ВРАЖАЮЧЕ ІННОВАЦІЙНИЙ.

ДИЗАЙН НОВОГО BMW i3.

BMW i3 не дотримується жодної тенденції; він є вираженням самосвідомого способу життя. Розроблений в прогресивній формі мови, яка передає чіткість та характер інтер'єру. Оснащений з легкістю, яка вражає вас стійкими матеріалами та функціональними деталями. Автомобіль, який задає тренди своєю індивідуальністю.

Читати далі
ВРАЖАЮЧЕ ІННОВАЦІЙНИЙ.ДИЗАЙН НОВОГО BMW i3.

ДИНАМІЧНИЙ, З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ ЗОРУ.

Динамічний, з будь-якої точки зору.

Зовнішній вигляд BMW i3 показує спритність із самого першого погляду. І він заявляє про це в своєму стилі. Двоколірні пофарбовані поверхні та короткі виступаючі краї - це є моделью сучасного дизайну. Характерний дизайн вікон, який змушує їх виглядати так, як ніби вони представляють собою одну поверхню, доповнює зовнішній вигляд і забезпечує просторий панорамний вид.

Читати далі

Повністю інтегрований простір.

Унікальний і просторий салон BMW i3 захоплює після всього лише одного погляду через відкриті двері. Відкрита, приваблива конструкція робить посадку і завантаження простими та зручними - не забуваючи про безпеку, оскільки закриті двері слугують як захисна функція центральної стійки.

Читати далі

Захоплює з першого погляду.

BMW i3 несе в собі термін «динамічний» у всіх його значеннях. Його стандартні U-образні світлодіодні фари обрамляють символ марки: закритий характер. Під ними, бампер візуально розтягує передню частину автомобіля з великими світлодіодними індикаторами поворотів і надає їм надзвичайно сильну виразність.

Читати далі

Спортивність в деталях.

Диффузорний задній бампер займає на 40 міліметрів більше простору, ніж на попередній моделі, і домінує по ширині задньої частини. Розташовані на засклених задніх дверях літери «eDrive» і «i3» зміщені назовні, тим самим підкреслюючи спортивний і солідний характер автомобіля. Логотип з синіми акцентами BMW i підкреслює характерний чорний ремінь безпеки і ще раз виділяє очевидну спортивність.

Читати далі

Ефект в деталях.

Обрані акценти довершують будь-яку форму. BMW i3 демонструє це у чистому вигляді. Прикладами цих тонких деталей є передня стійка, а також стійки даху з чорного глянцю з вставкою Math Chrome. Вони підкреслюють інноваційний дизайн автомобіля і надають йому певну елегантність.

Читати далі

ВИСВІТЛЮЮЧИ СЬОГОДЕННЯ.

Особливо потужні передні фари використовують сучасну світлодіодну технологію для фар ближнього і дальнього світла, бічні вогні, денні ходові вогні й індикатори. Дорога краще висвітлюється, а вночі об'єкти стають більш контрастними. Керування дальністю фар виконується автоматично. Бічні та денні ходові вогні мають U-подібну форму. Фари дальнього світла освітлюють дорогу надзвичайно яскраво та рівномірно на кілька сотень метрів.

Читати далі

Перетворіть нічь в день.

Світлодіодні задні фари у характерному U-подібному виконанні BMW i включають задні фари, стоп-сигнали та індикатори. Світлові одиниці також забезпечують гарну видимість у поганих умовах і простягаються від боків до багажника. Реверсивні вогні, задні протитуманні фари та відбивачі вбудовані в бампер праворуч і ліворуч.

Читати далі

Більше світла. Більше спритності.

У рамках розумної легкої конструкції BMW вуглецевий дах з вуглепластика (CFRP) допомагає зменшити масу автомобіля і змістити центр ваги автомобіля вниз. Це призводить до збільшення спритності і динаміки при повороті, прискоренні та гальмуванні.

Читати далі

Динаміка по суті.

Опціональний Sport package підкреслює динаміку BMW i3. Він включає в себе 20 "легкосплавні диски Jet Black або BiColor, спортивну підвіску із заниженням на 10 мм, розширені колісні арки і аеродинамічні пороги з боків що завершують динамічний вигляд.

Читати далі
BMW i3

УНІКАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР - В УСІХ ЙОГО ПРОЯВАХ.

Індивідуальність може бути виражена різними способами. Наприклад сучасними колірними схемами BMW i3, які містять в собі шість яскравих кольорів. Перший з них представлений в елегантному Imperial Blue і потужному Melbourne Red, обидва з підсвічуванням у Frozen Grey metallic. Кольори, які захоплюють ясністю й яскравістю. Відповідні 19-дюймові і 20-дюймові легкосплавні диски з різними профілями обода покращують прогресивний зовнішній вигляд.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

   

ЗАПАС ХОДУ, ЗАРЯДКА І ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива і викиди CO2.

 • Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
  Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13.1
  Електричний запас ходу в км (комбінований): 359
  Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 з Range Extender:
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11.5
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
  Електричний запас ходу в км (комбінований): 235
  Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s:
  Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
  Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14.6–14.0
  Електричний запас ходу в км (комбінований): 330–345
  Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s з Range Extender:
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12.5
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
  Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
  Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

   *значення, засновані на циклі тестування NEDC

  Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення / охолодження і попередньої підготовки.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.