 Coupé BMW Individual Mint Green металевий G82 2021 вид з трьох чвертей спереду
BMW M4 Coupé BMW Individual Mint Green металевий G82 2021 вид збоку стоїть
BMW M4 Coupé BMW Individual Mint Green металік G82 2021 три чверті вид ззаду
BMW Індивідуальна шкіряна обробка "Merino" Сільверстоун/Чорний BMW M4 Coupé G82 2021 салон

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M4 COUPÉ*.

BMW M4 Coupé у захоплюючій формі поєднує естетику, харизму та високу продуктивність. Варіанти оснащення від BMW Individual, ідеально адаптовані до автомобіля, дозволяють підкреслити ексклюзивний характер потужного спортивного купе. Виберіть із великої кількості блискучих фарб BMW Individual, таких як колір металу, зображений тут Mint. В інтер'єрі додаткові сидіння з ковшами M Carbon з найтоншої шкіри "Merino" визначають спортивну та елегантну атмосферу. В асортимент входить повна шкіряна обробка BMW Individual "Merino" Silverstone/Black з частковою перфорацією.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.

Спортивне обладнання для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé візуально вражають своїм атлетичним та харизматичним дизайном. Завдяки високоякісним деталям і аксесуарам BMW M Performance ви ще більше підкреслюєте спортивний характер автомобіля — для зовнішнього вигляду з максимально динамічним виглядом.

BMW M4 Coupé G82 2020 вид збоку з деталями M Performance
BMW M4 Coupé G82 2020 карбоновий передній сплітер M Performance крупним планом

Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Зробіть сильну заяву: Передній сплітер M Performance, виготовлений повністю із вуглецевого волокна, винятково підкреслює мужню зовнішність автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для тих, хто відмовляється йти на компроміси.
BMW M4 Coupé G82 2020, 20 та 21 дюймові ковані колеса М Performance 1000 М крупним планом

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze.
BMW M4 Coupé G82 21 титановий глушник M Performance зблизька

Глушник M Performance, титановий.

Задоволення для вух: Глушник M Performance зачаровує безкомпромісним звучанням автоспорту. Глушник та спортивний модуль вихлопної труби повністю виготовлені з титану гоночного класу.
BMW M4 Coupé G82 2020 карбоновий задній спойлер M Performance крупним планом

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Проти більшості. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним вирізом повністю виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна та створює виразний спортивний вигляд задньої частини автомобіля. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він допомагає досягати більш швидкісних показників. Динаміка у найунікальнішому вигляді.
BMW M4 Coupé G82 2020, 19 та 20 дюймові ковані колеса М Performance 963 М крупним планом

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані колеса М Performance Y-spoke 963 M кольору Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19-/20-дюймові ковані колісні диски M Performance Y-Spoke 963 M виконані кольору Frozen Gunmetal Grey з кольоровим логотипом M і фрезерованим написом M Performance.
BMW M4 Coupé G82 2020 карбонове заднє крило M Performance крупним планом

Заднє крило M Performance з вуглецевого волокна.

Широкий дизайн: Задні крила M Performance розширюють задню частину автомобіля, підкреслюючи його спортивний та ексклюзивний вигляд. Вони виготовлені з високоякісного вуглецевого волокна, що ідеально вписується в дизайн автомобіля та ідеально гармонує з іншими зовнішніми компонентами, виготовленими з вуглецевого волокна.
BMW M4 Coupé G82 2020 повітровод M Performance з вуглецевого волокна крупним планом

Повітровод M Performance з вуглецевого волокна.

Спортивний з одного боку. Індивідуальний з іншого. Повітровод M Performance виготовлений з вуглецевого волокна преміального класу. Елегантне візуальне доповнення на боці автомобіля.
Кермо М Performance всередині BMW M4 Coupé G82

Кермо M Performance Pro.

Ідеально закруглені кути: Кермо M Performance Pro створює незабутні відчуття автоспорту у кокпіті. Його вражаюча форма та відмінна зона хвату з алькантари не тільки вражає візуально; вона також забезпечує приємніші відчуття під час водіння. Зі спортивною смугою зі шкіри блакитного кольору.
BMW M4 Coupé G82 2020 декоративні планки з карбонового волокна M Performance Інтер’єр крупним планом

Декоративні планки M Performance з вуглецевого волокна.

Візуальне захоплення: Декоративні планки M Performance повністю виготовлені з вуглецевого волокна з відкритими порами. Спеціальна обробка декоративних планок не тільки надає їм особливо вражаючий вигляд, але й приємні відчуття. Для максимально спортивного вигляду інтер’єру вашого автомобіля.
BMW M4 Coupé G82 2020 накладки на пороги M Performance з вуглецевого волокна крупним планом

Накладки на пороги M Performance з вуглецевого волокна.

Для особливо елегантної посадки: Накладки на пороги M Performance зроблені з високоякісного вуглецевого волокна та підкреслюють спортивний та ексклюзивний вигляд автомобіля. Вони точно пристосовані до дизайну автомобіля та були протестовані відповідно до суворих критеріїв якості BMW. З емблемою M Performance.
Килимки М Performance всередині BMW M4 Coupé G82

Килимки M Perfomance.

Досконалий вигляд, ідеально тримають ноги: Килимки M Performance додають індивідуального атлетичного акценту підлозі, надаючи всьому автомобілю більш динамічний вигляд. З емблемою M Performance. Преміум-дизайн доповнюють шкіряні окантовки з декоративними строчками контрастних кольорів і смужкою у кольорах M.

THE 4

BMW 4 серії Coupé вражає своєю унікальною естетикою, спортивним і маневреним керуванням, а також високоякісним інтер’єром.

ЦІНИ, КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW M4 Coupé G82 2020 у кольорі Sao Paulo Yellow metallic вид на передні три четверті з моделлю

Індивідуальні фінансові пропозиції від BMW Financial Services доставлять вас швидко та гнучко до місця призначення. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідні пропозиції лізингу для вашого BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé або BMW M440i xDrive Coupé.

ЗАСТОСУНОК BMW BROCHURE.

Автомобілі BMW M 4 серії Coupé G82 G22 BMW застосунок BMW Brochure

Насолоджуйтесь інтерактивним світом BMW на своєму смартфоні чи планшеті. Застосунок BMW Brochure містить цифрові каталоги для всіх сучасних моделей BMW. Насолоджуйтесь детальною інформацією про товар, чудовими зображеннями, вражаючими відео та захоплюючими історіями про обраний вами BMW. І, звичайно, тут ви також знайдете деталі щодо дизайну, варіантів обладнання, послуг та технологій нових BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.

СЕРВІС І ПІДТРИМКА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

БАЖАЄТЕ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé або BMW M440i xDrive Coupé, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 234

 


BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 248

 


BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7,1 – 6,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 163 – 155

 

Забарвлення BMW Individual Skyscraper Grey та розширене шкіряне оздоблення BMW Individual, продемонстровані на фотографіях, швидше за все будуть доступні з березня 2021 року. Забарвлення BMW Individual Aventurine Red III очікується з липня 2021.
 

 


Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

 


Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

 


Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

 • BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232

  BMW M4 Competition Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

  BMW M4 Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

  BMW M440i xDrive Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

  Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

  Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.