ЗАХОПЛИВО НЕТРАДИЦІЙНИЙ.

Новий BMW 2 серії Купе.

ЗАХОПЛИВО НЕТРАДИЦІЙНИЙ.Новий BMW 2 серії Купе.

Розгін 0-100 км/год в с (BMW M240i Купе)

  4.8 [4.6]

Максимальна швидкість в км/год (BMW M240i Купе)

250

Витрата палива в л/100 км, комбінована (BMW M240i Купе)

7.8 [7.1]

Викиди CO2 в г/км, комбіновані (BMW M240i Купе)

179-163

Новий BMW 2 серії Купе є квінтесенцією автомобільної індивідуальності і створює свій власний клас. Революційно спортивний дизайн рухається навіть під час стояння. Його радикальна динаміка з явно живим заднім приводом та високим ступенем комфорту в ексклюзивному інтер'єрі навколо безкомпромісного водіння. Це видно з самого першого моменту: коли ви сідаєте за кермо, є лише один шлях - прямо вперед.

ВРАЖАЮЧИЙ З УСІХ БОКІВ.

Дизайн BMW 2 серії Купе.

Незвичайна конструктивна мова нової моделі BMW 2 серії Купе встановлює стандарти - починаючи із унікально компактних розмірів, завдяки відточеній передній частині з новою дизайнерською подвійною решіткою, до спортивної задньої части з підкресленою шириною. Відмінна м'яко похила лінія даху підкреслює динамічний силует, який чітко виявляє спортивні амбіції з першого погляду.

Читати далі

ВРАЖАЮЧИЙ З УСІХ БОКІВ.

Дизайн BMW 2 серії Купе.

"Інтер'єр BMW 2 серії Купе явно поліпшився. Це створює гармонійну атмосферу спокою та сили ".
ОЛІВЕР ГЕЙЛМЕР, ГОЛОВА ВІДДІЛУ ВНУТРІШНЬОГО ДИЗАЙНУ АВТОМОБІЛІВ BMW

З ЛЕГКІСТЮ ЛИШАЄ ІСТЕБЛІШМЕНТ ПОЗАДУ.

Динаміка руху та ефективність BMW 2 серії Купе.

Чітка лідируюча позиція: завдяки потужним двигунам та точно налаштованій підвісці, новий BMW 2 серії Купе вражає у всьому. Спробуйте чисту динаміку водіння - без жодних умов.

Читати далі

З ЛЕГКІСТЮ ЛИШАЄ ІСТЕБЛІШМЕНТ ПОЗАДУ.

Динаміка руху та ефективність BMW 2 серії Купе.

ЗНАЄ ЩО МЕЖ НЕМАЄ. НЕ БАЖАЄ ЗУПИНЯТИСЯ.

ЗНАЄ ЩО МЕЖ НЕМАЄ. НЕ БАЖАЄ ЗУПИНЯТИСЯ.

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДО КІНЦЯ.

BMW M240i Купе.

Неприборкане автоспортивне відчуття. Захоплююча динаміка, безмежна спритність. BMW M240i Купе дотримується свого крайнього прагнення у продуктивності в будь-якому аспекті. Ідеальна взаємодія численних високопродуктивних компонентів, таких як низька спортивна М-підвіска, спортивні М-гальма та спортивні трансмісії забезпечує першокласну насолоду від спортивних перегонів. Особливо у поворотах. Не дивно, адже BMW M240i Купе має у своєму арсеналі безкомпромісні потужні 340 к.с. (250 кВт).

Читати далі

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДО КІНЦЯ.

BMW M240i Купе.

Витрата палива та викиди CO2.

  • Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про витрату визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрати палива та викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.