АТЛЕТ+

BMW M

Дизайн BMW M4 Купе.

BMW M4 Купе одразу ж причаровує всіх, хто на нього дивиться. Світлодіодні фари та задні фари у стандартній комплектації підкреслюють аеродинамічний характер кузова. Великі повітрозабірники повідомляють про спортивні амбіції — так само, як і 20-дюймові легкосплавні диски з опційного пакета M Competition. Інші спортивні елементи на зразок круглих циферблатів додають ексклюзивних акцентів у кокпіті. У цьому спортивному авто все вказує на міць і динамізм.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)
Об'єм викидів СО2, г/км, у комбінованому циклі: 204 (194)

Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач із подвійним зчепленням із функцією Drivelogic.

Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від обраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

Читати далі
АТЛЕТ+Дизайн BMW M4 Купе.

ВОСХИТИТЕЛЬНЫЙ ЯЗЫК ФОРМЫ.

Хвилюючий дизайн

Безумовно спортивний, із динамічним оформленням та повний міці, якому немає рівних на дорозі. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками, виразні легкосплавні диски й мускулиста задня частина сповіщають про колосальну потужність BMW M4 Купе.
Читати далі

Атлетична лінія купе

Вигнуте оформлення з типово пологою лінією даху купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними дисками й дзеркалами M із оптимізованою аеродинамікою ніби випромінює сконцентрований спортивний характер. Примітна задня частина доповнює витягнутий силует і натякає на ледь стримувану потужність.
Читати далі

Потужна передня частина.

Динамічність капота із глянцевою чорною решіткою радіатора з подвійними ребрами й великими повітрозабірниками підкреслюють повністю світлодіодні фари з чітким графічним образом. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість фар гарантують упевнену їзду вдень і досконало освітлюють шлях уперед уночі.
Читати далі

Примітна задня частина.

Розширені колісні арки виражають колосальну місць BMW M4 Купе. Вуглепластикова кришка багажника з інтегрованим у неї заднім спойлером поєднує в собі функціональність і динамічність. Спроектовані заново задні світлодіодні фари підкреслюють рішучість спортивного купе навіть будучи вимкнутими. Дифузор M та вигнуті під кутом спарені вихлопні труби M досконало вписані в задній фартух із характерними випускними отворами.
Читати далі

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальні повітрозабірники для системи Air Curtain і «зябра» M по боках із інтегрованим елементом Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І для оптимальної аеродинаміки і, до речі, для того, щоб серце швидше билось.
Читати далі

Ексклюзивний карбоновий дах.

У рамках концепції інтелектуальної полегшеної конструкції, прийнятої в BMW, виготовлений із вуглепластику карбоновий дах зменшує масу автомобіля та зміщує його центр маси вниз. Завдяки цьому він стає більш поворотким і динамічніше входить у віражі, розганяється та гальмує.
Читати далі

Повністю світлодіодні фари.

У задніх фарах усі освітлювальні функції виконують світлодіоди. Форма призначених для постійної роботи фар, що нагадує витягнуту літеру L, гармоніює з кришкою багажника, підкреслюючи примітне оформлення задньої частини.
Читати далі

ВИРАЗНІ КОЛЕСА.

Колесні диски BMW M4 Купе з оптимізованою масою виглядають впевнено. Саме так виглядають навіть вражаючі 18-дюймові легкосплавні колесні диски з V-подібними шпицями зі стандартної комплектації, тоді як у спеціалізованій комплектації передбачено 19-дюймові легкосплавні диски M із подвійними спицями. Ці сірі або чорні опційні диски кольорів Ferric Gray або Black відкривають спостерігачеві потужні керамічні гальма M Carbon або компаундні гальма M із логотипом M. Це роблять і опційні 20-дюймові легкосплавні диски зі спицями у стилі Star Spoke, які додатково доступні в чорному колірі. Який би варіант ви не обрали, типові різнорозмірні шини BMW M4 Купе із ширшими задніми шинами підкреслюють мускулисту задню частину, одночасно оптимізуючи керування та зчеплення з дорогою.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Особливий спосіб виразити свою індивідуальність? Майстер-клас BMW Individual вітає це прагнення уныкальним чином – колекцією BMW Individual. Зробіть дизайн свого BMW M4 Купе настільки ж індивідуальним, як і ваша особистість.

ЧАСТИНИ M PERFORMANCE

BMW M — це динаміка, інноваційні технології й десятки років досвіду у сфері автоспорту. Деталі BMW M Performance зроблять BMW M4 Купе ще динамічнішим та ексклюзивнішим. Незалежно від того, чи йдеться про кузов, чи про салон, кількість варіантів комплектації практично не знає обмежень.

Витрата палива та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid