Бензин Дизель

Двигун і тип палива

ДИНАМІЧНИЙ+

BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ. 4 ЗНАЧИТЬ БІЛЬШЕ

Бензин Дизель

Двигун і тип палива

ДИНАМІЧНИЙ+ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ. 4 ЗНАЧИТЬ БІЛЬШЕ

Розгін від 0 до 100 км/год у с. (BMW 440i Купе)

5,1

Максимальна швидкість у км/год (BMW 440i Купе)

250

Витрата палива в л/100 км, у змішаному циклі (BMW 440i Купе)

7,7–4,4

Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі (BMW 440i Купе)

179–172

Спортивний автомобіль, створений вражати на дорозі. Результат виразний. Більш динамічний, гнучкий і комфортний. Безкомпромісно готовий до дії, з дизайном, виглядом і керуванням, в яких все було ретельно оптимізовано. Коротше кажучи: захоплюючий спортивний автомобіль-купе, який наповнює насолоду від водіння новим сенсом і задовольняє навіть найвибагливішого клієнта.

ПОТУЖНА ДИНАМІКА

BMW 4 серії купе розвиває захоплюючу динаміку, яка захопить вас відразу. У ідеальній взаємодії між двигуном високої потужності та опційною підвіскою Adaptive M, спортивним кермуванням зі змінним підсиленням керма та опційною восьмиступінчатою коробкою передач із системою Steptronic, вона забезпечує спортивне задоволення від водіння в будь-якій ситуації, що викликає посмішку впевненості у собі та гарантує захоплені погляди.

« У нас в BMW ми прагнемо досягти естетики, яка демонструє ефективну динаміку як природний аспект нашої фірменнного стилю. »
АДРІАН ВАН ХОЙДОНК, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН.

Привабливий вигляд.

Якщо існує ідеальна форма для спортивного купе, то дизайн BMW 4 серії купе є її ідеальним шаблоном. Його спортивний вигляд випромінює динамічний дух і надихаючу взаємодію тонкого стилю та контурних обрисів бокових сторін. Унікальна суміш спортивного привабливості, динамізму та естетики задовольняє прагнення мати справді довершене авто.
Читати далі

Спортивна передня частина.

Передня частина BMW 4 серії Купе виглядає інноваціно та спортивно. Виразна подвійна решітка радіатора поєднується з елегантними світлодіодними фарами та відображає потужний атлетизм. Великі повітрозабірники з вбудованими світлодіодними протитуманними фарами доповнюють динамічний зовнішній вигляд.
Читати далі

Атлетичний силует купе.

Розтягнутий дизайн з окресленими боками підкреслює спортивну елегантність BMW 4 серії Кабріолет. Клиноподібний силует зливається з виразною задньою частиною та створює відчуття захоплюючої динамічності, яка однаково потужна, незалежно від того, відкритий дах чи закритий. В обліку BMW 4 серії Купе потужно ароявляється енергія та атлетизм завдяки витягнутому корпусу з м'якою похилою лінією даху та контурними боками. Враження легкості створюється завдяки безкаркасним вікнам, які визначають тонкі вигини силуету й динамічий дизайн.
Читати далі

Виразна задня частина.

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає своєю солідністю і звертає на себе увагу потужним бампером з інтегрованими вихлопними патрубками. Оновлені двоскладові світлодіодні задні фари підкреслюють ширину кузова та динамічну мову форм.
Читати далі

ЛІНІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

Ви хочете зробити BMW 4 серії Купе ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції програми BMW Individual пропонують широкі можливості для індивідуалізації. У повній відповідності до вашого смаку.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕР'ЄР.

ЕЛЕГАНТНИЙ І СПОРТИВНИЙ.

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Купе поєднує в собі спортивний характер із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон, оздоблений високоякісними матеріалами і чудово пристосований до потреб водія, забезпечують найвищий рівень комфорту. Окрім того, комфортне підсвічування салону додатково сприяє створенню унікальної атмосфери для водіння.
Читати далі

З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВОДІЯ.

Наявне в базовій комплектації спортивне шкіряне багатофункціональне кермо посідає центральне місце в орієнтованому на водія салоні. Проекційний дисплей BMW Head-Up Display та багатофункціональний дисплей на приладовій панелі, доступні як опції, чітко відображають різноманітну інформацію, необхідну водієві під час руху. Навігаційна система Professional дозволяє вам залишатися на зв'язку з усім світом.
Читати далі

ДОСКОНАЛЕ ОЗДОБЛЕННЯ.

В елегантному оздобленні салону BMW 4 серії Купе використовуються широкий діапазон високоякісних і витончено оброблених матеріалів. Насолодитись досконалим комфортом допоможуть високоякісні спортивні сидіння, оббиті вичиненою тонкою шкірою. Приємну атмосферу доповнюють привабливе оздоблення салону, висококласні деталі з хрому та контрастні стібки прошиття шиття на панелі приладів.
Читати далі

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

ДИЗАЙН ОСВІТЛЕННЯ

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ ― ФІРМОВИЙ ЗНАК.

Відкрий для себе чистий спортивний дух, прогресивний дизайн і ексклюзивний комфорт усього сімейства моделей BMW 4 серії. Випробуй на собі ще більшу динамічність автомобілів BMW M4 та M3, якою вони завдячують своїм гоночним попередникам.

Читати далі

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ ― ФІРМОВИЙ ЗНАК.

Витрата палива та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid