КОЛИ ЗВ’ЯЗОК – ЦЕ СВОБОДА.

Послуги та застосунки BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

BMW M2 Купе володіє необмеженими можливостями – і не тільки в області динаміки руху. За допомогою послуг та застосунків ви можете зв’язати свій автомобіль із зовнішнім світом: застосунки Go Pro та BMW M Laptimer дозволяють записати всю інформацію про ваші заїзди на автомобілі, послуга Online Entertainment забезпечує неперевершений вибір онлайн-розваг, а зручні послуги інформації про дорожній рух в режимі реального часу або застосунку Remote Services підвищать комфорт та практичність у щоденній експлуатації.

Читати далі
Приложение BMW M laptimer
Приложение BMW M laptimer
Приложение BMW M laptimer

ЗАСТОСУНОК BMW M LAPTIMER.

За допомогою застосунку BMW M Laptimer ви можете записати точні дані параметрів руху на гоночній трасі та потім проаналізувати їх для покращення власних показників. Застосунок збирає дані від датчиків BMW M2 Купе та відображає обрані значення на контрольному дисплеї. Керування системою здійснюється за допомогою контролера iDrive.


Під час запису застосунок BMW M Laptimer вказує положення автомобіля за допомогою системи GPS, швидкість руху, повздовжнє прискорення, поперечне прискорення, час проходження кола та прискорення до певної швидкості (наприклад, з місця до 100 км/год). Залежно від оснащення автомобіля та його року випуску вимірювані параметри можуть також включати положенни педалі акселератора, кут повороту рульового колеса, сповільнення, оберти двигуна та увімкнену передачу, а також витрати палива. Скріншот записаних даних потім можна викласти в соціальних мережах або зберегти і відправити електронною поштою.

Приложение GOPRO

ЗАСТОСУНОК GOPRO.

Безкоштовний застосунок GoPro дозводяє відеокамері GoPro, закріпленій всередині або зовні автомобіля, подавати зображення на контрольний дисплей в BMW M2 Купе. Це означає, що зображеннями та відеофайлами можна легко керувати за допомогою iDrive. Більш того, є можливість вмикати та вимикати камеру за допомогою WiFi, конфігурувати її та контролювати рівень заряду елементів живлення.

Online Entertainment
Online Entertainment

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальний саундтрек для будь-якої ситуації, будь-якої подорожі та будь-якого настрою: сервіс BMW Online Entertainment забезпечує прямий та необмежений доступ до мільйонів аудіозаписів безпосередньо з вашого BMW – без необхідності підключення смартфона або будь-якого іншого пристрою. Вражаюча бібліотека аудіозаписів містить твори на будь-який смак. При програванні тієї чи іншої пісні або альбому вони автоматично завантажуються на вбудований жорсткий диск автомобіля – для гарантованого задоволення від прослуховування у майбутньому.


Пакет Online Entertainment дозволяє вам за фіксованою ціною придбати річну передплата на сервіси одного з партнерів BMW – наприклад, Napster, який дозволяє прослуховувати аудіозаписи без будь-яких додаткових платежів у шести європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

Услуги Connected Drive
Услуги Connected Drive
Услуги Connected Drive
Услуги Connected Drive

ПОСЛУГИ CONNECTED DRIVE.

Опція оснащення “Послуги ConnectedDrive” є основою для цілого ряду функцій BMW ConnectedDrive, які забезпечують водію в дорозі широкий спектр можливостей в області інформації, розваг та різноманітних послуг.


Вони включають в себе сервіс BMW Online, який забезпечує доступ до актуальної місцевої інформації, такої як, наприклад, прогноз погоди або новини, онлайн-пошук Google™, а також офісні функції. В меню застосунків ви також можете збирати всі необхідні вам сервіси, такі як веб-камери, інформацію про цині на паливо, про парковачні місця, а також про туристичні маршрути та готелі.


Крім того, ви отримуєте зручний та безпечний необмежений доступ до ряду застосунків для смартфона. Послуги ConnectedDrive також забезпечують доступ до магазину ConnectedDrive Store, який дозволяє придбати різноманітні застосунки та продовжити передплати відповідно до ваших індивідуальних потреб. Опція оснащення “Послуги ConnectedDrive” включає в себе все це та багато іншого – й завдяки їй кожна поїздка за кермом вашого BMW приносить ще більше задоволення.

Информация о дорожном движении онлайн
Информация о дорожном движении онлайн

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ ОНЛАЙН.

Система інформування про дорожній рух онлайн завжди гарантує набільш актуальну інформацію про поточну дорожню ситуацію. Інформація про місцезнаходження та тривалість ускладнень оновлюється практично в режимі реального часу, що дозволяє водію бути в курсі дорожньої обстановки на автомагістралях, заміських дорогах та всіх вулицях міста. Система інтелектуального побудови маршруту дозволить водієві потрапити в точку призначення максимально швидко і ефективно. Для аналізу дорожньої ситуації використовуються такі дані, як анонімні графіки руху GPS-модулів автомобілів з автопарків, дані застосунків для смартфонів, поліцейські звіти, а також усталені шаблони зміни дорожніх ситуацій - наприклад, пов'язані з щоденними годинами пік.


Дані про рух дуже наочні, оскільки в залежності від завантаження дороги виділяються зеленим, помаранчевим або червоним кольором.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК

Функція інтелектуального екстреного виклику гарантує вам оперативну цілодобову допомогу і підтримку спеціально навченого персоналу - на вашій мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної дорожньо-транспортної пригоди, що спричинила за собою спрацьовування, наприклад, подушки безпеки або переднатягувача ременя безпеки, система автоматично здійснює екстрений виклик. Вся важлива інформація, така як точне місце розташування автомобіля, тяжкість аварії та ймовірний ризик для здоров'я пасажирів, автоматично передається в інформаційний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, незалежно від мобільного телефону власника. Інформаційний центр BMW, в свою чергу, проінформує найближчий до автомобіля координаційний центр рятувальних служб і забезпечить підтримку по телефону до моменту їх прибуття. Крім того, екстрений виклик можна задіяти вручну в разі, якщо допомога необхідна іншим учасникам руху.