POWER PLAY.

BMW M140i: 340 к.с., 250 кВт.

POWER PLAY.

BMW M140i: 340 к.с., 250 кВт.

POWER PLAY.BMW M140i: 340 к.с., 250 кВт.

Динамічний атлетизм в компактному класі має свою назву: BMW M140i. Або сказати інакше: задоволення від водіння посилилося. Випробуйте невимовне відчуття, коли руки захоплюють рульове колесо, а ваша нога притискає педаль акселератора. І бажано на звивистій дорозі, коли численні компоненти, характерні для M Performance, і ідеально налаштовані один до одного - від двигуна до підвіски до конструкції - доставлять заряджені адреналіном моменти їзди. Гарантовані гусячі шишки.
 

BMW M140i 35-дверний:
Витрата палива в л / 100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

Читати далі

ШІСТЬ ПАЧОК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

ШІСТЬ ПАЧОК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

Вражаюче ефективний, особливо потужний: 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo виділяється через його чудові нарощування потужності і гладкі робочі характеристики в поєднанні зі спортивним звуком. Завдяки VANOS, Valvetronic, високоточної ін'єкції і турбокомпресором TwinScroll, він забезпечує 250 кВт (340 к.с.) і має комбіновані показники споживання всього 7,8 літра на 100 км.

Читати далі

ВИРОБНИК ТЕМПУ.

Завдяки динаміці руху, BMW M140i втілює в собі чисту M Performance. Завдяки численним високопродуктивним компонентам, він забезпечує інтенсивне задоволення від водіння, що не поступається нікому. У поєднанні зі змінним спортивним рульовим управлінням, знижена підвіска M Sport забезпечує захоплююче гнучке поводження і передає вражаючу потужність точно на дорогу. Навіть так зрозуміло, що гальма M Sport призначені для чудових характеристик гальмування. І 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport забезпечує швидкі спринти, завдяки особливо швидкозмінним операціям - як ваш пульс, безсумнівно, буде підвищенний.

 • Спортивне рульове управління Variable

  Спортивне рульове управління Variable з Servotronic створює пряму і гнучку відповідь на рульове керування і забезпечує менше фізичне зусилля, необхідне для повороту колеса. Він реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керування при більш динамічному русі і зменшує зусилля, необхідні для управління при парковці і повороті.

 • Підвіска M Sport

  Підвіска M Sport характеризується спортивною підвіскою, а на автомобілях із заднім приводом включає шасі, опущені приблизно на 10 міліметрів. Він має більш короткі підвісні пружини і більш щільні налаштування амортизатора, а також більш тверді стабілізатори. Разом вони призводять до ще більш прямих налаштувань, які сприяють особливо динамічному стилю водіння.

 • xDrive

  Інтелектуальна повнопривідна система BMW xDrive плавно розподіляє пропульсивну силу перед переднім і заднім колесами - для бонусу в тязі, динаміці руху та безпеки у всіх ситуаціях. Для подальшого підвищення гнучкості таке електронне управління розподілом потужності також протидіє будь-якої недостатньої поворотності і надмірної поворотності при поворотах.

 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport

  8-ступінчата коробка передач Steptronic Sport дозволяє дуже спортивно переключати передачу. Як в автоматичній версії, так і вручну за допомогою важіля селектора або перемикаючих маніпуляторів для комфортного круїзування або дуже динамічного стилю водіння. У режимі SPORT і за допомогою важеля селектора в лівій ручці S/M, послідовності перемикання передач розраховані на максимальну продуктивність.

ГОНОЧНИЙ КОСТЮМ.

Передня конструкція BMW M140i надихає разом з розширенними повітрязабірниками від стандартного пакета M Aerodynamics з дизайнерськими акцентами в кольорі Ferric Grey. Кришки аеродинамічного дзеркала також виконані в Ferric Grey. Закруглений елегантний зовнішній вигляд - відмінні 18-дюймові колеса M 719 M з легкого сплаву в Jet Black і витяжні труби з обох сторін в чорному хромі. Вражаючі функції в інтер'єрі включають в себе спортивні сидіння M, рульове колесо M Leather, що поставляється в стандартній комплектації, а також підніжки М та обробка салону М. Ексклюзивні деталі, такі як оздоблення дверних порогів M Performance і спеціальні інструменти M Performance, додатково покращують спортивну атмосферу.

СІМЕЙНА ЕНЕРГІЯ.

 • Дізнайтеся більше

СІМЕЙНА ЕНЕРГІЯ.

Автомобілі M Performance вражають своєю потужною продуктивністю. Забезпечте захоплюючу динаміку водіння, не жертвуючи комфортом. Проте, не дивлячись на весь атлетизм, вони все ще демонструють чудовий стиль з цілеспрямованим дизайном. Автомобілі M Performance: задоволення від водіння посилилося.

Читати далі
 • Дізнайтеся більше

Витрата палива та викиди CO2.

 • Disclaimer reference invalid