BMW M440i xDrive Coupé Dravite Grey металік G22 2020 вид ззаду з поворотом в три чверті

THE 4

BMW M

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

Автомобіль BMW 4 серії Coupé М слідує своїм власним правилам. Тут ви можете отримати всю інформацію про різноманітність ексклюзивного обладнання та дизайну, орієнтованих на продуктивність технологій і першокласних цифрових послуг. Дізнайтеся, як маневрений купе передає екстремальне задоволення від водіння в екстремальних умовах завдяки потужному двигуну та ідеально скоординованим динамічними характеристиками.

Читати далі
THE 4НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Варіанти дизайну і особливості динаміки руху BMW M440i xDrive Coupé.

Залишаючи зону комфорту зі стилем: BMW M440i xDrive несе в собі не тільки видатні характеристики, але й унікальний дизайн. Відмінні риси дизайну M серії в кольорі Cerium Grey доповнюють динамічний зовнішній вигляд спортивного купе від вертикальної решітки радіатора BMW до обробки вихлопної труби. В інтер'єрі такі яскраві елементи, як сидіння M Sport або шкіряне кермо M, підкреслюють винятковий спортивний стиль орієнтованої на водія кабіни.

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Arctic Race Blue металлик вид збоку модель в машині з відчиненими дверима
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид спереду вертикальна BMW подвійна решітка в Cerium grey

Решітка радіатора М в Cerium Grey.

Вертикальна подвійна решітка радіатора BMW віддає данину поваги легендам автоспорту, таким як BMW 328. Рама в кольорі Cerium Grey надає прогресивній решітці особливий вид і є новою інтерпретацією традиції BMW.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку з поворотом в три чверті крупний план передній фартух пакет M Aerodynamic

Пакет M Aerodynamic.

Пакет M Aerodynamic з переднім і заднім фартухами та бічними спідницями в кольорі кузова, а також зі вставками з металевого Dark Shadow в чорному глянсовому кольорі, забезпечує чисту динаміку і спортивність. Вставка дифузора M440i виконана повністю в чорному глянсовому кольорі.
18'' M легкосплавні диски з подвійними спицями 848 двоколірні Jet Black BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупний план

18-дюймові легкосплавні диски з подвійними спицями М 848 в двокольоровому Jet Black.

18-дюймові легкосплавні диски в двоспицевому стилі М 848 в двокольоровому Jet Black зі змішаними шинами, глянець. Розміри колеса спереду 7,5J x 18 з шинами 225/45 R18, розміри колеса ззаду 8,5J x 18 з шинами 255/40 R18.
M Sport сидіння BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 салон крупний план

Сидіння M Sport.

Ковшоподібні регульовані сидіння M Sport із вбудованим підголовником забезпечують відмінну бічну підтримку для вас і вашого переднього пасажира. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн з чорним логотипом М підкреслює спортивні можливості автомобіля.
M шкіряне кермо BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 салон крупний план

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, позначенням M і вбудованою подушкою безпеки з боку водія має трьохспицевий дизайн. Обшивка керма шкірою «Walknappa» чорного кольору з чорною стрічкою та контурними упорами для великого пальця забезпечує пряме спортивне рульове управління.
BMW TwinPower Turbo рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупний план

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Велика потужність, плавний хід та хвилюючий звук є відмінними рисами рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo останнього покоління серії двигунів BMW EfficientDynamics. Double-VANOS, Valvetronic, високоточне уприскування й турбонагнітач TwinScroll надають йому дуже високу продуктивність.
Адаптивна підвіска M BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 детальний задній фартух

Адаптивна підвіска М.

Driving Experience Control Адаптивна підвіска M може електронно регулюватися в будь-який час відповідно до дорожніх й погодних умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб активувати бажаний стиль водіння – від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.
Інтер'єр BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупним планом та шкіряне рульове колесо M з сервотроніком

Спортивне рульове управління Variable.

Variable Спортивне рульове управління Variable зі Servotronic створює пряму й гнучку реакцію рульового управління та гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Система реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при динамічному русі та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці й в повороті.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку з поворотом в три чверті

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує тягу та стійкість при зміні смуги руху або прискоренні після проходження повороту, при поворотах на високих швидкостях або на різних дорожніх поверхнях. Тягове зусилля оптимізується за допомогою електронного пристрою, що зменшує різницю в швидкості обертання між задніми колесами.
Steptronic Sport трансмісія BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 салон детально важіль селектора

Трансмісія Steptronic Sport.

Автоматична 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує не тільки автоматичний вибір передач, але й ручне перемикання за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на кермі. Усе можливо: від комфортного ковзання до дуже динамічного водіння з активованим Launch Control, якщо це необхідно. У режимі SPORT перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
M Sport гальмо BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 детально легкосплавні диски

Гальмо M Sport.

Гальмо M Sport оснащене чотирьохпоршневими фіксованими супортами спереду і однопоршневими плаваючими супортами ззаду в синьому металевому кольорі з логотипом "M". Воно має великі гальмівні диски для забезпечення видатних характеристик гальмування.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги та системи допомоги водієві в BMW M440i xDrive Coupé.

Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупний план

Driving Assistant Professional.

Система Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або монотонних дорожніх ситуаціях. Крім стандартного контенту помічника з водіння, в нього також входять допомога в рульовому керуванні та управління смугою руху з розширеними функціями, помічник зі зміни смуги руху й аварійної зупинки, а також помічник з підтримки смуги руху із активним захистом від бокового зіткнення.
Parking Assistant Plus BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупний план

Parking Assistant Plus.

Система Parking Assistant Plus полегшує паркування й маневрування автомобіля. Вона містить в собі, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний 3D-вид, а також бічний парктронік, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, паркувальний асистент з поздовжніми та бічними покажчиками на екрані, а також функцію задньої парковки.
Інтеграція смартфонів BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 салон

Інтеграція смартфонів.

BMW автомобілі BMW, ви можете продовжувати використовувати функції свого смартфона в звичайному режимі. Завдяки інтеграції смартфонів ваш автомобіль підтримує функції Apple CarPlay та Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати відомі вам функції та різні додатки в автомобілі.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155

The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Читати далі

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé(1):
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
  Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

  Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

  Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.