ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.

Система допомоги водієві в BMW 1 серії.

ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.

Система допомоги водієві в BMW 1 серії.

ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.Система допомоги водієві в BMW 1 серії.

BMW 1 серії оснащений цілою низкою інноваційних технологій, які дозволяють підтримувати оптимальне сполучення під час подорожі і досягають місця призначення зі спокієм. Завдяки новаторським функціям навігації та розваг, що дозволяють використовувати ваші особисті додатки для смартфонів, ви будете насолоджуватися сучасною мобільністю, що встановлює нові стандарти.

Читати далі

ОХОРОНА ТІЛА.

BMW 1 серії пропонує низку інтелектуальних систем допомоги водієві, які полегшують життя. Система допомоги водієві зі зболиженням і попередженням водія з функцією гальмування в міському режимі попереджає вас про інші транспортні засоби або пішоходів. Попередження про вихід зі смуги реагує на ненавмисну зміну смуги, і помічник рекомендує вам зробити перерву, якщо виявить будь-які ознаки втоми. А за допомогою активного круїз-контролю та інформації про обмеження швидкості ви завжди будете в повній мірі контролювати свою швидкість. Як тільки ви досягнете свого місця призначення, помічник з паркування дозволяє вам зручно переміщатися в просторі.

  • Активний круїз-контроль

    Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, включаючи функцію попередження та регулювання зближення та функцію гальмування, підтримує швидкість, попередньо обрану водієм, а також відстань до водія попереду. Автомобіль контролює прискорення та гальмування, а також забезпечує зумовлену відстань до автомобіля попереду, навіть у повільному русі та під час пробок.

  • Інформація про обмеження швидкості

    Інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор обгону, записує обмеження швидкості і інформацію про обмеження обгону і показує їх в інформаційному дисплеї на панелі приладів і на дисплеї Head-Up.

  • Помічник паркування

    Асистент паркування робить паркування паралельним та перпендикулярним дорозі легше. Для цього система також вимірює вузькі паркувальні місця під час руху на низькій швидкості. Коли було знайдено досить великий простір, помічник паркування бере на себе кермо, а водій продовжує керувати акселератором, шестернями та гальмами.

Витрата палива та викиди CO2.

  • Disclaimer reference invalid