Новый BMW 3 серии Седан

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Седан

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Седан

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.BMW 3 серії Седан

Выброс CO2 в смешанном цикле, г/км (EfficientDynamics Edition 320d) *

113–102 [109–99]

Расход в смешанном цикле, л/100 км (EfficientDynamics Edition 320d) *

4,3–3,9 [4,1–3,8]

Выброс CO2 в смешанном цикле, г/км (335i) **

186 [169]

Расход в смешанном цикле, л/100 км (335i) **

7,9 [7,2]

Оригінальність з 1975 року: BMW 3-ї серії - уособлення спортивного седану. У своєму шостому поколінні його чарівне поєднання динамічного дизайну, неперевершеної керованості та чудової практичності в повсякденному використанні вийшло на абсолютно новий рівень. Оптимальний розподіл ваги, класичний задній привід та потужні, високоефективні бензинові та дизельні двигуни з технологіями BMW EfficientDynamics гарантують видатну динаміку та низьку витрату палива. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує максимально ефективне зчеплення з дорогою в будь-якій ситуації. А завдяки лініям дизайну Sport Line і Luxury Line та пакету оснащення M Sport ви зможете адаптувати ваш BMW 3 серії Седан до своїх вподобань та потреб.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН.

Дизайн

Дизайн.

Безпомилково пізнавані елементи дизайну роблять вигляд BMW 3-ї серії найспортивнішим в своєму класі. Втілюючи сучасну інтерпретацію класичного триоб’ємного компонування, автомобіль зберігає традиційні для моделей BMW риси: довгий капот, короткі звиси, довгу колісну базу та зміщений назад салон. Таким чином, найпопулярніша модель в історії BMW зберігає лідируючі позиції в сегменті.
Читати далі
Динаміка руху та ефективність

Динаміка руху та ефективність.

Динаміка BMW 3 серії Седан проявляється в найрізноманітніших аспектах. Опційна адаптивна М-підвіска або спортивне рульове управління зі змінним передаточним співвідношенням гарантують ідеальну маневреність та керованість навіть при динамічному водінні. Двигуни BMW TwinPower Turbo та опційна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic дарують найвище задоволення від водіння. Ці та інші технології BMW EfficientDynamics наділяють автомобіль вражаючою продуктивністю та допомагають скоротити витрату палива.
Читати далі
Безпека та комфорт

Безпека та комфорт.

BMW 3-ї серії пропонує вам все, що потрібно, щоб просто відкинутися в кріслі і насолоджуватись поїздкою. Просторий інтер’єр з безліччю можливостей для зберігання багажу забезпечує найвищий комфорт в кожній поїздці. Зручне багажне відділення відрізняється чудовою функціональністю, а передові системи захисту забезпечать комфорт та спокій пасажирів у поїздці.
Читати далі
EfficientDynamics