ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.

Динаміка водіння й ефективність в BMW 1 серії.

ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.

Динаміка водіння й ефективність в BMW 1 серії.

ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.Динаміка водіння й ефективність в BMW 1 серії.

Надмірно спортивний. Ослаблений у споживанні. Завдяки вражаючому крутному моменту його високообертових турбодвигунів, BMW 1 серії забезпечує енергійні і неймовірно гнучкі моменти водіння. Він робить це перш за все в поєднанні з додатковою підвіскою Adaptive M і спортивним рульовим керуванням Variable, котре також доступне за бажанням. І незалежно від того, подорожують чи в місті, по всій країні або на автомагістралі BMW 1 серії залишається ефективним. У режимі ECO PRO він має дивно низький попит на паливо, що дозволить вам повністю розслабитися на заправній станції.

Читати далі

ШВИДКО ВПЕРЕД.

Підкорює дорогу в одну мить. Це не дивно, тому що BMW 1 серії надихає великою кількістю потужних двигунів, опціонально з повним приводом і відмінним розподілом ваги 50:50 на осі - для захоплюючої, точної обробки і приголомшливої продуктивності. Безліч додаткових компонентів додатково розв'язують потужну динаміку і спортивну гнучкість: адаптивна підвіска, восьмиступінчастою коробка передач Steptronic, спортивне рульове керування і 6-циліндровий бензиновий двигун Turbo, який є унікальним в цьому класі автомобілів, пропонують унікальне задоволення від водіння.


BMW M140i 5-дверний:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

ПОВНОПРИВІДНИЙ BMW 1 СЕРІЇ.

Ідеально підходить для важких ситуацій на дорогах, особливо в погану погоду. Інтелектуальна повнопривідна система керування BMW xDrive чудово адаптується до всіх умов. Результат: ідеальна стійкість забезпечує ще більшу динаміку руху та швидкість.

 • xDrive

  Інтелектуальна система керування автомобілем BMW xDrive ідеально підходить навіть до самих складних умов експлуатації дорожнього покриття, що забезпечує оптимальне зчеплення у будь-який час. XDrive та Dynamic Steady Control (DSC) забезпечують безпеку та стабільність BMW. Контрольована за допомогою сенсорної системи DSC, система xDrive гнучко і швидко розподіляє потужність приводу між осями, щоб запобігти перекручуванню, що забезпечує виняткову стійкість до напрямку. Крім того, це гарантує швидке, безпечне прискорення навіть на слизьких або крутих ділянках. У критичних дорожніх умовах DSC не потрібно стільки втручатися. Таким чином, BMW xDrive поєднує в собі всі переваги системи повного приводу - тягової, спрямованої стабільності та безпеки руху - з класичним для BMW динамізмом.

HEART BEATS.

Серцем кожного BMW 1-ї серії є двигун, а сучасна низка двигунів для серії пропонує відповідну систему приводу для всіх вимог. Це пов'язано з тим, що всі бензинові і дизельні двигуни сімейства BMW EfficientDynamics - незалежно від того, чи мають вони 3, 4 або 6 циліндрів - вражають своєю енергійною роботою завдяки інноваційної технології BMW TwinPower Turbo - навіть в низькому діапазоні обертів. У той же час вони демонструють підвищену ефективність і ще більшу динаміку водіння. Включення в чисте задоволення від водіння.

Читати далі

8-CТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Додаткова 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує максимальний рівень динаміки, ефективності і комфорту. Обмежені швидкості обертання двигуна між шестернями покращують значення прискорення, в той час як обмежені переходи швидкості двигуна між шестернями допускають ледь помітні перемикання передач. У той же час двигун підтримується на ідеальному рівні обертів для оптимальної розробки потужності, в той час як рівень шуму знижується. Восьма передача зменшує оберти двигуна на високих швидкостях, тим самим знижуючи витрату палива і викиди CO2.

 • Режим Sport+

  Правильний вибір для спортивного стилю водіння на межі і оптимальної роботи - це режим SPORT+. Це пов'язано з тим, що мінімізовані інтервали обертів між шестернями забезпечують прискорення з особливо високим рівнем тяги. Крім того, вступає в дію функція DTC (Dynamic Traction Control), що дає ведучим колесам ще краще ковзання.

 • Режим Sport

  У поєднанні з підвіскою Adaptive M, режим SPORT пропонує спортивну підвіску, поєднану з більш жорстким налаштуванням заслінки. Таким чином, це забезпечує більш спонтанну реакцію від системи приводу та керма, а також безмежного водіння весело.

 • Режим Сomfort

  Режим COMFORT доступний для cпокійного та легкого пересування, протягом якого активується програма з плавним перемиканням передач з меншим рівнем обертів. У поєднанні з підвіскою Adaptive M tt гарантує, що будь-яка нерівність на дорозі залишається практично непоміченою.

 • Режим EcoPro

  У режимі ECO PRO режим підвищується завдяки уникненню побічних зсувів та активації функції спадання, що дозволяє автомобілю рухатися разом з особливо низьким опором, відключивши двигун. Це значно зменшує споживання та значно збільшує діапазон.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше витрати палива. Більше задоволення від водіння. Це BMW Efficient Dynamics. Він охоплює інноваційний пакет технологій, який впливає на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат - нижчий рівень витрати палива та менше викидів СО2 з більшою динамікою та одночасним водіння. Стандартна особливість у кожному BMW - та звичайно у BMW 1 серії також.

Читати далі

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Витрата палива та викиди CO2.

 • Disclaimer reference invalid