BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Dravite Grey металік, вид спереду з поворотом в три чверті

Бензин Дизель

Двигун і тип палива

THE 4

BMW M

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Бензин Дизель

Двигун і тип палива

THE 4НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

BMW M440i xDrive Coupé пише свої власні правила: його характерний дизайн в поєднанні з потужними характеристиками і неперевершеною динамікою руху гарантує, що ваш рівень адреналіну буде залишатися високим. Високоякісний й ексклюзивний дизайн М з акцентами кольору Cerium Grey з першого погляду гарантує мурашки по шкірі і підкреслює необмежену унікальність цього спортивного купе.


BMW M440i xDrive Coupé(1):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

Читати далі

НОВІ МЕЖІ.

Дізнайтеся про спортивні характеристики BMW M440i xDrive Coupé.

Ексклюзивний дизайн і рельєфні форми кузова. Окантовка характерної решітки радіатора, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду й елементи обробки повітрозабірники кольору «Сірий Церій» підкреслюють спортивні гени та ексклюзивний характер моделі.
BMW TwinPower Turbo рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 крупний план

ГАРАНТІЯ ПРИСКОРЕННОГО СЕРЦЕБИТТЯ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé не шукає компромісів: завдяки вражаючій потужності 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo він створює чітке уявлення про максимальну продуктивність автомобіля, в той час як ідеально скоординовані компоненти підвіски вміло передають неймовірну динаміку руху на дорогу.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку з поворотом в три чверті

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ.

Динаміка руху BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé поєднує в собі вражаюче прискорення з високою маневреністю і спортивним комфортом. Поєднання підвіски M, спортивного диференціала M, 8-ступінчастою трансмісії Steptronic Sport і регульованого спортивного рульового управління приносить натхнення з кожним новим днем.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид спереду з поворотом в три чверті подвійна решітка BMW

АВТОМОБІЛЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ.

Виразні особливості дизайну BMW M440i xDrive Coupé в кольорі Cerium grey.

Ексклюзивний дизайн і рельєфні форми кузова. Окантовка характерної решітки радіатора, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду і елементи обробки повітрозабірників кольору «Сірий Церій» підкреслюють спортивні гени і ексклюзивний характер моделі.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 салон

НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

Елегантний спортивний дизайн салону BMW M440i xDrive Coupé.

Салон BMW M440i xDrive Coupé є виразом елегантного атлетизму. Пасажири відчувають спортивну, типову для купе атмосферу, в тому числі завдяки сидінням і тонкій приладовій панелі. Прості форми підкреслюють факт того, що кабіна орієнтована на водія.

НІЯКИХ ВИКЛЮЧЕНЬ.

Основні особливості дизайну BMW M440i xDrive Coupé в екстер'єрі та інтер'єрі.

Високоточні контури та спортивні пропорції випромінюють безумовну динаміку і чисту енергію. У центрі уваги вражаюча передня частина з вертикальною решіткою радіатора і вузькими фарами. Подовжена лінія даху й задня частина створюють спортивну та ексклюзивну естетику купе BMW M440i xDrive. В інтер'єрі високоякісні матеріали і кабіна водія визначають спортивний та елегантний дизайн.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид спереду подвійна решітка BMW світлодіодні передні фари
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку з поворотом в три чверті з моделлю
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку лінія даху
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид ззаду з поворотом в три чверті з моделлю
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид ззаду з поворотом в три чверті задні фари
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 салон кабіна
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 салон спортивні сидіння
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид спереду подвійна решітка BMW світлодіодні передні фари

Вертикальна подвійна решітка радіатора BMW BMW M440i xDrive Coupe в кольорі Cerium Grey.

Довга вертикальна решітка радіатора є визначальною рисою передньої частини. Вона опущенна практично до низу, і, таким чином, підкреслює тісний зв'язок між транспортним засобом і проїжджою частиною. Горизонтальні отвори утворюють стільникову сітку і втілюють в собі складний, високоякісний дизайн, який доповнюється рамкою кольору Cerium Grey.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку з поворотом в три чверті з моделлю

Захоплююча передня частина BMW M440i xDrive Coupé.

Разом з решіткою радіатора, бічні повітрозабірники та надзвичайно вузькі фари підкреслюють сучасну інтерпретацію класичного спортивного тристороннього розподілу переднього фартуха. Взаємодія ліній від решітки радіатора і фар плавно переноситься на капот.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид збоку лінія даху

Плавна лінія даху BMW M440i xDrive Coupé.

Зменшені високоточні контури визначають елегантну та динамічну бічну частину. Подовжена лінія даху створює навколо BMW M440i xDrive Coupé особливу енергію та підкреслює спортивну і високоякісну естетику.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид ззаду з поворотом в три чверті з моделлю

Динамічний силует BMW M440i xDrive Coupé.

Приваблива арка задніх коліс підкреслює потужну поясну лінію та взаємодіє з тонкою секцією над переднім колесом, щоб надати автомобілю упевнену, широку стійку.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 вид ззаду з поворотом в три чверті задні фари

Яскрава задня частина BMW M440i xDrive Coupé.

Горизонтальна лінія над заднім фартухом забезпечує максимальну ширину, а вставка матового чорного кольору підкреслює спортивний характер автомобіля. Вільні форми вихлопних труб й вставки дифузора ще більше доповнюю атмосферу атлетизму.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 салон кабіна

Кабіна водія BMW M440i xDrive Coupé.

Зосередьтеся на справжньому задоволенні за кермом: всі органи управління та дисплеї створені для максимальної підтримки водія. Для центральної консолі була створена окрема зона для водія та переднього пасажира.

BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue металік G22 2020 салон спортивні сидіння

Елегантний спортивний дизайн інтер’єру BMW M440i xDrive Coupé.

Пасажири відчують спортивну атмосферу автомобіля завдяки двом окремим сидінням ззаду. Розкішна обробка додає дизайну ексклюзивні акценти.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155

The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Читати далі

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé(1):
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
  Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

  Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

  Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.