БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Новий BMW i8 Купе.

БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.Новий BMW i8 Купе.

Майбутнє набуває форму – і це форма нового BMW i8 Купе. Яскравий, захоплюючий, він змушує переосмислити поняття мобільності та здатний дарувати чисте задоволення від водіння на кожному кілометрі дороги. Одного погляду на його феноменальний дизайн досить, щоб підняти рівень адреналіну в крові. Стрілка його тахометра злітає не менш стрімко: інноваційний гібридний привід моделі володіє потужністю 374 к.с. і обертовим моментом 570 Нм. Розгін до 100 км/год займає всього 4,4 секунди. Найбільш стрімкий стрибок в нову еру.

Читати далі

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ.

BMW i8 Купе проявляє свою футуристичність навіть в найдрібніших деталях. Його прогресивні лінії висловлюють максимально динамічну мову форм. Найбільш яскравим елементом, безперечно, є елегантні двері типу "крило чайки", що підіймаються вгору та які виготовлені з полегшеного матеріалу - карбону. Атлетична передня частина підкреслює індивідуальний характер автомобіля. Унікальний V-подібний "чорний пояс" починається на капоті та плавно переходить на задню частину автомобіля, підкреслюючи його силует у формі краплі. Вражаючий дизайн дозволяє оптимізувати повітряні потоки і домогтися безпрецедентних аеродинамічних характеристик. BMW i8 Купе - це ідеальне поєднання форми та змісту, яке уособлює собою єдине спрямування: вперед.

"BMW i8 Купе вже став гібридним спортивним автомобілем-бестселером у світі - і я впевнений, що цей автомобіль принесе ще більше успіху".
КЛАУС ФРОЛІХ, ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ BMW AG

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ З МАЙБУТНЬОГО.

Інтер'єр BMW i8 Купе також підкреслює його унікальний характер – зокрема, завдяки ексклюзивній лінії оздоблення Accaro кольору Амідо Мідний. Форми та поверхні всередині автомобіля перегукуються зі стрімкими лініями кузова, створюючи в кокпіті атмосферу футуристичной динаміки. Розгорнутий до водія кокпіт та інтуїтивне розташування органів керування забезпечують максимальну орієнтованість на водія та легкість зчитування інформації і використання всіх функцій автомобіля. Нові спортивні сидіння з електрорегулюванням мають оптимальну бічну підтримкою і дарують максимальний комфорт. Світлодіодне підсвічування створює в салоні розкішну атмосферу в темний час доби. Декоративні контурні лінії на дверях, панелі приладів, центральній консолі та рульовому колесі можуть бути підсвічені кольорами Синій EfficientDynamics, Жовтий Бурштин або Білий.

НОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ ДИНАМІКИ.

BMW i8 Купе буквально розрізає повітря. Це враження створюється не тільки завдяки його атлетичному зовнішньому вигляду, але й обтічному кузову надзвичайно легкої конструкції і аеродинамічним заднім світлодіодним ліхтарям з пошаровим дизайном.

Читати далі

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ В НОВІЙ ФОРМІ.

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ В НОВІЙ ФОРМІ.

Станьте лідером. Це легко зробити разом з BMW i8 Купе. Однією з причин цього є його виняткова концепція полегшеної архітектури LifeDrive. Вона включає в себе модуль Drive – шасі з алюмінію – і модуль Life – ультралегкий салон з високоміцного карбону. Обидва модулі оптимізовані за масою аж до останнього грама, що дозволяє домогтися екологічно чистої мобільності при збереженні спортивного стилю.

СВОБОДА У ВИБОРІ ЦІЛІ.

СВОБОДА У ВИБОРІ ЦІЛІ.

Заправка і зарядка - обидві ці процедури виконуються в новому BMW i8 Купе виключно легко та просто завдяки пакету продуктів і послуг 360° ELECTRIC. Вдома ви зручно заряджаєте свій BMW i8 від BMW i Wallbox або через зарядний кабель. За бажанням можлива навіть зарядка електрикою, отриманою з екологічно чистих джерел BMW GreenEnergy від NATURSTORM. Індивідуальна консультація, професійна збірка та первісне налаштування забезпечуються кваліфікованим електриком. В дорозі ви знайдете постійно зростаючу кількість загальнодоступних зарядних станцій, які ви можете легко використовувати з карткою ChargeNow.

БЕЗПЕКА – ПЕРЕДУСІМ.

БЕЗПЕКА – ПЕРЕДУСІМ.

Незалежно від обраного шляху BMW i8 Купе готовий до всього завдяки численним системам допомоги водію. Так, наприклад, на мокрій дорозі час від часу проводиться підсушування гальм, яке дозволяє прибрати з дисків вологу. При цьому немає жодного відчутного гальмівного ефекту. Рушання з місця в несприятливих погодних умовах полегшується завдяки системі динамічного регулювання тяги (DTC), яка запобігає пробуксовуванню коліс і забезпечує їх оптимальне зчеплення з дорогою. Під час поїздки за цим стежить система повного приводу BMW xDrive, яка в будь-якій ситуації гарантує відмінну тягу. Система активується в гібридному режимі та в залежності від ситуації розподіляє крутний момент від обох агрегатів між чотирма колесами.

БІЛЬШЕ ПОВ'ЯЗАНИХ ТЕМ.

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW i8 Купе (3):
  Витрата палива, л / 100 км (змішаний цикл): 1.8
  Енергоспоживання, кВт / 100 км (змішаний цикл): 14.0
  Викиди СО2, г / км (змішаний цикл): 42

  Значення споживання палива, викидів CO2 та показники споживання енергії, були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, яка застосовувалась на момент схвалення типу. Показники відносяться до транспортного засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі.

  Значення для транспортних засобів, позначених пунктом (3), вже визначені відповідно до нової процедури WLTP і перераховані за шкалою їздового циклу NEDC для порівняння даних. [Що стосується цих транспортних засобів, транспортних податків або інших транспортних зборів, заснованих (частково) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.]

  Специфікації економічності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Європейського Регламенту в останній редакції, і базуються на витраті пального, значеннях CO2 та споживанні енергії відповідно до їздового циклу NEDC.

  Отримати додаткову інформацію про офіційне споживання палива та питомих викидів СО2 нових легкових автомобілів можна з «Довідника про споживання палива, викидів CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html