ІННОВАЦІЙНІСТЬ+

BMW M

Підключення до мережі у BMW M4 Купе.

Під час користування BMW M4 Купе як на дорозі, так і на треку вам допомагають різні інноваційні технології, що підвищують комфортність і рівень безпеки, встановлюючи при цьому нові стандарти керування. Усю інформацію, яка стосується керування, можна записати за якісь частки секунди, віддаючи при цьому належне зв'язку, інформації та розвагам із використанням відповідних мереж. Насолода від керування ще ніколи не була настільки інноваційною.

Читати далі
ІННОВАЦІЙНІСТЬ+Підключення до мережі у BMW M4 Купе.

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСУ

Користуватись інформаційно-розважальною системою автомобіля тепер ще простіше, зручніше та інформативніше. За допомогою водій має змогу виставити шість сенсорних кнопок (навігація, медіа, зв'язок, «Моє авто» і повідомлення) в будь-якому порядку. Ці кнопки відображаються динамічно, а не як статичні пункти меню.

ЯК ЗАПИСАТИ НАСОЛОДУ ВІД ЇЗДИ: ЗАСТОСУНКИ M APPS.

BMW M4 Купе — це не просто автомобіль. Він кидає виклик тим водіям, які прагнуть керувати ним дедалі краще. Саме тому BMW M установила в ньому таймер часу проходження кола і програму для GoPro. Для того, щоб зберегти в пам'яті найкращий час, найвищі темпи розгону та найчудовіші спогади про останню поїздку.

  • Застосунок таймера часу проходження кола BMW M Laptimer App

    Застосунок таймера часу проходження кола BMW M Laptimer App дає змогу точно записати, а потім проаналізувати дані про поїздку на треку. Записаною інформацією можна поділитись у соціальних мережах у вигляді моментального знімку, а дані — в тому числі, про положення педалі газу, кути повороту керма, показники перевантаження та найкращі показники проходження кола — можна надіслати електронною поштою. Крім того, передбачено інтерфейс для підключення камер GoPro.

  • Застосунок GoPro App

    Використання безплатного застосунку програми дає змогу підключати відеокамери GoPro, встановлені зовні або всередині автомобіля, та керувати ними через дисплей управління BMW M4 Купе. Завдяки цьому можна зручно контролювати фотознімки та відеозаписи з використанням контроллера iDrive. Крім того, через Wi-Fi можна вмикати та вимикати відеокамеру, налаштовувати її та перевіряти рівень заряду.

ПІДГОТОВКА ПІД APPLE CARPLAY®.

Підготовка під Apple CarPlay® підтримує зручне та безпровідне користування окремими функціями iPhone® у автомобілі. Вона забезпечує можливість відображення контенту зі смартфона разом із такими функціями, як музика, повідомлення iMessages і SMS, телефонні дзвінки, Siri®, та використання функцій навігації й окремих програм третіх сторін із використанням інтерфейсу користувача авто та функцій голосового управління.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, водій може переключитись у режим відображення M, у якому відображаються такі показники, як ввімкнена передача, частота обертів двигуна на кривій динамічного діапазону, а також світлові сигнали, які вказують оптимальний момент для перемикання передач.

Читати далі

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

ТЕЛЕФОНІЯ З БЕЗПРОВІДНИМ ЗАРЯДЖАННЯМ

Система телефонного зв'язку з безпровідним заряджанням включає в себе безпровідний зарядний пристрій і додаткові порти USB. Підключення до антени на даху поліпшує якість мобільного зв'язку. Система дає змогу одночасно підключати по Bluetooth два мобільні телефони та аудіо-плеєр. Система також включає в себе Bluetooth Office і технічне обладнання для створення точки доступу WiFi.

Витрата палива та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid