ОСОБЛИВИЙ+

BMW M

Дизайн BMW M3 Седан.

Перегонове походження BMW M3 Седан очевидне. Динамічний капот з великими повітрозабірниками та подвійними ребрами решітки радіатора, вкритими блискучим чорним лаком, демонструють видатний потенціал потужності. А в салоні орієнтований на водія кокпіт надихає своєю ідеальною ергономікою. Неперевершену бічну підтримку забезпечують ексклюзивні сидіння М. Всі деталі радують очі особливим високоякісним покриттям та передають справжній характер перегонів.


BMW M3 Седан:
Витрата палива, л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)
Викиди CO2, г/км, у комбінованому циклі: 204 (194)


Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач М з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.


Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від обраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі оснащені опційним обладнанням.

Читати далі
ОСОБЛИВИЙ+Дизайн BMW M3 Седан.

МОВА ЗАХОПЛЮЮЧИХ ФОРМ.

Динамічний дизайн.

BMW M3 Седан: вражаюче спортивний автомобіль зі знаковою присутністю та продуктивністю пов’язаними з ефективною динамікою. Кожен елемент дизайну, від великих повітрозабірників та виразних легкосплавних дисків до мускулистої задньої частини, підкреслює колосальну потужність цього швидкісного спортивного автомобіля.
Читати далі

Спортивні лінії.

У задній частині кузова BMW M3 Купе чітко прослідковується поєднання швидкісного спортивного автомобіля з незмінною стійкістю чотиридверного седана.
Читати далі

Потужна передня частина

Динамічність капота із глянцевою чорною решіткою радіатора з подвійними ребрами й великими повітрозабірниками з логотипом М3 доповнюються повністю світлодіодними фарами динамічного дизайну. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість фар гарантують упевнену їзду вдень і досконало освітлюють шлях уперед вночі.
Читати далі

Примітна задня частина.

Вигляд ззаду, з його широкою колією частиною справляє незабутнє враження. Світлодіодні фари прогресивного дизайну та швидкісні спортивні шини підкреслюють рішучий характер автомобіля. Задні спойлери М підвищують прижимну силу, покращуючи аеродинамічні характеристики. Дифузор M та вигнуті під кутом спарені вихлопні труби M досконало вписані в задній фартух із характерними випускними отворами.
Читати далі

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальні повітрозабірники для системи Air Curtain і «зябра» M по боках із інтегрованим елементом Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І для оптимальної аеродинаміки і, до речі, для того, щоб серце швидше билося.
Читати далі

Ексклюзивний карбоновий дах.

У рамках концепції інтелектуальної полегшеної конструкції, прийнятої в BMW, виготовлений із вуглепластику карбоновий дах зменшує масу автомобіля та зміщує його центр маси вниз. Завдяки цьому він стає більш маневреним і динамічніше входить у віражі, розганяється та гальмує.
Читати далі

Повністю світлодіодні фари.

У задніх фарах усі освітлювальні функції виконують світлодіоди. Форма призначених для постійної роботи фар, що нагадує витягнуту літеру L, гармоніює з кришкою багажника, підкреслюючи примітне оформлення задньої частини.
Читати далі

ВИРАЗНІ КОЛЕСА.

Колісні диски BMW M3 Седан з оптимізованою масою виглядають впевнено. Саме так виглядають навіть вражаючі 18-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними шпицями зі стандартної комплектації, тоді як у спеціалізованій комплектації передбачено 19-дюймові легкосплавні диски M із подвійними шпицями. Ці сірі або чорні опційні диски кольорів Ferric Gray або Black відкривають спостерігачеві потужні карбоно-керамічні гальма М або компаундні гальма M із логотипом “M“. Це роблять й опційні 20-дюймові легкосплавні диски зі шпицями у стилі Star Spoke, які додатково доступні в чорному кольорі. Який би варіант ви не обрали, типові різнорозмірні шини BMW M3 Седан із ширшими задніми шинами підкреслюють мускулисту задню частину, одночасно оптимізуючи керування та зчеплення з дорогою.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL

Особливий спосіб виразити свою індивідуальність? Майстер-клас BMW Individual вітає це прагнення унікальним чином ― колекцією BMW Individual. Зробіть дизайн свого BMW M3 Седан настільки ж індивідуальним, як і ваша особистість.

ЧАСТИНИ BMW M PERFORMANCE

BMW M — це динаміка, інноваційні технології й десятки років досвіду у сфері автоспорту. Деталі BMW M Performance зроблять BMW M3 Седан ще динамічнішим та ексклюзивнішим. Незалежно від того, чи йдеться про кузов, чи про салон, кількість варіантів комплектації практично не знає обмежень.

Витрати пального та викиди СО2

  • Disclaimer reference invalid