BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 людина стоїть за паркінгом BMW

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

З нами ваш BMW 5 серії Седан у надійних руках. Наш великий асортимент оригінальних аксесуарів BMW надає вашому BMW індивідуальність, а деталі BMW M Performance створюють справжнє відчуття автоспорту на будь-якій дорозі. Привабливий спектр послуг BMW гарантує повний всебічний захист у надзвичайних ситуаціях, разом з сервісом і обслуговуванням, що дозволяє вам повністю зосередитися на задоволенні від водіння.

Читати далі
THE 5 BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Додаткове обладнання та вдосконалення дизайну для BMW 5 серії Седан.

Усі водії BMW за замовчуванням отримують задоволення від водіння. Оригінальні аксесуари BMW створені для задоволення ваших особливих побажань. Ми пропонуємо широкий вибір індивідуальних компонентів і доповнень, які ідеально підходять для вашого BMW 5 серії Седан за якістю, дизайном і характеристиками, пропонуючи вам максимальні додаткові переваги — що б ви не задумали.

BMW 5 серії Седан G30 з багажним боксом BMW 520 на даху
Багажний бокс BMW 520 BMW 5 серії Седан G30

Багажний бокс BMW 520

Сучасний багажний бокс чорного кольору з бічними панелями кольору «сріблястий титан» має об'єм 520 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відкривається з обох сторін і має потрійний центральний замок з кожного боку, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.
20-дюймові легкосплавні колеса Cross-Spoke 636 на BMW 5 серії Седан G30

20-дюймові легкосплавні колеса Cross-Spoke 636 у двоколірному виконанні, тільки диск, без шини.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колеса у двоколірному виконанні Orbit Grey з глянцевим шліфуванням на видимій стороні та прокатаними дисками. Тільки переднє колесо, розмір колеса 8J x 20, без шини.
20-дюймові легкосплавні колеса Cross-Spoke 636 кольору Liquid Black на BMW 5 серії Седан G30

20-дюймові легкосплавні колеса Cross-Spoke 636 кольору Liquid Black.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колеса ексклюзивного кольору Liquid Black мають прокатані диски. Комплект коліс у зборі з різнорозмірними шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 20 з розміром шин 245/35 R 20 95Y XL RSC спереду та 9J x 20 з розміром шин 275/30 R 20 97Y XL RSC ззаду.
Килимок для багажного відділення BMW у BMW 5 серії Седан G30

Килимок для багажного відділення BMW у BMW 5 серії Седан G30

Міцний, нековзний, водостійкий формений килимок з піднесеними бортами з усіх боків і красивим дизайном захищає багажне відділення від бруду та вологи. Виконаний у чорному кольорі зі вставкою з нержавіючої сталі, він ідеально поєднується з інтер'єром.
Універсальний кронштейн для тримача для планшета BMW, система Travel & Comfort у BMW 5 серії Седан G30

Універсальний кронштейн для тримача для планшета BMW, система Travel & Comfort.

Універсальне кріплення регулюється за розміром і кріпиться до окремо доступного базового кронштейна або до опціональною обладнання системи Travel & Comfort. Він забезпечує надійну фіксацію для широкого спектра планшетів Apple або Samsung з діагоналлю від 7 до 11 дюймів за допомогою тримача для планшета BMW. Його можна повертати на 360° та фіксувати під будь-яким кутом.
Всепогодні передні килимки BMW у BMW 5 серії Седан G30

Всепогодні передні килимки BMW.

Ідеально формені та міцні всепогодні килимки з піднесеними бортами й елегантним дизайном захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Вони виконані у чорному кольорі зі вставкою з нержавіючої сталі.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Спортивне обладнання BMW 5 серії Седан.

BMW 5 серії Седан поєднує у собі елегантність і спортивність: високоякісні аксесуари BMW M Performance підкреслюють динамічний характер цього чудового седана.

Деталі M Performance на BMW 5 серії Седан G30
Решітка радіатора M Performance з карбону на BMW 5 серії Седан G30

Решітка радіатора M Performance з карбону.

Демонстрація характеру: рамка решітки радіатора M Performance виготовлена з високоякісного карбону ручної роботи, а ламелі — з дуже міцного пластику. Оптична особливість у передній частині автомобіля, що надає автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд.
Карбоновий передній сплітер M Performance на BMW 5 серії Седан G30

Карбоновий передній сплітер M Performance.

Демонструє наявну потужність: карбоновий передній сплітер M Performance забезпечує оптимальні аеродинамічні характеристики й особливо ексклюзивно підкреслює мужній зовнішній вигляд автомобіля. Індивідуальний спортивний вигляд для найвищих вимог.
20-дюймові ковані диски M Performance Multi-Spoke 732 M у двоколірному виконанні на BMW 5 серії Седан G30

20-дюймові ковані диски M Performance Multi-Spoke 732 M у двоколірному виконанні.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance Multi-Spoke 732 M у двоколірному виконанні Bicolor Night Gold, мають глянцеве фрезерування та шліфування, а також прикрашені кольоровим логотипом M. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах TPMS і шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 20 з розміром шин 245/35 R20 95Y XL RSC спереду та 9J x 20 з розміром шин 275/30 R20 97Y XL RSC ззаду.
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance Double-Spoke 669 M на BMW 5 серії Седан G30

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance Double-Spoke 669 M.

Високоякісні ковані 20-дюймові легкосплавні диски M Performance у двоколірному виконанні Orbit Grey пропонують ексклюзивне поєднання фрезерування та глянцевого шліфування на лицьовій стороні, а також мають логотип M. Комплект коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах TPMS і різнорозмірними шинами Run-Flat. Розмір передніх коліс 8J x 20 з шинами 245/35 R20 95Y XL RSC і розмір задніх коліс 9J x 20 з шинами 275/30 R20 97Y XL RSC.
Кермо M Performance у BMW 5 серії Седан G30

Кермо M Performance.

Переконливі аргументи для рук: Завдяки області захвату з алькантари кермо M Performance особливо приємно та надійно тримати — для більш безпосереднього відчуття від рульового керування. Його характерні контури та центральне маркування з червоної шкіри додатково підсилюють індивідуальний гоночний вигляд.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

BMW 530e Седан(1):
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,8 – 1,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 40 – 36


Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.


Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

 

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

 

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW 530e Седан :
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2.3
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 53

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.