Дизайн BMW 3 серии Туринг

СПОРТИВНИЙ ЗЗОВНІ. ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

Дизайн BMW 3 серії Турінг.

СПОРТИВНИЙ ЗЗОВНІ. ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

Дизайн BMW 3 серії Турінг.

СПОРТИВНИЙ ЗЗОВНІ. ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.Дизайн BMW 3 серії Турінг.

Впізнавана комбінація динамічності, елегантності та універсальності робить BMW 3 серії Турінг найбільш спортивним представником свого класу автомобілів. В рамках традиційних сімейних характеристик BMW 3 серії цей автомобіль підтримує традиції марки BMW: подовжений капот,короткі звіси, довга колісна база і зміщенний назад салон автомобіля. Таким чином BMW 3 серії Турінг вдається утримувати лідируюче положення в своєму сегменті.

Читати далі
Дизайн кузова
Дизайн кузова
Дизайн кузова
Дизайн кузова
Дизайн кузова

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Збалансованість спортивності та елегентності в оформленні кузова автомобіля відразу привертає увагу до його естетичних та динамінчих характеристик. Потужність конструкції підкреслюють горизонтальні передкрилки, вишукані повітрозабірники в передньому фартусі, а також передні фари. У якості опції доступні світлодіодні подвійні круглі фари з вбудованими коронуючими кільцями.


Але не лише передня частина авто привертає до себе увагу. Вражаюча конструкція заднього бамперу включає широкорозміщенні дві горизонтальні лінії та задні світлодіодні вогні, що допомагає BMW 3 серії Турінг зберегти свою неповторність навіть вночі.


Додати індивідуальності BMW 3 серії Турінг можна за допомогою пакету Luxury Line – лакофарбове покриття кольору Платинове Срібло металік та 18-дюймові легкосплавні колісні диски. І це лише один з можливих варіантів, які покликанні підкреслювати унікальність спортивного характеру автомобіля.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ СВІТЛОВИХ ПРИБОРІВ.

На додачу до стандартних світлодіодних задніх ліхтарів, фари та протитуманні вогні BMW 3 серії Турінг також доступні у світлодіодному виконанні.

 • Світлодіодні фари

  Всі функції освітлення в світлодіодних фарах з денними ходовими вогнями, паркувальними вогнями та вказівники повороту базуються на світлодіодних технологіях. Фари дольнього та ближнього світла складаються із 10 світлодіодів високої потужності. Фари комплектуються функціями автоматичного регулювання дальності освітлення, забезпечують яскраве підсвічування дороги попереду, і таким чином, підвищують безпеку водіння в темну пору доби та в дощову погоду.

  Світлодіоди характеризуються довговічністю та споживають до 50 відсотків меньше електроенергії, ніж традиційні лампи. Таким чином, вони також допомагають знизити витрати пального та рівень викидів шкідливих речовин. Крім цього, світло, яке вони випромінюють, за своїми характеристиками наближене до денного світла, що знижує навантаження на очі. Пласкі зовнішні контури світлодіодних фар також підкреслюють атлетичність зовнішнього вигляду автомобіля.

 • Адаптивні світлодіодні фари

  Адаптивні світлодіодні фари вирізняються розподіленням світлового потоку, котрий автоматично адаптується до швидкості руху (динамічне освітлення дорожнього полотна). Крім вказівників повороту і денних ходових вогнів система включає в себе функцію адаптивних передніх фар зі змінним розподіленням світлового потоку в міських умовах і на швидкісній трасі, функцію підсвічування поворотів, а також функцію керування дальнім світлом BMW Selective Beam, яка запобігає засліпленню, керує дальнім світлом та забезпечує автоматичне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином ці фари забезпечують оптимальне освітлення в будь-яких умовах.

  В темну пору доби рухомі фари забезпечують якісне освітлення дороги на поворотах, а якщо ввімкнути вказівник повороту або повертати рульове колесо, автоматично активується освітлення поворотів, навіть якщо автомобіль при цьому нерухомий. В таких ситуаціях адаптивне освітлення поворотів також гарантує оптимальну освітленність оточуючого простору, що суттєво підвищує ступінь активної безпеки.

  Функція BMW Selective Beam дає можливість залишати ввімкненим дальнє світло фар в разі необхідності, при цьому в темну пору доби забезпечується оптимальна видимість. Розпізнаючи транспортні засоби, які рухаються попереду або назустріч, система плавно та ефективно зменшує яскравість освітлення та запобігає засліпленню водіїв.

 • Світлодіодні протитуманні фари

  Світлодіодні протитуманні фари покращують видимість на ближній дистанції в тумані або в разі опадів, підвищуючи безпеку руху. Ці світлові прилади відрізняє широкий кут пучка світла, колір якого дуже близький до природного денного освітлення. Крім цього, світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і низьким енергоспоживанням.

  Разом з тим, розташовані під фарами головного світла, світлодіодні протитуманні фари надають сучасний вигляд ефектній передній частині BMW 3-ї серії.

 • Задні вогні на основі світлодіодної технології

  Світлодіодні задні вогні складаються із індивідуальних світлодіодних елементів високої потужності та мають характерну для BMW L-подібну форму. Це візуально підсилює характерну для BMW задню частину автомобіля і допомагає впізнати марку автомобіля навіть в темноті.

  Великі вказівники поворотів і швидкодіючі світлодіодні стоп-сигнали також допомагають зробити BMW 3 серії Турінг більш безпечним.

ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ ДАХ.

Панорамний скляний дах пропускає в салон значний потік світла та дає можливість пасажирам насолоджуватись неперевершеними краєвидами, створюючи при цьому особливе відчуття відкритого простору. Якщо сонячне світло надто яскраве, можна легко та просто закрити сонцезахисну шторку. Завдяки функціям зсуву та піднімання панорамний скляний дах забезпечує велику кількість варіантів ефективної вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться в положенні для вентиляції, сонцезахисна шторка автоматично складається для забезпечення необхідної циркуляції повітря. А вбудована вітрозахисна перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря під час руху з відкритим дахом.

Дизайн салона
Дизайн салона
Дизайн салона
Дизайн салона

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Щойно Ви опинитесь в салоні BMW 3 серії Турінг, то відразу помітите оформлення, орієнтоване на водія, та високу якість матеріалів. Тут простір поєднується з можливостями для зберігання та функціональністю, що й доводить лаконічна панель приладів. У той самий час, в салоні відчувається домінування елегантності та динамічності. Численні акцентні хромовані елементи та поверхні з чорним глянцевим покриттям підкореслюють неперевершену якість авто. У типовому стилі BMW оформлено кокпіт, де систематична орієнтація на водія надзвичайно полегшують процес управління автомобілем.


Кожна ергономічна деталь виконана на досконалому рівні. Найкращим прикладом є 8,8-дюймовий дисплей керування опціональної навігаційної системи Professional: розташований окремо над центральною консоллю, він випромінює високу якість і на вигляд, і на дотик. На центральній консолі розташовано підставку для двох напоїв, а її кришка у закритому вигляді може бути використана у якості додаткового місця для збереження речей. Це лише два приклади з багатьох деталей, що створюють загальну концепцію автомобіля, у якому поєднано спортивність та універсальність.

МАТЕРІАЛИ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ.

Витончений дизайн салону та виконання найвищої якості привертають увагу з першого погляду. Опційні спортивні сидіння можна замовити, наприклад, в шкірі «Dakota» кольору Saddle Brown, з розширеними декоративними накладками коричневого кольору. Ці елементи салону можна доповнити декоративними планками з візерунчатої деревини ясеня з металевою вставкою та декоративними планками кольору Pearl Chrome, котрі переходять на внутрішню сторону всіх чотирьох дверей.


Різні елементи кокпіта, в тому числі класичну панель приладів, прикрашають хромовані рамки. Накладка, що обрамляє органи управління системи коніціонірванія і аудіосистеми, а також обрамлення пристроїв подачі повітря, виконані в глянцево-чорному кольорі. До складу пропонованого в якості опції пакета освітлення входить стильна і елегантна фонове підсвічування інтер'єру, яка використовує поєднання джерел прямого і розсіяного світла.


Максимальна ексклюзивність разом з BMW Individual: декоративні планки салону з накладками із цінних порід деревини білого кольору, візерунчатої деревини ясеня або індивідуальне шкіряне оздоблення «Merino» в правильно підібраних кольорах як Cashmere Beige або Amaro Brown додають витонченості інтер’єру та виводять якість на новий рівень.