ЗАХОПЛЮЮЧИЙ+

ДИНАМІКА ВОДІННЯ
ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ
BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ

З першого погляду зрозумієте, наскільки спортивний BMW 4 серії Купе. І ви відчуєте, який динамічний той момент, коли ви торкнетеся педалі газу. Його приводять в рух один із високопродуктивних двигунів на вибір, із заднім приводом або повним приводом і з ідеальним розподілом навантаження на осі. Кожна передача є насолодою. Кожна крива є чистим передчуттям наступної. І кожен кілометр ― це захоплюючий досвід.

BMW 440i Купе:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 7,7–7,4
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 179–172

Читати далі
ЗАХОПЛЮЮЧИЙ+ДИНАМІКА ВОДІННЯ <br>ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ <br>BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ

ЧИСТА ДИНАМІКА.

Енергійний атлетизм і відмінна продуктивність. З опційною підвіскою Adaptive M, спортивній системі кермування зі змінним підсиленням керма та опційною восьмиступінчатою коробкою передач Steptronic BMW 4 Series Купе приносить на дорогу вражаючу динаміку ефективної рушійної сили. Відчуйте необмежене задоволення від водіння BMW 4 серії Купе.

ПОТУЖНІ ДВИГУНИ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Значна потужність, бездоганно плавна робота та приголомшливий звук ― ось що відрізняє однорядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo сімейства BMW EfficientDynamics. Його оснащено системами Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впоркуванням і турбонагнітачем TwinScroll, і його потужність досягає 240 кВт (326 к.с.), а витрата палива в змішаному циклі становить 7,9–7,4 л/100 км.
Читати далі

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 л, що належить до останнього покоління двигунів, гарантує максимальну насолоду від керування. Для нього характерна чітка видача потужності та відмінна чутливість навіть за низької частоти обертів; при цьому він має виняткову економічність і низький рівень викидів.
Читати далі

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління характеризується вражаючою потужністю і виключно низькими показниками витрати палива завдяки використанню інноваційних технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією турбіни і система безпосереднього уприскування Common Rail. Він розвиває потужність від 190 кВт (258 л. С.) До 230 кВт (313 л. С.) При максимальному крутному моменті від 560 до 630 Н · м.
Читати далі

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндрові дизельні двигуни останнього покоління BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють гнучку видачу потужності й відмінну чутливість навіть при низьких обертах. Технологія турбонагнітача зі змінною геометрією турбіни та система безпосереднього впорскування Common Rail забезпечують виняткову економічність цих двигунів і низький рівень викидів.
Читати далі

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

Опційна восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач забезпечує максимальну динамічність, економічність і їздовий комфорт. Короткий час перемикання передач прискорює розгін, а невеликі відстані між вісьмома передачами роблять перемикання майже непомітним. При цьому частота обертів двигуна підтримується на ідеальному рівні, що забезпечує оптимальну видачу потужності та зниження шумності. Восьма передача знижує оберти двигуна під час руху на високій швидкості разом із витратою палива та викидами СО2.

СПОРТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ.

Чудовий настрій одним натисненням кнопки? Це те, що пропонує BMW 4 серії Купе к виборі режиму керування Driving Experience Control. Вибір режиму SPORT або, опційно, SPORT+ активує більш жорстку настройку амортизатора, завдяки чому автомобіль може реагувати ще більш безпосередньо. Двигун реагує більш спонтанно. Це ідеально підходить для більш гнучкого керування під час динамічного водіння. Це особливо очевидно у поєднанні з опційною адаптивною підвіскою Adaptive M, яка регулює стиль водіння та дорожні умови за допомогою електронного управління.

 • Розподіл маси на осі у співвідношенні 50:50

  Ідеальний розподіл ваги на осі (50:50) гарантує високу курсову стійкість і точність реакцій рульового управління. Ходові якості поліпшуються також завдяки низькому центру маси та вкороченим частинам, що звішуються за передню та задні осі .
  Ідеальний розподіл ваги на осі (50:50) гарантує високу курсову стійкість і точність реакцій рульового управління. Ходові якості поліпшуються також завдяки низькому центру маси та вкороченим частинам, що звішуються за передню та задні осі .

 • Адаптивна підвіска М

  Адаптивну підвіску Adaptive M можна регулювати за допомогою електроніки відповідно до стану дороги та умов їзди. Водій має також змогу змінювати характеристики підвіски через систему регулювання динаміки руху Driving Experience Control відповідно до власного стилю керування: від комфортних до винятково атлетичних з істотно «гострішим» керуванням.

 • Спортивне кермування зі змінною чутливістю

  Спортивне кермування, що має змінне передавальне число, з системою Servotronic забезпечує пряме і швидке реагування на поворот керма та зменшує зусилля, необхідне для повороту керма. Система реагує га кут повороту керма з різним передавальним числом механізму кермування. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю та зменшуються зусилля на кермо при виконанні паркування і на поворотах. Ще однією особливістю цього пакету є можливість вибору режиму СПОРТ+.

ДИНАМІКА СІМЕЙСТВА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менша витрата палива, більше задоволення за кермом. Це ― стратегія BMW EfficientDynamics. Вона охоплює комплекс різних технологій, які впливають на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат ― нижчі витрати палива й викиди СО2, при цьому більше динаміки й задоволення за кермом. Це стандартна характеристика кожного серійного автомобіля BMW і, звичайно, BMW 4 серії Купе

Читати далі

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Витрата палива та викиди CO2.

 • Disclaimer reference invalid