ДУМАЄ СПІЛЬНО ЗВАМИ, ЗАЗИРАЄ НАПЕРЕД - У КОЖНІЙ СИТУАЦІЇ.

BMW 2 серії Купе пропонує ряд інтелектуальних систем допомоги водіям, які полегшують життя. Система Driving Assistant з попередженням зіткнення та наїзду на пішоходів з функцією міського гальмування попереджає вас завчасно про інші транспортні засоби або пішоходів. Попередження про виїзд зі смуги реагує, коли ви випадково змінюєте смуги, а система контролю уваги рекомендує вам зробити перерву, якщо ви виявите будь-які ознаки втоми. А за допомогою активного круїз-контролю та системи інформування про обмеження швидкості ви завжди повністю контролюєте власну швидкість руху. Після того, як ви прибули до місця призначення, система допомоги при паркуванні дозволяє вам зручно припаркуватися.

  • Активний круїз-контроль
  • Інформування про обмеження швидкості
  • Допомога при паркуванні

Витрата пального та викиди CO2.

  • Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.