Новий BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, вид збоку за кермом з поворотом в три чверті.
Двигун і тип паливаБензинДизель

THE 1

BMW M

НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М.

Двигун і тип паливаБензинДизель
THE 1НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М.

Пропонуючи більше продуктивності, більше стилю й більше задоволення від водіння, абсолютно новий BMW M135i xDrive встановлює нові стандарти. Його спортивна зовнішність демонструє це з особливими деталями, такими як спеціальна подвійна решітка радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, задній спойлер М і дві 100-мм вихлопні труби. На дорозі BMW M135i xDrive задає тон: поєднання стандартного спортивного диференціала M Sport, BMW xDrive, трансмісії Steptronic Sport та рульового управління M Sports робить його кращим автомобілем у своєму класі з точки зору маневреності і поворотів. Цей впевнений автомобіль BMW 1 серії M, оснащений високооборотним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW M135i M TwinPower Turbo, пропонує новий рівень продуктивності й динаміки водіння.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Читати далі

ЄДИНИЙ У СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M135i xDrive з 225 кВт (306 к.с.).

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

BMW M135i xDrive з робочим об'ємом в 1 998 літрів розвиває вражаючі 225 кВт (306 к.с.) і має високий крутний момент 450 Нм. Відповідальність за цю вражаючу продуктивність несе комбінація збільшеного турбонагнітача, оптимізованого повітрозабірника, високопродуктивного охолодження й витяжного пристрою M Performance з керуванням вентиляційним отвором.

Новий BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, вид збоку з поворотом в три чверті, паркування.

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

Поєднання двигуна M TwinPower Turbo, швидкої 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport, підвіски M Sport з диференціалом M Sport в стандартній комплектації та приводу BMW xDrive забезпечує динамічні характеристики водіння на найвищому рівні.

Салон BMW M135i xDrive зі шкіряним кермом М і сидіннями М Sport.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

У салоні BMW M135i xDrive пасажири можуть очікувати атмосферу преміум-класу зі спортивним характером. Поряд із жорстким хватом шкіряного керма M, нові сидіння M Sport підсилюють динамічні відчуття від водіння, в поєднанні з обробкою салону з підсвічуванням. Ключовою складовою орієнтованої на водія кабіни є BMW Live Cockpit Professional з двома 10,25-дюймовими повністю цифровими дисплеями, які гарантують ідеальний огляд.

BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, вид спереду за кермом з поворотом в три чверті з жінкою на тлі.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

Відмітний, спортивний, авторитетний - від широкої передньої частини з великими повітрозабірниками і спеціальною подвійною решіткою радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, через динамічний похилий силует даху із заднім спойлером М до виразної задньої частини зі 100-мм вихлопними трубами. Взаємодіючи з вражаючими опціями оснащення стандартного комплекту аеродинаміки M, зовнішній дизайн BMW M135i xDrive втілює в собі високий рівень спортивності та задоволення від керування.

Спортивні сидіння M Sport з вбудованим підголовником в салоні BMW M135i xDrive.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Приготуйтеся до серйозного задоволення від водіння: ергономічні сидіння M Sport для водія і переднього пасажира допоможуть увійти в будь-який поворот. З вбудованим підголовником та маркуванням M вони встановлюють потужні оптичні акценти в салоні BMW M135i xDrive. У той же час сидіння M Sport пропонують різноманітні варіанти налаштування, дозволяючи ідеально підлаштовуватися під тип кузова й призначення.

ВІДПОВІДАЮЧИ СВОЇЙ СИЛЬНІШІЙ СТОРОНІ.

Особливості дизайну BMW M135i xDrive в екстер'єрі та інтер'єрі.

Неймовірне втілення: спортивний і прогресивний дизайн нового BMW M135i xDrive, можливо, був створений спеціально для залучення захоплених поглядів в рекордно короткі терміни. Надзвичайно характерна передня частина з великими повітрозабірниками, видатною подвійною решіткою радіатора у вигляді сітки й похилими адаптивними світлодіодними фарами забезпечує незабутнє перше враження. Вражаючі 19-дюймові легкосплавні диски із динамічними контурами підкреслюють спортивний характер автомобіля. Ззаду домінують широкий задній фартух з дифузором та дві великі 100-мм вихлопні труби в кольорі сірого церію. Салон BMW M135i xDrive надихає так само швидко: сидіння M Sport, декоративне оздоблення з підсвічуванням й великий скляний дах Panorama створюють особливо динамічну та щедру атмосферу преміум-класу.
BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, вид спереду за кермом з поворотом в три чверті з жінкою на тлі.
BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, паркування, вид збоку з висоти пташиного польоту.
BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, паркування, вид ззаду.
BMW M135i xDrive преміум салон з обробкою з підсвічуванням.
Новий BMW M135i xDrive на відео.
BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, вид спереду за кермом з поворотом в три чверті з жінкою на тлі.

СПОРТИВНЕ ВИДОВИЩЕ.

Вузькі, точно окреслені адаптивні світлодіодні фари, вражаючий дизайн подвійної решітки зі спеціального кольору сірого церію в сітчастому виконанні та характерний передній передній фартух M з великими повітрозабірниками визначають приголомшливо спортивну передню частину BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, паркування, вид збоку з висоти пташиного польоту.

ЧИСТА ФІЗИКА.

Вид збоку BMW M135i xDrive відрізняється низьким положенням на дорозі, потужними формами й чіткими горизонтальними лініями. Додавання плавної лінії даху та виразних 19-дюймових коліс з легкого сплаву створює загальне враження чистого динамізму.

BMW M135i xDrive в Black Sapphire металік, паркування, вид ззаду.

СМІЛИВА ОБРОБКА.

Задній фартух особливої форми у вигляді дифузора взаємодіє з двома великими 100-міліметровими вихлопними трубами з кольору сірого церію, вузькими світлодіодними задніми фарами і заднім спойлером М, створюючи вражаючу задню частину із самовпевненим характером.

BMW M135i xDrive преміум салон з обробкою з підсвічуванням.

ПРЕМІАЛЬНА АТМОСФЕРА.

Чудово підібраний інтер'єр BMW M135i xDrive відрізняється преміальним характером і систематичним орієнтуванням на водія. У той же час високоякісні елементи обладнання, такі як сидіння M Sport, обробка салону з підсвічуванням або великий скляний дах Panorama, створюють відкриту, спортивну та ексклюзивну атмосферу. Особливе враження від інтер'єру доповнюють інноваційні технології, такі як BMW Live Cockpit Professional або BMW Intelligent Personal Assistant.

Новий BMW M135i xDrive на відео.

Витрата палива і викиди CO2 у BMW M135i xDrive.

 • BMW M135i xDrive:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

  Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.