BMW 2 серії Coupé, динамічний знімок за кермом

BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ.

Деталі, оснащення та технічні характеристики BMW 2 серії Coupé.

BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ.Деталі, оснащення та технічні характеристики BMW 2 серії Coupé.

ВТІЛЕННЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ СПОРТИВНОСТІ.

Моделі та лінії оснащення BMW 2 серії Coupé.

Модель M Sport

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від керування. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

BMW 2 серії Coupé, модель M Sport

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від керування. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

 • Екстер’єр

 • Салон

Модель Luxury Line

Модель Luxury Line демонструє елегантну сторону автомобіля. Елегантні елементи дизайну, виконані з глянсового хрому, надають екстер'єру ексклюзивний вид. Стильні акценти також присутні в салоні. Тут першокласне шкіряне оздоблення та високоякісна обробка салону характеризують розкіш.

BMW 2 серії Coupé, модель Luxury Line

Модель Luxury Line демонструє елегантну сторону автомобіля. Елегантні елементи дизайну, виконані з глянсового хрому, надають екстер'єру ексклюзивний вид. Стильні акценти також присутні в салоні. Тут першокласне шкіряне оздоблення та високоякісна обробка салону характеризують розкіш.

 • Екстер’єр

 • Салон

Модель Sport Line

Модель Sport Line робить автомобіль динамічнішим. Яскраві деталі екстер'єру та інтер'єру чорного глянцевого кольору забезпечують особливо спортивний зовнішній вигляд. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира забезпечують оптимальну підтримку.

BMW 2 серії Coupé, модель Sport Line

Модель Sport Line робить автомобіль динамічнішим. Яскраві деталі екстер'єру та інтер'єру чорного глянцевого кольору забезпечують особливо спортивний зовнішній вигляд. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира забезпечують оптимальну підтримку.

 • Екстер’єр

 • Салон

РАДИКАЛЬНА ДИНАМІКА.

Динаміка руху та продуктивність BMW 2 серії Coupé.

Рух вперед: завдяки потужним приводам і точно налаштованій підвісці BMW 2 серії Coupé вражає в усіх своїх аспектах. Випробуйте чисту динаміку керування - без будь-яких умовностей.

BMW 2 серії Coupé, Динаміка руху
BMW 2 серії Coupé, адаптивна підвіска M

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M може електронно регулюватися в будь-який час відповідно до дорожніх й погодних умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб активувати бажаний стиль керування - від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.
BMW 2 серії Coupé, спортивне рульове управління Variable

Спортивне рульове управління Variable.

Спортивне рульове управління Variable зі Servotronic створює пряму й гнучку реакцію рульового управління та гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Система реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при динамічному русі та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці й в повороті.
BMW 2 серії Coupé, Launch Control

Launch Control.

Launch Control - це функція, яка міститься в 8-cтупінчастій спортивній трансмісії Steptronic, що забезпечує максимальне прискорення при старті. Активація функції DTC (за допомогою кнопки DSC) здійснюється при переміщенні важеля перемикання передач в положення «S» та при повному натисканні акселератора з натиснутим гальмом. Коли водій відпускає гальмо, автомобіль розганяється до межі зчеплення.
BMW 2 серії Coupé, двигун

2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення за кермом. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.
BMW 2 серії Coupé, 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Автоматична 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує не тільки автоматичний вибір передач, але й ручне перемикання за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на кермі. Усе можливо: від комфортного ковзання до дуже динамічного керування з активованим Launch Control, якщо це необхідно. У режимі SPORT перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
BMW 2 серії Coupé, xDrive

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та різноманітно розподіляє потужність приводу на передні й задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне управління розподіляє потужність, наприклад, врівноважує надлишкову або недостатню поворотність при поворотах.

ПОДІЛЯЄ ДУМКИ. ДИВИТЬСЯ НАПЕРЕД. У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.

Асистент керування в BMW 2 серії Coupé.

BMW Coupe 2 серії пропонує низку інтелектуальних систем допомоги водієві, які полегшують Ваше життя.

BMW 2 серії Coupé, Асистент водіння
BMW 2 серії Coupé, Асистент водіння

Асистент керування.

Асистент керування поєднує в собі системи попередження про з'їзд зі смуги руху та контролю наближення. При русі зі швидкістю від 10 до 60 км/год система контролю наближення автомобілів й пішоходів з функцією гальмування попереджає про ризик зіткнення з транспортними засобами або пішоходами, та гальмує транспортний засіб у разі надзвичайної ситуації. На швидкості вище 70 км/год, попередження про з'їзд зі смуги руху привертає увагу водія за допомогою незначних вібрацій керма.
BMW 2 серії Coupé, активний круїз-контроль

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go включаючи попередження про наближення з функцією гальмування підтримує попередньо обрану водієм швидкість, а також відстань до автомобіля, що їде попереду. Транспортний засіб бере на себе прискорення й гальмування і зберігає задану відстань між автомобілем попереду, навіть в умовах повільного руху та в пробках.
BMW 2 серії Coupé, інформація про обмеження швидкості

Інформація про обмеження швидкості.

Інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор заборони на обгін, визначає поточні обмеження швидкості й знаки обгону та показує їх на інформаційному дисплеї приборної панелі.
BMW 2 серії Coupé, асистент паркування

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паркування паралельно і перпендикулярно дорозі. Система вимірює навіть вузькі потенційні паралельні паркувальні місця, проїжджаючи повз них на низькій швидкості. При знаходженні відповідного місця, асистент бере на себе рульове управління, в той час, як водій відповідає за вибір правильної передачі, а також натискання на педаль газу і гальма.

Fuel consumption and CO2 emissions.

BMW M240i Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.8 [7.1]
CO2 emissions in g/km (combined): 179 [163]

BMW 230i Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 5.9–5.7
CO2 emissions in g/km (combined): 134–131

BMW 220i Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 5.9–5.5
CO2 emissions in g/km (combined): 136–127

BMW 220d Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 5.1–3.5 [5.0–4.4]
CO2 emissions in g/km (combined): 134–107 [132–116]

The values of fuel consumptions, CO2 emissions and energy consumptions shown were determined according to the European Regulation (EC) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

The CO2 efficiency specifications are determined according to Directive 1999/94/EC and the European Regulation in its current version applicable. The values shown are based on the fuel consumption, CO2 values and energy consumptions according to the NEDC cycle for the classification.

For further information about the official fuel consumption and the specific CO2 emission of new passenger cars can be taken out of the „handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, which is available at all selling points and at https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Читати далі
BMW 2 серії купе, технічні характеристики

BMW 2 СЕРІЇ КУПЕ.

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW М240i Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8 [7.1]
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 179 [163]

  BMW 230i Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.9–5.7
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 134–131

  BMW 220i Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.9–5.5
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 136–127

  BMW 220d Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.1–3.5 [5.0–4.4]
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 134–107 [132–116]

  Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.