ДУМАЄ СПІЛЬНО ЗВАМИ, ЗАЗИРАЄ НАПЕРЕД - У КОЖНІЙ СИТУАЦІЇ.

BMW 2 серії Купе пропонує ряд інтелектуальних систем допомоги водіям, які полегшують життя. Система Driving Assistant з попередженням зіткнення та наїзду на пішоходів з функцією міського гальмування попереджає вас завчасно про інші транспортні засоби або пішоходів. Попередження про виїзд зі смуги реагує, коли ви випадково змінюєте смуги, а система контролю уваги рекомендує вам зробити перерву, якщо ви виявите будь-які ознаки втоми. А за допомогою активного круїз-контролю та системи інформування про обмеження швидкості ви завжди повністю контролюєте власну швидкість руху. Після того, як ви прибули до місця призначення, система допомоги при паркуванні дозволяє вам зручно припаркуватися.

 • Активний круїз-контроль

  Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, що має систему попередження зіткнення з функцією гальмування, підтримує швидкість, попередньо обрану водієм, а також відстань до автомобіля попереду. Автомобіль бере на себе прискорення і гальмування, і зберігає заздалегідь визначену відстань до автомобіля попереду, навіть у повільному русі та у заторах до повної зупинки.

 • Інформування про обмеження швидкості

  Система інформування про обмеження швидкості з індикатором заборони обгону виявляє поточні ліміти швидкості руху та ділянки, на яких заборонено обгін, та показує їх на інформаційному дисплеї на панелі приладів та на дисплеї на лобовому склі BMW.

 • Допомога при паркуванні

  Система допомоги при паркуванні полегшує паркування паралельно або перпендикулярно до проїзної частини. Система працює шляхом заміру навіть вузьких потенційних місць для паркування під час руху на низький швидкості. Як тільки-но знайдено підходяще місце, система допомоги при паркуванні бере на себе рульове керування, в той час як водій відповідає за вибір правильної передачі, а також за натискання педалей акселератора та гальм.

Витрата пального та викиди CO2.

 • Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.