ІНФОРОЗВАГИ+

BMW M

Комунікації в BMW M4 Кабріолет.

ІНФОРОЗВАГИ+

Комунікації в BMW M4 Кабріолет.

ІНФОРОЗВАГИ+Комунікації в BMW M4 Кабріолет.

В BMW M4 Кабріолет ви отримуєте підтримку на дорозі та на гоночних треках за допомогою численних інноваційних технологій, які забезпечують кращий рівень комфорту та безпеки, одночасно встановлюючи нові стандарти. В будь-який момент ви можете за долю секунди записати всю інформацію, що стосується водіння, та насолоджуватись підключенням до мережі, інформаційною системою та медіасистемою максимально високого рівня. Насолода від водіння ніколи ще не була такою інноваційною.

Читати далі

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСУ.

Operating the vehicle's Infotainment system is now even easier, clearer and more informative. The driver can arrange the six tiles representing navigation, media, communication and messaging in any order. The tiles are displayed as live tiles instead of a static menu view.

ЯК ЗАПИСАТИ НАСОЛОДУ ВІД ВОДІННЯ: ЗАСТОСУНКИ M.

BMW M4 Кабріолет — більше ніж просто автомобіль. Він кидає виклик тим водіям, які прагнуть постіно підвищувати свою майстерність. Саме тому BMW M установила в ньому таймер часу проходження кола BMW M Laptimer і застосунок для GoPro. Для того, щоб зберегти в пам'яті найкращий час, найвищі темпи розгону та найчудовіші спогади про останню поїздку.

  • Застосунок таймера часу проходження кола BMW M Laptimer App

    Застосунок таймера часу проходження кола BMW M Laptimer App дає змогу точно записати, а потім проаналізувати дані про поїздку на треку. Записаною інформацією можна поділитись у соціальних мережах у вигляді моментального знімку, а дані — в тому числі, про положення педалі газу, кути повороту керма, показники перевантаження та найкращі показники проходження кола — можна надіслати електронною поштою. Крім того, передбачено інтерфейс для підключення камер GoPro.

  • Додаток GoPro

    Використання безплатного застосунку GoPro дає змогу підключати відеокамери GoPro, встановлені зовні або всередині автомобіля, та керувати ними через дисплей управління BMW M4 Кабріолет. Завдяки цьому можна зручно контролювати фотознімки та відеозаписи з використанням контроллера iDrive. Крім того, через Wi-Fi можна вмикати та вимикати відеокамеру, налаштовувати її та перевіряти рівень заряду.

ПІДТРИМКА APPLE CARPLAY®.

Підтримка Apple CarPlay® дозволяє зручно та в безпровідному режимі управляти окремими функціями iPhone® в автомобілі. Вона дозволяє відображати контент зі смартфону разом з такими функціями, як музика, повідомлення iMessages та СМС, телефонні дзвінки, Siri®, навігація та окремі сторонні додатки, виводити їх на екран та управляти ними із використанням інтерфейсу користувача та функції голосового управління.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З ОСОБЛИВИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З ОСОБЛИВИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, водій може переключитись у режим диспею M, у якому відображаються такі показники, як ввімкнена передача, частота обертів двигуна у вигляді динамічної кривої-діапазону, а також світлові сигнали, які вказують оптимальний момент для перемикання передач.

Читати далі

ТЕЛЕФОНІЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗДРОТОВОГО ЗАРЯДЖАННЯ.

Телефонія з функцією бездротового заряджання включає бездротову зарядну док-станцію та додаткові USB-порти. Антена на даху покращує приймання сигналу мобільного зв'язку. За допомогою системи Bluetooth можна одночасно підключати два мобільних телефони та аудіоплеєр. Крім того, ця система включає Bluetooth Office та технічну можливість створення точки доступу WiFi.

Витрата пального та викиди CO₂.

  • Disclaimer reference invalid