КІНСЬКІ СИЛИ+

BMW M

Динамічні характеристики BMW M4 Купе

Протягом більш ніж чотирьох десятиліть розробки потужних автомобілів ми завжди прагнули добитись досконалої взаємодії між двигуном, ходовою частиною, трансмісією та системою керування, а орієнтиром у цьому служили враження водіїв. BMW M4 Купе втілює в собі всі характерні риси BMW M. Кожну деталь автомобіля спроектовано заради відмінної динаміки та точності. Неперевершена орієнтація на потреби пілотів.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі 8,8 (8,3)
Об'єм викидів СО2, г/км, у комбінованому циклі

Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач із подвійним зчепленням із функцією Drivelogic.

Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від обраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

Читати далі
КІНСЬКІ СИЛИ+Динамічні характеристики BMW M4 Купе

НА ЛИНИИ СТАРТА.

BMW M4 Купе було піддано сотням випробувань на треку, , щоб довести до виробничої зрілості численні інновації зі сфери автоперегонів. І їх результат вражає: сконцентрована потужність у поєднанні з разючим розгоном поєднується з дуже чутливим і точним керуванням. У будь-якій ситуації на дорозі. На будь-якому покритті. А сплеск адреналіну гарантовано — разом із усмішкою знавця.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Однозначно гоночні відчуття: пакет M Competition від BMW M4 Купе пропонує ще кращу динаміку завдяки підвищеній потужності двигуна, спеціальним налаштуванням адаптивної підвіски Adaptive M, новій калібровці системи динамічного стабілізації (DSC), диференціалу Active M и 20-дюймовим легкосплавним колісним дискам із різномірними шинами.

 • Особливості динамічних характеристик у пакеті M Competition

  Потужність шестициліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo було збільшено до 331 кВт (450 к.с.). Спортивна вихлопна система M створює характерне потужне звучання, яке неодмінно покличе в дорогу. Полегшені спортивні сидіння M оснащені спинками з регульованою шириною з вертикальними отворами. На передні ремені безпеки нанесено смужковий візерунок M. Спеціальні налаштування адаптивної підвіски Adaptive M забезпечують оптимальний контакт із дорогою, краще зчеплення й більш гостре керування.

 • Особливості зовнішнього дизайну в пакеті M Competition

  Пакет M Competition у зовнішньому дизайні вражає своїми ексклюзивними 20-дюймовими кованими полірованими дисками в стилі Star Spoke 666 M із різнорозмірними шинами. Атлетичний характер автомобіля підкреслює лінія тіні Shadow Line із колекції BMW Individual з додатковими елементами глянцевого чорного кольору High-Gloss Black, що проходить від решітки радіатора через «зябра» до назви моделі й завершується чорними хромованими вихлопними трубами.

ВАРІАНТИ КОРОБОК ПЕРЕДАЧ BMW M4 КУПЕ.

Такі опції від M, як шестиступінчата ручна коробка передач і семиступінчата коробка передач M із подвійним зчепленням у BMW M4 Купе дає вам змогу самостійно розганяти власний пульс від 0 до 180. Обидві коробки передач гарантують максимальну насолоду від керування.

 • Шестиступінчата ручна коробка передач M

  Завдяки масі на 12 кг менше, ніж у традиційних моделей, та своїм компактнішим габаритам шестиступінчата ручна коробка передач M, установлена в BMW M4 Купе є взірцем інтелектуальної полегшеної конструкції. Нові фрикційні накладки з вуглепластику на блокувальних кільцях забезпечують зручніше перемикання передач, а система мащення з сухим картером забезпечує ефективнішу подачу оливи.

 • Семиступінчата коробка передач M із подвійним зчепленням

  Перемикайте передачі без переривання тяги, не користуючись зчепленням і не уповільнюючи рух, адже семиступінчата коробка передач M із подвійним зчепленням із функцією Drivelogic надає таку можливість. Передачі можуть перемикатись або автоматично, або вручну з використанням перемикачів, установлених на кермі, або за допомогою важеля. Система управління розгоном з місця (Launch Control) гарантує максимальне прискорення з місця.

ДИФЕРЕНЦІАЛ ACTIVE M.

Диференціал Active M оптимізує стабільність тяги та керування під час перелаштовування з однієї смуги в іншу або розгону після віражу, під час серії крутих поворотів або їзди на різних покриттях. Оптимізацію тяги забезпечує пристрій із електронним керуванням, який зменшує різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

Завдяки електронному регулюванню амортизаторів адаптивна підвіска Adaptive M автоматично забезпечує готовність автомобіля до будь-яких умов їзди. Налаштування підвіски можна змінити для забезпечення більшої комфортності або більш спортивної динаміки шляхом її перемикання в режими КОМФОРТ, СПОРТ і СПОРТ+ в системі регулювання динаміки руху Driving Experience Control.

365 ДНІВ ВІДЧУТТЯ АВТОСПОРТУ.

Впровадження інноваційних технологій із царини автоспорту у виробництво стандартних спортивних автомобілів — це основний фах BMW M GmbH. Саме тому в BMW M4 Купе досконало збалансовано повну адреналіном динаміку та придатність для повсякденного користування.

 • Управління розгоном з місця (Launch Control)

  Система управління розгоном з місця (Launch Control) забезпечує максимальне прискорення з місця. Вона встановлює ідеальну частоту обертів двигуна, а коробка передач M із подвійним зчепленням постійно виставляє моменти перемикання передач так, щоб забезпечити постійну роботу двигуна з оптимальною частотою обертів.

 • Пакет M Driver's

  Пакет M Driver's збільшує максимальну швидкість до 280 км/год. Пакет M Driver's можна замовити при придбанні нового автомобіля або додати пізніше. Після його встановлення решта технічних характеристик не змінюються. До складу пакету входить ваучер на курс навчання BMW M Intensive Training у рамках програми BMW Driving Experience.

 • Система M Drive

  Система M Drive надає можливість індивідуального налаштування режиму роботи системи динамічної стабілізації DSC, передбачає встановлення проекційного дисплею Head-Up Display та налаштування персональних профілів водіїв на будь-який випадок: від комфортної до спортивної та динамічної їзди шляхом коригування характеристик двигуна, амортизаторів, системи керування та коробки передач. Активується система простим дотиком до однієї з двох кнопок M, інтегрованих у багатофункціональне кермо.

 • Система M Servotronic

  Система M Servotronic коригує гостроту керування відповідно до поточної швидкості автомобіля й забезпечує безпосереднє та точне реагування керма навіть на високих швидкостях. Крім того, вона забезпечує максимальну комфортність завдяки мінімізації зусиль, необхідних для повороту керма, а також забезпеченню максимальної повороткості під час паркування, маневрування або руху вузькими чи звивистими дорогами.

 • Режим M Dynamic Mode

  Режим M dynamic mode як одна з функцій системи динамічної стабілізації DSC забезпечує можливість певної пробуксовки коліс, що робить керування значно динамічнішим. І якщо DSC протидіє недостатній або надмірній повороткості, то режим M dynamic mode уможливлює якнайповніше використання всіх можливостей поздовжньої та поперечної динаміки автомобіля. При цьому, однак, захист, забезпечений DSC, залишається доступним.

ЦЕПКИЕ ТОРМОЗА.

Важливою складовою винятково динамічного керування BMW M4 Купе є гальмівна система. Точні та ефективні компаундні гальма M і опційні керамічні гальма M Carbon мають найвищі динамічні характеристики.

 • Компаундні гальма M

  Завдяки використанню різних матеріалів компаундні гальма M мають виняткові показники уповільнення і є дуже стійкими та тривкими. Крім того, вони мають нижчу масу, що позитивно впливає на повороткість, динамічність і швидкість розгону. Гальмові супорти кольору металік Blue з логотипом M показують, що на автомобілі встановлено саме ці високоефективні гальма M.

 • Керамічне гальмо M Carbon

  Керамічне гальмо M Carbon доставляє енергію гальмування напряму. Воно не піддається корозії та є дуже тривким до стирання, витримує високі температури й дає змогу знизити масу автомобіля, що позитивно впливає на його повороткість, динамічність і швидкість розгону. Гальмові супорти кольору Matt Gold із логотипом M дають зрозуміти, що на автомобілі встановлені саме ці гальма.


  Залежно від умов експлуатації та користування особливості матеріалів можуть призводити до виникнення шумів під час роботи — особливо при потраплянні вологи на гальма перед самою зупинкою автомобіля. Вплив вологи та солі для доріг може знизити ефективність гальмування до рівня звичайної гальмівної системи. Це явище може протягом нетривалого часу проявлятись як ослаблення гальмування, причому за потреби його можна врівноважити більш сильним натисканням на педаль гальма.

Витрата палива та викиди СО2.

 • Disclaimer reference invalid