ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системы помощи водителю BMW ConnectedDrive в BMW 6 серии Гран Купе.

Численні інноваційні технології допомагають вам у дорозі різними способами та гарантують комфорт і безпеку на найвищому рівні. Це означає, що вам залишається повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

Читати далі
Ассистент вождения Plus
Ассистент вождения Plus
Ассистент вождения Plus

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Асистент водіння Driving Assistant Plus включає в себе не тільки системи з пакету Driving Assistant, систему попередження про виїзд за межі смуги Lane Departure Warning і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста, а й активний круїз-контроль з функцією Stop&Go для додаткового комфорту.


Активний круїз-контроль підтримує задану водієм швидкість, а також дистанцію до транспортного засобу попереду при швидкостях до 210 км/год. У транспортному потоці, що повільно рухається, або в дорожніх заторах автомобіль обганяє, прискорюючись, і гальмує, і задана дистанція до автомобіля, що йде попереду, підтримується аж до повної зупинки. Якщо автомобіль попереду різко загальмує, то автомобіль BMW негайно зреагує, якщо активовано систему попередження про зіткнення. Ця функція попередження працює покроково. Спочатку з'являється значок попередження, потім цей значок починає блимати й подається звуковий сигнал, після чого автомобіль різко гальмує.

Проекционный дисплей BMW

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display відображає всю інформацію, що стосується поїздки, безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю зосереджуватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, підказки навігаційної системи, обмеження швидкості, в тому числі повідомлення про заборону обгону, списки телефонів і даних розважальної системи, а також інформація та попередження систем допомоги водієві.


Значки, що проектуються на лобове скло, відображаються у особливо високій роздільності та повноколірними. Проекція виглядає так, якби вона була на відстані 2,3 м перед автомобілем. Завдяки цьому, а також оптимальному розміщенню інформація зчитується легко, зручно і так, що водій мінімально відволікається від дороги.


Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов зовнішнього освітлення, з окремими денним і нічним дисплеями. Проекція також регулюється по висоті. Крім того, водій може визначати дані, які слід відображати додатково до поточної швидкості й попереджень систем допомоги водієві.

Проекційний дисплей BMW.

Парковочный ассистент
Парковочный ассистент
Парковочный ассистент

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування Parking Аssistant полегшує паралельне паркування автомобіля у проміжках між іншими автомобілями. Незалежно від того, чи ця система активована, вона вимірює довжину всіх потенційних паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте (на швидкості до 35 км/год) на відстані 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.


Коли знайдено достатньо широкий проміжок для паркування, водієві достатньо увімкнути сигнал повороту, і асистент паркування візьме на себе кермування, тоді як водієві буде потрібно лише натискати педалі акселератора й гальма й перемикати передачі. При цьому система виводить на дисплей управління інструкції з управління та додаткові звукові сигнали. Завдяки цьому водій може залишатися спокійним і відчувати більш високий рівень безпеки.

BMW Night Vision
BMW Night Vision

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW NIGHT VISION З ФУНКЦІЄЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ЛЮДЕЙ.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей забезпечує видимість далеко за межами світлового конуса фар і дозволяє в темний час доби розпізнавати людей і великих тварин зі значної відстані. Інфрачервона камера, змонтована на решітці радіатора, передає зображення простору перед автомобілем на дисплей управління. Це дає можливість водієві розпізнавати людей і тварин на відстані приблизно до 300 м.


Крім того, враховуючи швидкість руху автомобіля та кут повороту керма, система також сама оцінює, чи розпізнані об'єкти становлять небезпеку. У випадку серйозної небезпеки на відеозображенні та на опційному проекційному дисплеї BMW з'являється миготливий червоний значок (тварина або людина). Також включається попереджувальний звуковий сигнал, і гальмівна система приводиться в оптимальну готовність.


Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля. Тому у випадку небезпеки система дає попередження навіть тоді, коли дисплей зображень не було активовано. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей ― інновація від BMW ConnectedDrive

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ СВІТЛОМ ФАР BMW SELECTIVE BEAM.

BMW Selective Beam

Система автоматичного управління світлом фар BMW Selective Beam робить водіння в темний час комфортнішим і безпечнішим. Вона забезпечує найкращу видимість у темний час доби без засліплення інших водіїв. Система розпізнає інших учасників руху та вибірково вилучає їх із світлового потоку дальнього світла. Довжина освітлюваної ділянки 400 м забезпечує швидке розпізнавання небезпек і допомагає визначати напрями.

Круговой обзор
Круговой обзор
Круговой обзор

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції камер бокового огляду, верхнього огляду та заднього огляду. Камери в зовнішніх дзеркалах у поєднанні з камерою заднього огляду забезпечують огляд навколо автомобіля з охопленням 270°.


Верхній огляд дає зображення зон по боках автомобіля для більш комфортного маневрування. Боковий огляд робить безпечнішим проїзд ділянок, які проглядаються, наприклад, виїздів та складних перехресть. Дві цифрові відеокамери з обох сторін передньої частини автомобіля відображають дорожню обстановку перед автомобілем. Це дозволяє водієві завчасно виявляти транспортні засоби, що наближаються, та належно реагувати. Функція бокового огляду автоматично деактивується, коли автомобіль досягає швидкості 15 км/год. Після цього водій може активувати задній огляд, верхній огляд і боковий огляд.


Системи відеокамер активуються при виборі задньої передачі, натисненні кнопки PDC або кнопки бокового огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

Навигационная система Professional
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЛЕРОМ iDRIVE.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і неперевершений набір функцій. Зручна в користуванні система навігації з сенсорним контроллером iDrive і дисплеєм управління включає в себе гарнітуру Hands-free з інтерфейсом USB та голосовим управлінням. Система також включає в себе радіосистему BMW Professional з DVD-приводом і 20 ГБ пам'яті для звукових файлів, в тому числі базу даних музичних композицій. Крім того, можна виводити на дисплей альтернативні маршрути. Найбільш популярні POI (Points of Interest, тобто пункти інтересу), такі як заправні станції, готелі та подібні об'єкти відображаються в меню POI у вигляді символів у залежності від частоти пошуку. Нерухомий кольоровий дисплей високої роздільності з діагоналлю 10,25 дюйма з багатоекранним режимом гарантує оптимальну зчитуваність і чіткість.


Управління системою інтуїтивно зрозуміле завдяки сенсорному контроллеру iDrive. Наприклад, на його сенсорній поверхні водій може вводити адреси пунктів призначення за допомогою рукописного введення. Управляти системою можна також за допомогою кнопок прямого управління з меню, вісьмох функціональних закладок і голосом. Функція тривимірного відображення мапи на тлі супутникових знімків ― з фотореалістичним поданням деяких об'єктів ― робить навігацію особливо приємною.

Навігаційна система Professional.

  • Сенсорний контроллер iDrive Touch