BMW 4 серії Coupé G22 2020 Arctic Race Blue металік вид ззаду з поворотом в три чверті задні фари з моделлю, що стоїть біля автомобіля

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

Киньте виклик статусу-кво з BMW 4 серії Coupé. Тут Ви можете ознайомитися з усією інформацією про різноманітні дизайнерські рішення, ексклюзивне оснащення і першокласні цифрові послуги. Дізнайтеся, як унікальне купе BMW 4 серії з потужними двигунами та ідеально налаштованими функціями, орієнтованими на динаміку, доставляє неймовірне задоволення за кермом.

Читати далі
THE 4НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ.

Індивідуальне оснащення і модельні версії BMW 4 серії Coupé.

Базова модель

У базовій комплектації, BMW 4 серії Coupé надихає своїм яскравим дизайном і функціональними можливостями, що підвищують комфорт і безпеку.

BMW 4 серії Coupé G22 2020 базова комплектація Arctic Race Blue металік

У базовій комплектації, BMW 4 серії Coupé надихає своїм яскравим дизайном і функціональними можливостями, що підвищують комфорт і безпеку.

 • Базова комплектація

Модель M Sport

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від керування. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

BMW 4 серії Coupé G22 2020 пакет M Sport Arctic Race Blue металлик вид спереду з поворотом в три чверті

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від керування. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

 • Екстер’єр

 • Салон

BMW 4 серії Coupé Individual Dravite grey металік G22 2020 вид спереду з поворотом в три чверті стоячи на місці
BMW 4 серії Coupé Individual Frozen Portimao Blue металік G22 2020 вид спереду з поворотом в три чверті стоячи на місці
BMW 4 серії Coupé Individual Frozen Deep Grey металік G22 2020 вид спереду з поворотом в три чверті стоячи на місці
BMW Individual розширена шкіряна обробка 'Merino' кольору слонової кістки, BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 кабіна салону
BMW Individual розширена шкіряна обробка 'Merino' кольору Fiona Red/Black, BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 салон
BMW Individual розширена шкіряна обробка 'Merino' кольору Fjord Blue/Black, BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 салон
Оздоблення салону благородними сортами дерева з акцентами в Pearl Chrome BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 салон
Оздоблення салону BMW Individual Алюмінієва глянсова тканина з акцентами в Pearl Chrome BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 салон
Оздоблення салону глянсовий Fine Black в Pearl Chrome BMW 4 серії Coupé Individual G22 2020 салон
BMW Individual обшивка стелі антрацитна BMW 4 серії Coupé G22 2020 салон кабіна
Дверні пороги з позначенням BMW Individual BMW 4 серії Coupé G22 2020 салон кабіна

ПАКЕТ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ.

Винятковий, незалежний, індивідуальний: надайте новому купе BMW 4 серії те, що ідеально підходить для Вас, з ексклюзивним та високоякісним обладнанням BMW Individual. Будьте готові розставити яскраві акценти на дорозі з особливою обробкою BMW Individual. У поєднанні з вражаючими 19-дюймовими легкосплавними дисками BMW Individual 793 I в двоколірному виконанні автомобіль виглядає водночас елегантно й потужно. Підкресліть своє відчуття унікальності в інтер'єрі за допомогою високоякісних оздоблювальних матеріалів BMW Individual або особливо розкішних варіантів шкіряної обробки BMW Individual.

ДИНАМІКА РУХУ.

Трансмісія і шасі нового BMW 4 серії Coupé.

Спортивне зчеплення з дорогою, оптимальна керованість і висока маневреність: з точки зору продуктивності та динаміки керування, новий купе BMW 4 серії забезпечує захоплююче задоволення за кермом. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo та ідеально підібраним компонентам підвіски, спортивне купе готове до будь-яких випробувань.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун BMW 4 сеоіі Coupé G22 2020

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення від керування. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах двигуна, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.
Steptronic Sport трансмісія BMW 4 серії Coupé G22 2020 салон

Трансмісія Steptronic Sport.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою важеля селектора або підрульових перемикачів, для комфортного руху по схилу або неймовірно динамічного керування. У режимі SPORT та з важелем селектора в лівому положенні S/M перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
xDrive логотип BMW 4 серії Coupé G22 2020

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive по ситуації розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса, забезпечуючи додаткову тягу, динаміку та безпеку. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності, наприклад, балансує надлишкову або недостатню керованість при проходженні поворотів.
Підвіска BMW 4 серії Coupé G22 2020

Підвіска.

Стандартна підвіска забезпечує високий рівень точності, маневреності та комфорту. Це стало можливим завдяки подвійному шарнірному з'єднанню передньої вісі з пружинними стійками із алюмінію і ретельно продуманій задній підвісці з п'ятьма важелями, а також завдяки ретельному налаштуванню усіх компонентів.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун BMW 4 сеоіі Coupé G22 2020

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють швидку передачу потужності, а також відмінну чуйність навіть при низьких оборотах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги та системи допомоги водієві в новому BMW 4 серії Coupé.

Driving Assistant Professional BMW 4 серії Coupé G22 2020

Driving Assistant Professional.

Система Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або монотонних дорожніх ситуаціях. Крім стандартного контенту помічника з керування, в нього також входять допомога в рульовому керуванні та управління смугою руху з розширеними функціями, помічник зі зміни смуги руху й аварійної зупинки, а також помічник з підтримки смуги руху із активним захистом від бокового зіткнення.
Parking Assistant Plus BMW 4 Series Coupé G22 2020

Parking Assistant Plus.

Система Parking Assistant Plus полегшує паркування й маневрування автомобіля. Вона містить в собі, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний 3D-вид, а також бічний парктронік, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, паркувальний асистент з поздовжніми та бічними покажчиками на екрані, а також функцію задньої парковки.
Інтеграція смартфонів BMW 4 серії Coupé G22 2020

Інтеграція смартфонів.

В автомобілі BMW, Ви можете продовжувати використовувати функції свого смартфона в звичайному режимі. Завдяки інтеграції смартфонів Ваш автомобіль підтримує функції Apple CarPlay та Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати відомі Вам функції та різні додатки в автомобілі.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW 4 Series Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155


BMW 430i Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.1–5.7
CO2 emissions in g/km (combined): 141–131


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Читати далі

Витрата палива та викиди СО2 BMW 4 серії Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
  Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

  BMW 430i Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.6
  Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 151

  Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.