ПОТУЖНІСТЬ+

Динамічні характеристики та економічність нового BMW 4 серії Гран Купе.

ПОТУЖНІСТЬ+

Динамічні характеристики та економічність нового BMW 4 серії Гран Купе.

ПОТУЖНІСТЬ+ Динамічні характеристики та економічність нового BMW 4 серії Гран Купе.

Уже з першого погляду видно елегантність BMW 4 серії Гран Купе, в якій відчувається його динамізм. Двигун, ходова та аеродинамічний дизайн зливаються в ньому в єдине ціле. Енергія двигуна ідеально трансформується в спритність автомобіля. Автомобіля з широким асортиментом потужних двигунів, із заднім або повним приводом та з досконалим розподілом навантаження між осями. Усе заради якнайбільшої насолоди від керування.


BMW 440i Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 6,8–6,6
Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі: 159–154


Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

Читати далі

ВРАЖАЮЧІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Від самого початку BMW 4 серії Гран Купе демонструє свої амбіції: хвилюючий спортивний характер, точну керованість і оптимальний комфорт під час їзди поєднуються разом, надихаючи водія відмінною курсовою стійкістю та досконалим проходженням поворотів. У поєднанні з інтелектуальною полегшеною конструкцією ці характеристики забезпечують максимальну динамічність і повороткість цього спортивно елегантного чотиридверного авто.

ПОТУЖНІ ДВИГУНИ.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Переконлива потужність, плавна робота та хвилююче звучання — ось характерні риси рядного шестициліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo, який представляє останнє покоління двигунів ряду BMW EfficientDynamics. Завдяки системі подвійної зміни фаз газорозподілу Double-VANOS, функції Valvetronic, системі високоточного прямого впорскування палива High-Precision Injection і турбонагнітачеві TwinScroll його потужність сягнула 240 кВт (326 к.с.) , а середня витрата палива в комбінованому циклі становить від 7,4 до 6,6 л на 100 км.
Читати далі

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 л, що належить до останнього покоління двигунів, гарантує максимальну насолоду від керування. Для нього характерна чітка видача потужності та відмінна чутливість навіть за низької частоти обертів; при цьому він має виняткову економічність і низький рівень викидів.
Читати далі

Рядний шестициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo

Рядний шестициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo пропонує вражаючу видачу потужності в поєднанні зі взірцевими характеристиками споживання палива завдяки застосуванню таких інноваційних технологій, як турбонагнітач зі зміною геометрією турбіни та систему прямого впорскування Common Rail під тиском Цей двигун має потужність від 190 кВт (258 к.с.) до 230 кВт (313 к.с.) та гідний подиву обертальний момент від 560 до 630 Нм.
Читати далі

Чотирьохциліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo

Чотирьохциліндрові дизельні двигуни останнього покоління BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють гнучку видачу потужності й відмінну чутливість навіть при низьких обертах. Технологія турбонагнітача зі змінною геометрією турбіни та система безпосереднього впорскування Common Rail забезпечують виняткову економічність цих двигунів і низький рівень викидів.
Читати далі

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

Опційна восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач забезпечує максимальну динамічність, економічність і їздовий комфорт. Короткий час перемикання передач прискорює розгін, а невеликі відстані між вісьмома передачами роблять перемикання майже непомітним. При цьому частота обертів двигуна підтримується на ідеальному рівні, що забезпечує оптимальну видачу потужності та зниження шумності. Восьма передача знижує оберти двигуна під час руху на високій швидкості разом із витратою палива та викидами СО2.

СПОРТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ.

Описати характеристики керування BMW 4 серії Гран Купе можна лише одним словом: захопливі. Зрештою, типовий для BMW задній привід, низьке розміщення центру маси та досконалий розподіл навантаження між осями є гарантією справжньої насолоди від водіння. Це відчуття підкріплюється системою керування зі змінною чутливістю Variable Sport Steering із функцією Servotronic у стандартній комплектації та опційною адаптивною підвіскою Adaptive M. Вони забезпечують відмінну курсову стійкість при спортивному стилі водіння на звивистих шляхах.

 • Розподіл навантаження між осями 50:50

  Розподіл навантаження між осями в ідеальному співвідношенні 50:50 забезпечує відмінну курсову стійкість, повороткість і точність управління. При цьому низьке розміщення центру тяжкості та укорочені звиси додатково поліпшують динамічні характеристики.

 • Адаптивна підвіска Adaptive M

  Адаптивну підвіску Adaptive M можна регулювати за допомогою електроніки відповідно до стану дороги та умов їзди. Водій має також змогу змінювати характеристики підвіски через систему регулювання динаміки руху Driving Experience Control відповідно до власного стилю керування: від комфортних до винятково атлетичних з істотно «гострішим» керуванням.

 • Система керування зі змінною чутливістю Variable Sport Steering

  Система керування зі змінною чутливістю Variable Sport Steering забезпечує безпосередню та гостру реакцію системи керування й вимагає менше фізичних зусиль для повороту керма. Вона змінює передавальне відношення керма залежно від кута його повороту. Завдяки цьому стає зручніше керувати машиною в динамічному режимі їзди й доводиться докладати менше зусиль під час паркування та поворотів. Додатковим елементом цього пакета є можливість вибору режиму SPORT+.

ДИНАМІКА СІМЕЙСТВА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

ДИНАМІКА СІМЕЙСТВА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Більша насолода від керування за нижчої витрати палива: ось що таке BMW EfficientDynamics. Цей підхід охоплює широке коло різних технологій ходової частини, управління енергоспоживанням та концепцій автомобіля. Він забезпечує зниження витрати палива та об'єму викидів CO2 з одночасним підвищенням динамічності їзди та насолоди від керування. Це типова характеристика кожного BMW — і, звичайно, BMW 4 серії Гран Купе.

Читати далі

Витрата палива та викиди СО2.

 • Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

  Додаткову інформацію про офіційні показники витрати палива та офіційні дані про питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в брошурі «Настанови щодо витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів», доступній без оплати в усіх точках продажів, у компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (за адресою Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany) або на сайті http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Показники не стосуються конкретно взятих автомобілів і не є елементом пропозиції; вони призначені тільки для порівняння автомобілів різних типів. Викиди CO2, що мають місце під час виробництва, а також при постачанні палива або енергії з інших джерел, на підставі Директиви 1999/94/ЄС при визначенні викидів CO2 не враховуються.