АДРЕНАЛІН+

BMW M

BMW M4 Купе. Радикально більше.

АДРЕНАЛІН+BMW M4 Купе. Радикально більше.

Розгін від 0 до 100 км/год, с

4,3 (4,1)

Макс. потужність, кВт (к.с.) при об/хв

317 (431)/5,500-7,300

Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі

8,8–8,3

Об'єм викидів СО2, г/км, у комбінованому циклі

204 (194)

Мощный атлет для дорог и гоночных трасс, для совершенного дрифта, скоростных поворотов и длинных прямых, соединяющих между собой виражи. Для заездов с выбросом огромного количества адреналина, когда в руках находится рулевое колесо с отличным хватом, а пальцы лежат на отзывчивых подрулевых лепестках и любой момент готовы переключать передачи. Усаживаясь в спортивное сиденье M, водитель становится неотъемлемой частью автомобиля. Спорткар, созданный для получения ярких впечатлений от спортивного воождения – BMW M4.

ВОСХИТИТЕЛЬНЫЙ ЯЗЫК ФОРМЫ.

Хвилюючий дизайн

Безумовно спортивний, із динамічним оформленням та повний міці, якому немає рівних на дорозі. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками, виразні легкосплавні диски й мускулиста задня частина сповіщають про колосальну потужність BMW M4 Купе.
Читати далі

Атлетична лінія купе

Вигнуте оформлення з типово пологою лінією даху купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними дисками й дзеркалами M із оптимізованою аеродинамікою ніби випромінює сконцентрований спортивний характер. Примітна задня частина доповнює витягнутий силует і натякає на ледь стримувану потужність.
Читати далі

Потужна передня частина.

Динамічність капота із глянцевою чорною решіткою радіатора з подвійними ребрами й великими повітрозабірниками підкреслюють повністю світлодіодні фари з чітким графічним образом. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість фар гарантують упевнену їзду вдень і досконало освітлюють шлях уперед уночі.
Читати далі

Примітна задня частина.

Розширені колісні арки виражають колосальну місць BMW M4 Купе. Вуглепластикова кришка багажника з інтегрованим у неї заднім спойлером поєднує в собі функціональність і динамічність. Спроектовані заново задні світлодіодні фари підкреслюють рішучість спортивного купе навіть будучи вимкнутими. Дифузор M та вигнуті під кутом спарені вихлопні труби M досконало вписані в задній фартух із характерними випускними отворами.
Читати далі

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальні повітрозабірники для системи Air Curtain і «зябра» M по боках із інтегрованим елементом Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І для оптимальної аеродинаміки і, до речі, для того, щоб серце швидше билось.
Читати далі

Ексклюзивний карбоновий дах.

У рамках концепції інтелектуальної полегшеної конструкції, прийнятої в BMW, виготовлений із вуглепластику карбоновий дах зменшує масу автомобіля та зміщує його центр маси вниз. Завдяки цьому він стає більш поворотким і динамічніше входить у віражі, розганяється та гальмує.
Читати далі

Повністю світлодіодні фари.

У задніх фарах усі освітлювальні функції виконують світлодіоди. Форма призначених для постійної роботи фар, що нагадує витягнуту літеру L, гармоніює з кришкою багажника, підкреслюючи примітне оформлення задньої частини.
Читати далі

ПАКЕТ M COMPETITION.

Пакет M Competition забезпечує значно динамічніше керування завдяки підвищеній потужності та спеціальним налаштуванням адаптивної підвіски Adaptive M. Спортивна вихлопна система M зі спареними чорними хромованими вихлопними трубами випромінює потужній і повний звук двигуна. Крім того, до складу пакета включено полегшені спортивні сидіння M і ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

ЗАЙМАЮЧИ ГОНОЧНУ СМУГУ

BMW M

BMW M4 прошел сотни испытаний на гоночных трассах для доводки множества инноваций, созданных на основе решений для автоспорта и в ходе их переноса в серийные модели. Результат более чем впечатляющий: концентрированная мощь и захватывающее ускорение сочетаются с удивительной маневренностью и точностью рулевого управления. В любой ситуации вождения. На дороге с любой поверхностью. Кроме того, выброс адреналина гарантируется .

Читати далі

ЗАЙМАЮЧИ ГОНОЧНУ СМУГУ

РЯДНИЙ ШЕСТИЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун об'ємом 3,0 л M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: високу частоту обертів до 7 600 об/хв та величезну потужність при максимальному моменті у 550 Нм. Пряме впорскування з подвійним турбонагнітанням і типовими тонкими настройками M змушує двигун реагувати на найтонші доторки до педалі газу енергійним рухом і впевненою тягою. Численні інновації, такі як безштуцерна конструкціа або полегшений кований колінчастого валу в рамках концепції інтелектуальних полегшених конструкцій поліпшують динаміку та прискорюють розгін, зменшують споживання палива та дають можливість розподіляти навантаження на осі у майже ідеальному співвідношення 50:50. А ось і винагорода: безпрецедентно гнучке управління, підкреслене звучанням двигуна M, яке ні з чим не сплутати.