ЗАХОПЛЕННЯ+

BMW M

Дизайн BMW M4 Кабріолет.

ЗАХОПЛЕННЯ+

Дизайн BMW M4 Кабріолет.

ЗАХОПЛЕННЯ+Дизайн BMW M4 Кабріолет.

BMW M4 Кабріолет відразу ж показує себе як спортивний автомобіль з відкритим верхом. Потужний вигляд передньої частини та подовжений капот з характерним виступом надають виразного динамізму спортивному силуету автомобіля. В салоні панує спортивно-ексклюзивна атмосфера. Орієнтований на водія кокпіт оснащений круглими приладами в спортивному стилі, які оптимально читаються. Все це створює ідеальні умови для нового рівня відчуттів від їзди під відкритим небом.


BMW M4 Кабріолет:
Витрата пального, л/100 км (змішаний цикл): 9,1 (8,7)
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 213 (203)

Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.

 

Дані щодо витрати пального визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

 Читати далі

МОВА ФОРМ, ЯКІ ПРИТЯГУЮТЬ ПОГЛЯДИ.

Дизайн з темпераментом.

BMW M4 Кабріолет надихає своїм спортивним характером, динамічним силуетом та складаним жорстким дахом, і все це все гарантує безмежну насолоду від водіння протягом всього року. А саму їзду з відкритим верхом доповнюють такі особливості дизайну, як традиційний для серії M повітрозабірник з подвійними решітками з логотипом “M4”, решітки бокових повітрозабірників M s скошені подвійні вихлопні труби M.
Читати далі

Лінії кузова в стилі купе.

BMW M4 Кабріолет виглядає мускулистим і спортивним завдяки своїй витягнутій формі з контурними боками. Довгий силует завершується виразною задньою частиною з широким положенням коліс, яка додає образу потужності й захоплюючої динамічності. І при закритому, і при відкритому жорсткому даху.
Читати далі

Потужна передня частина.

Передня частина BMW M4 Кабріолет просто рветься вперед, вона оснащена характерним повітрозабірником з чорними глянцевими подвійними ребрами та великими повітрозабірниками на бампері, і це все підкреслюється повністю світлодіодними фарами. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість передніх фар гарантують добру видимість вашого авто вдень та чудово освітлять ваш шлях вночі.
Читати далі

Виразна задня частина.

Розширені колісні арки виражають величезну потужність BMW M4 Кабріолет. Обновлені задні світлодіодні фари підкреслюють рішучий вигляд задньої частини автомобіля незважаючи на те, чи включені вони, чи ні. Скошені подвійні вихлопні труби M та дифузор M також чудово поєднуються із заднім бампером з характерними повітрозабірниками.
Читати далі

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальні передні повітрозабірники Air Curtain та бокові повітрозабірники M з інтегрованими елементами Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І все це заради оптимальних аеродинамічних характеристик та, без чого не обійшлося, для прискоренгя пульсу.
Читати далі

Складаний твердий верх.

Жорсткий верх автоматично відкривається приблизно за 20 секунд на швидкості до 18 км/год, й вже за мить ви відчуваєте максимальне задоволення від їзди, поєднане з інтенсивністю відчуттів від кабріолета. Навіть коли дах піднято, він також візуально захоплює та дає додаткову безпеку, а приємна внутрішня акустика зберігається навіть на високій швидкості.
Читати далі

Повністю світлодіодні фари.

У задніх фарах функцію освітлення також повністю виконують світлодіоди. Витягнута L-подібна форма фар з цілісним контуром блоку освітлення гармонічно поєднується з кришкою багажника, підкреслюючи неповторний стиль задньої частини авто.
Читати далі

ВИРАЗНИЙ ДИЗАЙН КОЛЕС.

Колісні диски BMW M4 Купе з оптимізованою надають авто впевненого вигляду. Навіть у стандартну комплектацію входять вражаючі 18-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними шпицями, тоді як у спеціалізованій комплектації передбачено 19-дюймові легкосплавні диски M із подвійними шпицями. Ці сірі або чорні опційні диски кольорів Ferric Gray або Black відкривають спостерігачеві потужні карбоно-керамічні гальма M або компаундні гальма M із логотипом “M“. Це роблять і опційні 20-дюймові легкосплавні диски зі шпицями у стилі Star Spoke, які додатково доступні в чорному колірі. Який би варіант ви не обрали, типові різнорозмірні шини BMW M4 Купе із ширшими задніми шинами підкреслюють мускулисту задню частину, одночасно оптимізуючи керування та зчеплення з дорогою.

ЖОРСТКИЙ ДАХ.

Складаний жорсткий верх дозволяє поєднувати відчуття відкритого кабріолету з практичністю даху, що підходить для експлуатації взимку. Жорсткий верх швидко відкривається та закривається – навіть під час повільного руху, на швидкості до 18 км/год. Якщо поглянути збоку, то верх виглядає характерним для купе: занижений та витягнутий. А зсередини ― пропонує багато простору над головою для всіх пасажирів.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Шукаєте особливий спосіб виразити свою індивідуальність? Майстер-клас BMW Individual вітає це прагнення унікальним чином ― колекцією BMW Individual. Зробіть дизайн свого BMW 4 серії Кабріолет настільки ж індивідуальним, як і ваша особистість.

BMW M PERFORMANCE PARTS.

BMW M — це динаміка, інноваційні технології й десятки років досвіду у сфері автоспорту. Деталі BMW M Performance зроблять BMW M4 Кабріолет ще динамічнішим та ексклюзивнішим. Незалежно від того, чи йдеться про кузов, чи про салон, кількість варіантів комплектації практично не знає обмежень.

Витрата пального та викиди CO₂.

  • Disclaimer reference invalid