ПУЛЬС+

BMW M

Динамічні характеристики BMW M4 Кабріолет.

ПУЛЬС+

Динамічні характеристики BMW M4 Кабріолет.

ПУЛЬС+Динамічні характеристики BMW M4 Кабріолет.

Відчуття, коли ви їдете за кермом BMW M4 Кабріолет, ― це енергія, від якої перехоплює подих, і джерело безмежної насолоди від водіння. Всі компоненти цього високопродуктивного атлета спрямовано на потужну динаміку та точність управління. А завдяки численним технологіям зі світу автоспорту ця атлетична модель завжди перетворює свою потужність на тягу з максимальною точністю. Це прагнення можна додатково подіпшити за допомогою опційного пакета M Competition, який передбачає двигун вищого рівня та спеціально налаштовану адаптивну підвіску Adaptive M.
BMW M4 Кабріолет:


Споживання пального в л/100 км (змішаний цикл): 9,1 (8,7)
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 213 (203)


Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.


Дані щодо витрати пального визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

Читати далі

ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ.

Водії BMW M4 Кабріолет, які вирушають за сонцем, відчують надзвичайно насичені адреналіном моменти. І все це завдяки двигуну M на 431 к.с., який вивільняє свою потужність ретельно виміряними дозами. А оскільки з автоспорту ця модель успадкувала такі технології, як активний диференціал Active M Differential та M Servotronic, M4 Кабріолет завжди реагує максимально точно та технічно досконало, рухаючи вас межі модливого. І підвищуючи ваш пульс.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Однозначно гоночні відчуття: пакет M Competition від BMW M4 Кабріолет пропонує ще кращу динаміку завдяки підвищеній потужності двигуна, спеціальним налаштуванням адаптивної підвіски Adaptive M, новій калібровці системи динамічної стабілізації (DSC), диференціалу Active M і 20-дюймовим легкосплавним колісним дискам із різнорозмірними шинами.

 • Динамічні особливості в пакеті M Competition

  Потужність шестициліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo була збільшена до 331 кВт (450 к.с.). Спортивна вихлопна система M створює особливо динамічний звук роботи двигуна, даючи гострі відчуття. На гоночному треку або у повсякденному використанні спеціально налаштована адаптивна підвіска Adaptive M забезпечує виконання всіх команд керма з максимальною точністю.

 • Особливості зовнішнього дизайну в пакеті M Competition

  Пакет M Competition у зовнішньому дизайні вражає своїми ексклюзивними 20-дюймовими кованими полірованими дисками в стилі Star Spoke 666 M із різнорозмірними шинами. Атлетичний характер автомобіля підкреслює лінія тіні Shadow Line із колекції BMW Individual з додатковими елементами глянцевого чорного кольору High-Gloss Black, що проходить від решітки радіатора через «зябра» до назви моделі й завершується чорними хромованими вихлопними трубами.

ВАРІАНТИ КОРОБОК ПЕРЕДАЧ BMW M4 КАБРІОЛЕТ.

BMW M4 Кабріолет пропонується з шестиступінчатою механічною коробкою передач M або з семиступінчатою коробкою передач M з подвійним зчепленням. Це дозволяє вам обрати як саме ви будете прискорювати свій пульс від 0 до 180. Обидва типи КПП гарантують максимальне задоволення від їзди.

 • Шестиступінчата механічна коробка передач M

  При зниженні маси на 12 кг в порівнянні з традиційними моделями та більш компактному розмірі, шестиступінчата механічна коробка передач M в моделі BMW M4 Кабріолет є зразком інтелектуальної полегшеної конструкції. У цій коробці передач нові карбонові вставки блокуючих кілець синхронізаторів забезпечують більш комфортне перемикання передач, а система змащування з сухим картером гарантує більш ефективну подачу оливи.

 • Семиступінчата коробка передач M з подвійним зчепленням

  Перемикайте передачі без розриву потоку потужності, без необхідності використовувати зчеплення та без уповільнення: семиступінчата коробка передач M з подвійним зчепленням та функцією Drivelogic робить це можливим. Передачі можна перемикати автоматично або вручну, використовуючи підрульові перемикачі або важіль коробки передач. Функція Launch Control забезпечує максимальне прискорення при старті з місця.

ДИФЕРЕНЦІАЛ ACTIVE M.

ДИФЕРЕНЦІАЛ ACTIVE M.

Активний диференціал Active M оптимізує стабільність тяги та керування під час зміни смуг руху або прискорення після повороту, при подоланні поворотів на високій швидкості або коли різні колеса знаходяться на поверхнях з різним покриттям. Оптимізацію тяги забезпечує пристрій із електронним керуванням, який зменшує різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

Завдяки електронному регулюванню амортизаторів, адаптивна підвіска Adaptive M автоматично налаштовує автомобіль до різних особливостей дороги та умов руху. Налаштування підвіски також можна регулювати для більшого комфорту або спортивної динаміки, використовуючи режими COMFORT, SPORT та SPORT+ на перемикачі режимів Driving Experience Control.

ДЛЯ ЩОДЕННИХ ПЕРЕГОНОВИХ ВІДЧУТТІВ.

Перенесення інноваційних технологій автоспорту на виробництво серійних спортивних автомобілів - ключова задача BMW M GmbH. Саме тому в BMW M4 Кабріолет було досягнуто ідеального балансу між динамікою, створеною для вибросу адреналіну, та функціональністю під час звичайних поїздок.

 • Управління розгоном з місця (Launch Control)

  Функція Launch Control забезпечує максимальне прискорення при старті з місця. Вона підвищує оберти двигуна до значення, за якого забезпечується ідеальний старт, а коробка передач M з подвійним зчепленням обирає моменти перемикань передач так, щоб при підвищенні передачі число обертів двигуна залишалося оптимальним.

 • Пакет M Driver

  Пакет M Driver збільшує максимальну швидкість до 280 км/год. Цей пакет можна замовити при купівлі нового автомобіля або додати пізніше. Після встановлення пакету M Driver всі технічні дані залишаються без змін. Сюди також входить ваучер на інтенсивну програму навчання BMW M в рамках програми BMW Driving Experience.

 • Система M Drive

  Функція M Drive дозволяє створювати індивідуальну конфігурацію DSC, параметрів, що виводяться на проекційний дисплей, а також персональних профілів водія ― від максимально комфортного до спортивного, з чутливим відгуком ― за допомогою налаштування характеристик двигуна, коробки передач, амортизаторів та керма. Легка активація профілів ― лише натискання на одну з двох кнопок M, вбудованих в багатофункціональне кермо.

 • M Servotronic

  M Servotronic регулює зусилля на кермі в залежності від поточної швидкості автомобіля та забезпечує безпосереднє та точне реагування на поворот керма навіть на високих швидкостях. Крім того, вона забезпечує максимальну комфортність завдяки мінімізації зусиль, необхідних для повороту керма, а також забезпеченню максимальної повороткості під час паркування, маневрування або руху вузькими чи звивистими дорогами.

 • Режим M Dynamic

  Режим M dynamic mode як одна з функцій системи динамічної стабілізації DSC забезпечує можливість певної пробуксовки коліс, завдяки чому помітно поліпшується динаміка руху. І якщо DSC протидіє недостатній або надмірній повороткості, то режим M dynamic mode уможливлює якнайповніше використання потенціалу поздовжньої та поперечної динаміки автомобіля. Однак при цьому зберігається підтримка від системи DSC.

НАДІЙНІ ГАЛЬМА.

Критично важливою складовою наддинамічного керування BMW M4 Купе є гальмівна система. Точні та ефективні компаундні гальма M та опційні карбоно-керамічні гальма M Carbon мають найвищі характеристики динаміки й ефективності.

 • Компаундні гальма M

  Завдяки використанню різних матеріалів компаундні гальма M мають виняткові показники уповільнення і є дуже стійкими та тривкими. Крім того, вони мають нижчу масу, що позитивно впливає на повороткість, динамічність і швидкість розгону. Гальмові супорти кольору металік Blue з логотипом “M” показують, що на автомобілі встановлено саме ці високоефективні гальма M.

 • Карбоно-керамічні гальма M

  Карбоно-керамічні гальма M - ще більш досконала гальмівна система. Вони не піддаються корозії, надзвичайно стійкі до зносу, витримують більші температурні навантаження та мають меншу вагу, що позитивно впливає на маневреність, динаміку та прискорення. Ці особливі гальма звертають увагу на себе супортами кольору Matt Gold з логотипом M.


  В залежності від зовнішніх умов та характеру використання, особливості використовуваних матеріалів можуть призводити до виникнення робочого шуму, зокрема у вологих умовах, перед зупинкою автомобіля. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може знижувати їхню ефективність до рівня звичайної гальмівної системи. В результаті протягом короткого часу можна спостерігати погіршення ефективності гальмування, що можна компенсувати більш сильним натисканням на педаль гальм, якщо це є необхідним.

Витрата пального та викиди СО2.

 • Disclaimer reference invalid