ТОЙ, ЩО ПРИСТРАСНО ВИПРОБУЄ МЕЖІ МОЖЛИВОГО.

BMW M240i Купе.

Невгамовний, динамічний, від нуля до ста за 4.8 секунди. BMW M240i Купе призначений для безкомпромісної потужності. Спеціально налаштована спортивна M підвіска, оптимізовані високопродуктивні компоненти та вражаюча потужність двигуна M Performance TwinPower Turbo з 6-циліндровим бензиновим двигуном з 340 к.с. чистого задоволення від водіння виробляють знайомі побічні ефекти: підвищений рівень адреналіну і велика кількість гострих відчуттів. Також і зовні радикальні, спортивні амбіції BMW M240i Купе миттєво кидаються в очі - ексклюзивні дизайнерські риси M Performance демонструють впевненість у собі.


BMW M240i Купе:
Витрата палива у л/100 км (комбінована): 7.8
викиди CO2 у г/км (комбіновані): 179

Читати далі
ТОЙ, ЩО ПРИСТРАСНО ВИПРОБУЄ МЕЖІ МОЖЛИВОГО.BMW M240i Купе.

ЧИСЕЛЬНА ПЕРЕВАГА 6 ЦИЛІНДРІВ.

Шість циліндрів, об’єм 3,0 л. Унікальні маневреність і висока придатність для повсякденного використання. Об'єднані у одній системі приводу, яка чітко демонструє свою винятково спортивну ДНК. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo надихає спонтанною реакцією та високим крутний моментом навіть на низьких швидкостях двигуна. Результат - максимальний крутний момент 500 Нм і прискорення, яке перехоплює ваш подих. Характерний звук BMW M240i Купе також акустично підкреслює винятковий талант власного силового агрегату.

Читати далі

ЧИСЕЛЬНА ПЕРЕВАГА 6 ЦИЛІНДРІВ.

МАЄ НАДЗВИЧАЙНО СПОРТИВНИЙ ВИГЛЯД.

Окрім видатної подвійної решітки радіатора та повністю світлодіодних фар, передня частина BMW 2 серії також має вражаючі збільшені повітряні входи стандартного аеродинамічного М пакета з дизайнерськими елементами в сірому кольорі Ferric Grey. Ідеально доповнюють цю кольорову схему 18-дюймові двоспицеві М колеса у стилі Ferric Grey 436 M, які забезпечують захоплюючу взаємодію гальмування та прискорення завдяки стандартним гальмам M Sport. Ковпаки дзеркал заднього виду аеродинамічної форми у кольорі Ferric Grey та позначення моделі на задній частині кузова підкреслюють тісний зв'язок з автомобілями BMW M. Цей ефект посилюють виступаючі вихлопні труби по обидві сторони в чорному хромі: це, по-перше, ознака потужності, а, по-друге, вказівка на модифіковану вихлопну систему без середнього глушника та з вентиляційним отвором.

ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНОЮ ПОТУЖНІСТЮ. ТАКОЖ І ВСЕРЕДИНІ.

Орієнтований на максимальну динаміку.

Ексклюзивні елементи дизайну М Performance у BMW M240i Купе об'єднують спортивну атмосферу та винятковий стиль. Ультрасучасна панель приладів має цифрову назву моделі та пропонує оптимальний огляд усієї необхідної інформації під час водіння.

Читати далі

Спортивні сидіння.

Сідайте і рушайте: як і будь-яка інша деталь інтер'єру, спортивні сидіння з ергономічною формою з вишитим позначенням M моделей прагнуть досягти найвищої потужності і водночас пропонують водію максимальний комфорт для сидіння. Панелі для захисту колін водія і переднього пасажира M Performance довершують рівень комфорту - у довгих подорожах, зокрема, вони оптимізують положення ніг водія.
Читати далі

Елегантний вхід.

Неперевершене перше враження: вже коли ви сідаєте в автомобіль, виразні накладки порогів з назвою моделі встановлюють захоплюючі акценти і не залишають сумнівів щодо того, на автомобілі якого класу ви подорожуєте.
Читати далі

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА. МАКСИМАЛЬНА ТОЧНІСТЬ.

Потужна динаміка, що перетворюється на захоплююче задоволення від водіння: спеціальні налаштування підвіски M Performance роблять BMW M240i провідним спортсменом у своєму класі. До них відносяться індивідуально налаштовані пружинно-демпферні системи, а також спеціальна еласто-кінематика для передньої осі. Подальший внесок походить від варіативного спортивного рульового керування, що забезпечує високу точність керування потужною динамікою.

 • Адаптивне спортивне керування
 • Спортивна М підвіска
 • xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic

КОНЦЕНТРОВАНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Автомобілі M Performance вражають своєю потужністю. Мають максимальну динаміку водіння, не жертвуючи комфортом. І все-таки, незважаючи на весь атлетизм, все ще демонструють стиль з прогресивним дизайном. BMW M Performance. Водійське задоволення посилилося..

Читати далі

КОНЦЕНТРОВАНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW M240I M PERFORMANCE EDITION

BMW M240I M PERFORMANCE EDITION

Витрата палива та викиди CO2.

 • BMW M550i xDrive седан:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 9.1–8.9
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 209–204

  BMW M760Li xDrive седан:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 12.8
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 294

  BMW X4 M40i:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 8.6
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 199

  BMW X6 M50d:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 6.6
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 174

  Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.