Комфорт в BMW 6 серии Купе

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: АТЛЕТИЧНИЙ. ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.

Комфорт у BMW 6 серії Купе.

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: АТЛЕТИЧНИЙ. ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.

Комфорт у BMW 6 серії Купе.

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: АТЛЕТИЧНИЙ. ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.Комфорт у BMW 6 серії Купе.

Достатньо покласти руки на кермо і коротко поглянути на панель приладів. Призначення BMW 6 серії Купе абсолютно чітке: максимальні спортивні відчуття в стильному оточенні Всі елементи управління спрямовані на водія і використовуються інтуітивно. Функціональність і спортивний дизайн ідеально збалансовані. Отримайте насолоду від усіх атрибутів спортивної машини, не відмовляючись від ексклюзивного комфорту.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Многофункциональный дисплей на панели приборов

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ всього необхідного для водіння. Разом з тим, він допомагає водієві сконцентруватися на водінні та не дає йому відволікатися завдяки відображенню відповідної інформації.
Три різні режими та їхні специфічні характеристики, кожний зі своєю схемою кольорів і стилем графіки, можуть відображатися на панелі приладів. Це режими COMFORT, ECO PRO та SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, синій колір переважає у режимі ECO PRO, в якому нові дисплеї EfficientDynamics і Bonus Range допомагають водію відображенням найекономічнішого можливого стилю водіння. У режимі SPORT, індикацію якого легко впізнати по червоних тонах, відображається поточна потужність двигуна.
На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки асистента маршруту, а також списки розважальної системи та функції телефону.

Ощущение простора
Ощущение простора
Ощущение простора

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Дизайн салону BMW 6 серії Купе було створено для задоволення найвищих вимог до спортивного розкішного стилю. Спортивні сидіння виготовлені з високоякісної шкіри і ідеально відповідають дизайну салону. Те ж саме стосується центрального підлокітника з просторими відділеннями для зберігання різноманітних предметів. При цьому, в багажному відділенні ємністю 460 літрів можна розміщувати великогабаритний багаж, наприклад спортивні та дорожні сумки, а в центральній консолі передбачені підставки для напоїв.

Ориентация на водителя
Ориентация на водителя

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Спортивне водіння вимагає швидкої реакції Саме тому на BMW 6 серії Купе кожен індикатор і кожен орган управління завжди точно там, де ви його інтуїтивно чекаєте його бачити.
Ліворуч від керма ― перемикач систем допомоги водієві та налаштування світла, а прямо перед водієм ― панель приладів з усією інформацією, необхідною для водіння і безпеки, причому її можна вивести в поле зору водія на опційний проекційний дисплей BMW.
Праворуч від водія передбачено місце для окремо розташованого кольорового дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма. Прямо під ним ― кнопки швидкого доступу, які можна запрограмувати на самостійно визначені функції та налаштування, щоб потім мати до них прямий доступ. Трохи нижче розташовані органи управління системи кондиціонування.
Важіль перемикання передач з перемикачем системи регулювання динаміки руху зручно розташований на центральній консолі ― в безпосередній досяжності й інтуїтивно зрозуміло для водія. Поруч ― сенсорний контроллер iDrive, розташований близько до переднього пасажира, так що він теж може легко керувати ним однією рукою.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Система комфортного доступа

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун, не користуючись безпосередньо ключем. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей водій може увійти в автомобіль і завести двигун кнопкою Start/Stop. Функціональна надійність гарантується механізмом аутентифікації ключа.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ОБІГРІВАННЯ.

Автономная система отопления

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ОБІГРІВАННЯ.

Якщо зовнішня температура низька, водій все одно може вирушити в дорогу в комфортно обігрітому автомобілі, оскільки температуру в салоні можна регулювати незалежно від роботи двигуна за допомогою допоміжної системи обігрівання, до складу якої входить зручна функція таймера. Вона також захищає вікна від запотівання й паморозі. Додаткове обігрівання активується та управляється за допомогою окремого пульта дистанційного управління ― Мого BMW Remote App або контролера iDrive.
Джерелом тепла є водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Цей пристрій також нагріває холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогрівання двигуна. Допоміжна система опалення вмикається автоматично у заздалегідь заданий час при зовнішній температурі нижче 15°C або вручну при будь-якій температурі.