СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Інформаційно-розважальні сервіси та системи допомоги водію автомобіля BMW 6 серії Gran Turismo.

Надійні помічники у Вашому автомобілі: BMW ConnectedDrive пропонує безліч інтелектуальних сервісів і продуктів, які роблять поїздки на Вашому BMW 6 серії GT ще більш безпечними і комфортабельними. Ваш особистий другий пілот дозволяє розслабитися під час поїздки, так як він весь час стежить за транспортною ситуацією і допомагає в дорозі завдяки інноваційним системам забезпечення комфорту і допомоги водієві.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100км (комбінований): 8,2 – 7,7
Викиди СО2 в г/км (комбінований): 187-177

Читати далі
СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.Інформаційно-розважальні сервіси та системи допомоги водію автомобіля BMW 6 серії Gran Turismo.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водію від BMW.

Все перед очима: асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, що складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з паганим оглядом і підвищує безпеку та комфорт у вашому BMW 6 серії Gran Turismo.

Читати далі

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водію від BMW.

ПАРКОВКА В РАДІСТЬ.

Інтелектуальні системи допомоги водію від BMW Personal CoPilot і роблять паркову надзвичайно легкою справою. Забудьте про пошук місця для парковки і надзвичайно тісних паркувальних місцях і втомлюючих маневрах в маленьких гаражах. Розслабтесь і залиште ці завдання у вашому майбутньому BMW.

Легкий пошук місця для парковка.

  • Асистент парковки плюс з 3D круговим оглядом
  • Інформація «Парковка на вулиці»
  • Парковка з дистанційним управлінням

Витрата палива та викиди СО2.

  • Показники витрати палива и викидів СО2 залежать від розмірів обраних коліс та шин. Дані щодо витрати визначаються відповідно до циклу керування ЕСЕ.

    Більше інформації щодо офіційних даних витрати палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрати палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які є в вільному доступі у всіх пунктах продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html