ПРИРОДЖЕНИЙ ЛІДЕР

МОДИФІКАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ НОВОГО BMW 7 СЕРІЇ СЕДАН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ PURE EXCELLENCE

BMW 7 серії з розкішним лакофарбовим покриттям кольору «Bernina Grey» з ефектом бурштинового мерехтіння і 20-дюймовими легкосплавними колісними дисками в багатоспицевому дизайні виглядає особливо виразно. 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo розвиває потужність 530 к.с. і максимальний крутний момент 750 Нм, наділяючи автомобіль неймовірною динамікою. Інтер'єр вражає ексклюзивними матеріалами обробки: оббивка зі шкіри Nappa кольору «Коньяк» з декоративними швами і темні декоративні планки «Американський Дуб».

 

BMW 7 серії Седан сірого кольору з дизайном Pure Excellence: вид спереду з поворотом в три чверті

BMW 7 серії з розкішним лакофарбовим покриттям кольору «Bernina Grey» з ефектом бурштинового мерехтіння і 20-дюймовими легкосплавними колісними дисками в багатоспицевому дизайні виглядає особливо виразно. 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo розвиває потужність 530 к.с. і максимальний крутний момент 750 Нм, наділяючи автомобіль неймовірною динамікою. Інтер'єр вражає ексклюзивними матеріалами обробки: оббивка зі шкіри Nappa кольору «Коньяк» з декоративними швами і темні декоративні планки «Американський Дуб».

 

  • Екстер’єр

  • Салон

ПАКЕТ M SPORT

Пакет M Sport робить характер автомобіля ще більш спортивним. Завдяки спортивним елементам в передній і задній частині автомобіля його вигляд стає ще більш солідним. Динамічний вигляд доповнюється ексклюзивними лакофарбовим покриттям, спортивними легкосплавними дисками М і численними деталями інтер'єру.

BMW 7 серії Седан сірого кольору з пакетом M Sport: вид спереду з поворотом в три чверті

Пакет M Sport робить характер автомобіля ще більш спортивним. Завдяки спортивним елементам в передній і задній частині автомобіля його вигляд стає ще більш солідним. Динамічний вигляд доповнюється ексклюзивними лакофарбовим покриттям, спортивними легкосплавними дисками М і численними деталями інтер'єру.

  • Екстер'єр

  • Салон

НАДИХАЮЧА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

BMW 7 СЕРІЇ СЕДАН: ЕКСТЕР'ЄР ТА ІНТЕР'ЄР

Особлива енергетика: BMW 7 серії вийшов потужним і рішучим. Хижий погляд фар та вражаюча решітка радіатора формують образ передньої частини, підкреслюючи високий статус і неповторний характер автомобіля. Плавні лінії кузова беруть свій початок від передніх повітрозабірників, потім через бічні повітроводи спрямовуються до задньої частини кузова: BMW 7 серії отримав витягнутий і одночасно елегантний силует. Інтер'єр BMW 7 серії – це поєднання чітких ліній та високої якості виконання. Розкішна шкіряна оббивка і мобільна концепція управління підкреслюють поєднання естетики вищого рівня та унікального комфорту. Неповторну атмосферу створює комфортне підсвічування салону, м'яке світло якого завершує гармонійний образ.
BMW 7 серії Седан: вид збоку з відкритими дверима на тлі освітленого будівлі готелю
BMW 7 серії Седан: вид спереду, крупний план переднього бампера

Передній бампер

Передній бампер з потужною решіткою радіатора BMW змушує всіх серйозно сприймати автомобіль. А низькорозташовані повітрозабірники, обрамлені розсікачами повітря з динамічним дизайном, не тільки оптимізують аеродинамічні характеристики автомобіля, але і підкреслюють елегантність та спортивний характер седану.
BMW 7 серії Седан: лазерні фари крупним планом

Лазерні фари BMW Laserlight

У режимі дальнього світла з урахуванням швидкості руху лазерні фари освітлюють дорогу майже вдвічі далі, ніж інші фари, завдяки чому підвищується безпека, оскільки значно поліпшується видимість. Про застосування цієї технології свідчать напис «BMW Laser» й сині акценти. У систему також входять функція адаптивного освітлення поворотів та неосліплювальна система управління дальнім світлом фар.
BMW 7 серії Седан: повітровод крупним планом

Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather підкреслюють спортивно-елегантний характер автомобіля і забезпечують оптимізацію потоку повітря в області колісних арок. Разом з переднім бампером та великою решіткою радіатора BMW вони надають автомобілю солідний вигляд.
BMW 7 серії Седан: задній бампер крупним планом

Задній бампер

Задній бампер з новим дизайном, вузькі відбивачі та рознесені по краях кузова трапецієподібні вихлопні патрубки надають задній частині широкий і солідний вигляд. Плоскі світлодіодні задні фари та вузька світлова смуга між ліхтарями також візуально підкреслюють ширину автомобіля.
BMW 7 серії Седан: задні світлодіодні ліхтарі зі світловою смугою, крупним планом

Задні світлодіодні ліхтарі зі світловою смугою

Подвійні блоки задніх світлодіодних ліхтарів містять задні габаритні ліхтарі, стоп-сигнали, ліхтарі руху заднім ходом, задні протитуманні ліхтарі та покажчики повороту. У ліву і праву частини заднього бампера вбудовані відбивачі. Ширину кузова підкреслює вузька світлова смуга, що з'єднує два блоки задніх ліхтарів.
BMW 7 серії Седан: панорамний скляний дах, вид зверху

Панорамний скляний дах

При відкритому люку панорамний скляний дах забезпечує додатковий приток свіжого повітря в салон автомобіля. При закритому люку салон наповнюється світлом, завдяки чому створюється відчуття простору. Кришка люка відкривається та закривається повністю автоматично одним натисненням кнопки або за допомогою автомобільного ключа, може зсуватися і підніматися, а також оснащена сонцезахисною шторкою і відбивачем вітру.
BMW 7 серії Седан: крупний план сидінь з оббивкою зі шкіри Nappa

Шкіра Nappa з декоративними елементами кольору «Коньяк»

Ексклюзивна шкіра Nappa кольору «Коньяк» з декоративними швами.
BMW 7 серії Седан: підсвічування Ambient Light в інтер'єрі

Підсвічування Ambient Light

Комфортне підсвічування на центральних стійках створює затишну атмосферу для пасажирів на задньому сидінні. М'яке світло, яке можна включити або виключити натисненням кнопки, створює приємну атмосферу не тільки в темряві. При включеному світлі на моніторах в задній частині салону відсутні будь-які відблиски.
BMW 7 серії Седан: крупний план накладки з нержавіючої сталі на порозі багажного відділення

Накладка з нержавіючої сталі на порозі багажного відділення

Широка накладка з нержавіючої сталі на порозі багажного відділення додає елегантності вигляду автомобіля та підвищує практичність.
BMW 7 серії Седан: крупний план холодильника BMW Individual

Холодильник BMW Individual

Електричний холодильник BMW Individual розташований в багажнику і може відкриватися із зони для пасажирів, якщо задній центральний підлокітник опущений. Приблизно 15-літровий об'єм дозволяє розміщувати в холодильнику, наприклад, дві пляшки об'ємом 0,5 л і пляшку шампанського об'ємом 0,375 л. Холодильник легко виймається, що допомагає при необхідності збільшити об'єм багажного відділення до максимального.
BMW 7 серії Седан з пакетом Executive Lounge: задні сидіння з максимальним рівнем комфорту

Пакет Executive Lounge

Пакет Executive Lounge відрізняється високим рівнем комфорту і можливістю прекрасного кругового огляду для пасажира заднього правого сидіння. Сидіння має функцію масажу та безліч різних регулювань, що дозволяють зробити поїздку виключно комфортною. Також забезпечується максимальний простір для ніг, включаючи спеціальну підставку, інтегровану в спинку переднього сидіння, завдяки чому можна розташуватися ще більш комфортно.

РЕВОЛЮЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ СЕДАНУ BMW 7 СЕРІЇ

Інтуїтивне прагнення в майбутнє. Незабаром можна буде вибирати: вести автомобіль самому або використовувати режим автономного управління. Уже сьогодні системи допомоги водієві BMW Personal CoPilot дозволяють відчути, яким буде керування автомобілем в найближчому майбутньому. Вони допомагають водієві, а в деяких випадках навіть беруть на себе повний контроль за роботою певних систем автомобіля. У BMW 7 серії абсолютно все орієнтоване на водія. Наприклад, дисплеї BMW Live Cockpit Professional можна просто й швидко налаштувати відповідно до індивідуальних переваг. А розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant дозволяє швидко активувати і відключати окремі функції. Технології нової ери.
BMW 7 серії Седан: екран і панель приладів з інформацією від асистента водіння Professional

Driving Assistant Professional

Система допомоги водієві Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимум безпеки в небезпечних ситуаціях або в умовах монотонного руху завдяки асистентові підрулювання і систем контролю смуги, попередження про схід зі смуги з активним захистом від бічних зіткнень та інших функцій забезпечення безпеки.
BMW 7 серії Седан: екран асистента парковки Plus

Асистент паркування Plus

Асистент паркування Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього, крім іншого, входить система кругового огляду, включаючи вид зверху і панорамний вид, а також бічна система допомоги при паркуванні, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паркування з направляючими лініями та асистент руху заднім ходом.
BMW 7 серії Седан: екран панелі приладів BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації містить об'єднані в мережу сенсорний інформаційний дисплей з діагоналлю 10,25 '' та повністю цифрову приладову панель з діагоналлю 12,3 ''.

НОВИЙ РІВЕНЬ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ДИНАМІКИ

ДВИГУНИ BMW 7 СЕРІЇ

Потужність – це поняття багатогранне, саме тому для седана BMW 7 серії пропонується цілий ряд двигунів. Крім 6-циліндрового рядного BMW TwinPower Turbo увагу на себе звертають виключно потужний V8 і вражаючий V12. Крім того, доступний ефективний та неймовірно економічний підключаємий гібрид. Поєднання 6-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння, електричного приводу і високовольтної акумуляторної батареї забезпечує максимальні показники потужності при зниженій витраті палива. Завдяки інноваційній інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive новий BMW 7 серії Седан передає всю потужність на дорогу - незалежно від ситуації, динамічно і впевнено.
BMW 7 серії Седан сірого кольору в русі: вид спереду з поворотом в три чверті
BMW 7 серії Седан: крупний план 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Нове покоління 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від керування. Він відомий високою віддачею та видатною чуйністю навіть на малих обертах в поєднанні з виключно низькими показниками витрати палива і шкідливих викидів.
BMW 7 серії Седан: крупний план рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Висока потужність, чудова плавність роботи, низький рівень шуму - відмінні риси 3,0-літрового рядного 6-циліндрового двигуна BMW TwinPower Turbo останнього покоління, що входить в низку двигунів BMW EfficientDynamics. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточного упорскування палива і турбонагнітачеві TwinScroll він розвиває 250 кВт (340 к.с.) і в змішаному циклі витрачає 7,5 л/100 км.
BMW 7 серії Седан: крупний план 8-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

У бензиновому 8-циліндровому двигуні BMW TwinPower Turbo використовуються два турбонагнітачі і система управління клапанами Valvetronic, а також система безпосереднього впорскування палива високої точності. Двигун розвиває максимальну потужність 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Два турбонагнітачі компактно встановлені в просторі між рядами циліндрів.
BMW 7 серії Седан: крупний план емблеми M760Li на задній частині кузова

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo є досконалим втіленням технологій силових агрегатів. Він розвиває значну потужність і забезпечує плавний рух - унікальне поєднання, характерне тільки для двигуна V12. Все це складається в незрівнянне задоволення від керування і подорожей.
BMW 7 серії Седан: крупний план електродвигуна

Електродвигун

Задоволення від керування з орієнтацією на майбутнє: центральним елементом гібридної силової установки є електромотор. Завдяки цілому ряду гібридних технологій, які доповнюють 6-циліндровий бензиновий агрегат, автомобіль може рухатися виключно на тязі від акумуляторної батареї зі швидкістю до 140 км/ч. При гальмуванні і русі накатом здійснюється рекуперація енергії і її накопичення в високовольтній акумуляторній батареї. Ідеальне поєднання економічності і динаміки.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,790
Макс. допустима маса, кг 2.385
Допустиме навантаження, кг 670
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,155/1,315
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 4/4
Робочий об'єм, куб. cм 1998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195(265)/5,000-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 400/1,550-4,500
Ступінь стиснення :1 10.2

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 6.2
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 8.4
Поза містом, л/100 км 6.2
Змішаний цикл, л/100 км 7.0
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 161
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,840
Макс. допустима маса, кг 2.445
Допустиме навантаження, кг 680
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,180/1,155
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 4/4
Робочий об'єм, куб. cм 1,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195 (265)/5,000-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 400/1,550-4,500
Ступінь стиснення :1 10.2

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 6.3
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 8.0-7.6
Поза містом, л/100 км 5.8-5.5
Змішаний цикл, л/100 км 6.6-6.3
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 150-143
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1.835
Макс. допустима маса, кг 2.445
Допустиме навантаження, кг 685
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,180/1,335
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 250(340)/5,000-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-5,200
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.5
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 9.9
Поза містом, л/100 км 6.5
Змішаний цикл, л/100 км 7.7
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 177
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,880
Макс. допустима маса, кг 2,500
Допустиме навантаження, кг 695
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,205/1,370
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 250 (340)/5,500-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-5,200
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.6
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 8.6
Поза містом, л/100 км 6.3
Змішаний цикл, л/100 км 7.1
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 163
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,935
Макс. допустима маса, кг 2.555
Допустиме навантаження, кг 695
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,255/1,370
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 250 (340)/5,500-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-5,200
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.1
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 10.6
Поза містом, л/100 км 7.1
Змішаний цикл, л/100 км 8.4
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 192
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год.
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год.

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с)
Загальний крутний момент, Нм

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2,040
Макс. допустима маса, кг 2,640
Допустиме навантаження, кг 675
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,330/1,380
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 8/4
Робочий об'єм, куб. cм 4,395
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 88.3/89
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 390(530)/5,500-6,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 750/1,800-4,600
Ступінь стиснення :1 10.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 4.0
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 14.3
Поза містом, л/100 км 7.7
Змішаний цикл, л/100 км 10.1
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 232
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/45 R19 102Y XL
Розміри задніх шин 245/45 R19 102Y XL
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8.5 J x 19 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8.5 J x 19 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.075
Макс. допустима маса, кг 2.675
Допустиме навантаження, кг 675
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,340/1,395
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 8/4
Робочий об'єм, куб. cм 4,395
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 88.3/89.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 390 (530)/5,500-6,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 750/1,800-4,600
Ступінь стиснення :1 10.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 4.1
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 14.5
Поза містом, л/100 км 7.7
Змішаний цикл, л/100 км 10.2
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 233
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/45 R19 102Y XL
Розміри задніх шин 245/45 R19 102Y XL
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8,5 J x 19 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8,5 J x 19 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.295
Макс. допустима маса, кг 2,840
Допустиме навантаження, кг 620
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,410/1,490
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 12/4
Робочий об'єм, куб. cм 6,592
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 88.3/89.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 430 (585)/5,250-5,750
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 850/1,600-4,500
Ступінь стиснення :1 10.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 3.8
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 18.7
Поза містом, л/100 км 9.7
Змішаний цикл, л/100 км 13.0
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 297
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/40 ZR20 99Y XL
Розміри задніх шин 275/35 ZR20 102Y XL
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8.5 J x 20 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 10 J x 20 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,900
Макс. допустима маса, кг 2,510
Допустиме навантаження, кг 685
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,200/1,380
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90/84
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195(265)/4,000-4,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 620/2,000-2,500
Ступінь стиснення :1 16.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 6.1
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 6.8
Поза містом, л/100 км 5.5
Змішаний цикл, л/100 км 6.0
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 158
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1.945
Макс. допустима маса, кг 2,560
Допустиме навантаження, кг 690
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,225/1,400
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90.0/84.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195 (265)/4,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 620/2,000-2,500
Ступінь стиснення :1 16,5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 6.2
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 6.7
Поза містом, л/100 км 5.7
Змішаний цикл, л/100 км 6.0
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 159
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,955
Макс. допустима маса, кг 2,560
Допустиме навантаження, кг 680
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,245/1,375
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90/84
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195(265)/4,000-4,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 620/2,000-2,500
Ступінь стиснення :1 16.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.8
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.1
Поза містом, л/100 км 5.8
Змішаний цикл, л/100 км 6.3
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 166
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.005
Макс. допустима маса, кг 2.625
Допустиме навантаження, кг 695
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,275/1,415
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,100
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,100

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90.0/84.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 195 (265)/4,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 620/2,000-2,500
Ступінь стиснення :1 16.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.9
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.1
Поза містом, л/100 км 5.9
Змішаний цикл, л/100 км 6.4
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 167
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри задніх шин 225/60 R17 99Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 7.5 J x 17 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 1,990
Макс. допустима маса, кг 2,605
Допустиме навантаження, кг 690
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,285/1,390
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90/84
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 235(320)/4,400-4,400
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 680/1,750-2,250
Ступінь стиснення :1 16.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.3
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.2
Поза містом, л/100 км 5.9
Змішаний цикл, л/100 км 6.4
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 167
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.025
Макс. допустима маса, кг 2.645
Допустиме навантаження, кг 695
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,300/1,415
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90.0/84.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 235 (320)/4,400
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 680/1,750-2,250
Ступінь стиснення :1 16.5

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.4
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.3
Поза містом, л/100 км 6.0
Змішаний цикл, л/100 км 6.4
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 169
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2,035
Макс. допустима маса, кг 2,640
Допустиме навантаження, кг 680
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,310/1,390
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90/84
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 294(400)/4,400-4,400
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 760/2,000-3,000
Ступінь стиснення :1 16.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 4.6
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.4
Поза містом, л/100 км 5.9
Змішаний цикл, л/100 км 6.5
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 170
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.075
Макс. допустима маса, кг 2,690
Допустиме навантаження, кг 690
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,335/1,415
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 515
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,300
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг 2,300

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90.0/84.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 294 (400)/4,400
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 760/2,000-3,000
Ступінь стиснення :1 16.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 4.7
Макс. швидкість, км/год з електротягою -

Витрата палива

У місті, л/100 км 7.4
Поза містом, л/100 км 6.0
Змішаний цикл, л/100 км 6.5
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 171
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 78

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км -
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. -
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. -

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв -
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв -

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) -
Загальний крутний момент, Нм -

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2,070
Макс. допустима маса, кг 2,655
Допустиме навантаження, кг 660
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,225/1,480
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 420
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 210(286)/5,000-6,000
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-3,500
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.2
Макс. швидкість, км/год з електротягою 140

Витрата палива

У місті, л/100 км -
Поза містом, л/100 км -
Змішаний цикл, л/100 км 2.4
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 56
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км -
Об'єм паливного бака (прибл.), л 46

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8.0 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км 52
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год 12
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. 3.1
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. 4.4

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв 83(113)/3,170
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв 265/2,850-7,200

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) 83(113)
Загальний крутний момент, Нм 140

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2,110
Макс. допустима маса, кг 2,670
Допустиме навантаження, кг 635
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,245/1,500
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 420
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 210 (286)/5,000-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-3,500
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.3
Макс. швидкість, км/год з електротягою 140

Витрата палива

У місті, л/100 км -
Поза містом, л/100 км -
Змішаний цикл, л/100 км 2.5
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 57
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км 14.1-13.5
Об'єм паливного бака (прибл.), л 46

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км 51
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год 12
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. 3.1
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. 4.4

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв 83 (113)/3,170
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв 250/0-3,170

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) 240 (326)
Загальний крутний момент, Нм 500

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2,160
Макс. допустима маса, кг 2.705
Допустиме навантаження, кг 620
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,245/1,500
Об'єм багажника хв. (Сидіння розкладені або дах опущено), л 420
Об'єм багажніка макс. (Сидіння складені або дах піднято), л -
Причіпне навантаження (без гальм) в кг -
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг -
Причіпне навантаження 12% (з гальмом) в кг -

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 94.6/82.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 210 (286)/5,000-6,500
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 450/1,500-3,500
Ступінь стиснення :1 11.0

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250
Розгін 0–100 км/год, с 5.1
Макс. швидкість, км/год з електротягою 140

Витрата палива

У місті, л/100 км -
Поза містом, л/100 км -
Змішаний цикл, л/100 км 2.8
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 65
Споживання електроенергії, в змішаному циклі в кВт • год/100км 14.1-13.5
Об'єм паливного бака (прибл.), л 46

Колеса

Розміри передніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри задніх шин 245/50 R18 100Y
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 8 J x 18 дюймів, легкосплавні

Зарядка і дальність ходу

Запас ходу від електроприводу, км 46
Максимальна ємність акумуляторної батареї, кВт•год 12
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (80 %), год. 3.1
Час зарядки 3,7 кВт/16 A, BMW i Wallbox (100 %), год. 4.4

Електродвигун

Потужність електродвигуна кВт (К.с) в 1/хв 83 (113)/3,170
Крутний момент електродвигуна (Нм) при об./хв 250/0-3,170

Загальна потужність системи

Загальна потужність кВт (К.с) 240 (326)
Загальний крутний момент, Нм 500

ВИТРАТА ПАЛИВА І РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Читати далі