ШВИДКА ЛЮБОВ.

Новий BMW 1 серії. Підключений до виконання.

ШВИДКА ЛЮБОВ.

Новий BMW 1 серії. Підключений до виконання.

ШВИДКА ЛЮБОВ.Новий BMW 1 серії. Підключений до виконання.

Розгін 0-100 км/год в с (BMW M140i)

4.8 [4.6]

Максимальна швидкість в км/год (BMW M140i)

250

Витрата в л/100 км, комбінована (BMW M140i)

7.8 [7.1]

Викиди CO2 в г/км, комбіновані (BMW M140i)

179–163

Створює враження, весело і миттєво помітно. Завдяки своєму спортивному дизайну, динамічним характеристикам їзди та ідеальному підключенню, новий міський герой бере серця штурмом. Зрештою, він не тільки швидко працює, але й швидкий в Інтернеті, що дозволяє йому відповідати на всі виклики. Це робить невелику різницю, що значить багато чого.

HEAD TURNER.

Дизайн новго BMW 1 серії можна чудово описати одним словом: динамічний. Він зачаровує з будь-якого кута з його ідеальними пропорціями та підкреслює його безкомпромісно спортивне прагнення з кожною деталлю. Надзвичайно цілеспрямований - і все формує єдине ціле. Незалежно від того, яку лінійку чи видання ви обираєте.


BMW M140i 5-дверний:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

Читати далі
"Завдяки новим фарбам, обладнанню та декоративним елементам зберігається вражаючий характер, а клієнтам надають більше вибору".
Мартіна Старк, керівник відділу кольору та дизайну матеріалів BMW Automobile

ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.

ШУКАЧ ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ.

Ясне задоволення від водіння на прямих. Адреналін щосили збільшується. Пряме рульове управління, типове для BMW, точно налаштована підвіска і оптимальний розподіл ваги на осі забезпечують захоплюючу роботу. І з рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном під розширеним капотом, новий BMW 1 серії має рівень динаміки, що не має собі рівних в компактному класі. Дуже атлетичний!

Читати далі

ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.

ЦИФРОВЕ ПОКОЛІННЯ.

Випробуйте наступний етап безперебійної зв'язку: з виключно інтуїтивною операційною концепцією, інтелектуальними системами допомоги водієві й унікальними цифровими послугами в цьому класі, які забезпечують безпрецедентний досвід водіння. І з додатком, яке з'єднує ваш автомобіль з вашим смартфоном, тим самим відкриваючи абсолютно нові можливості в питаннях призначення та планування маршруту, ділового спілкування та розваг.

Читати далі
"Ми дозволяємо нашим клієнтам вибрати інструмент керування, з яким вони почувають максимально комфортно".
Holger Hampf, керівник Design User Experience

POWER PLAY.

BMW M140i xDrive - це темперамент у чистому вигляді: вражаюча продуктивність від нуля до ста за 4,4 секунди. Працює на двигуні M Performance TwinPower Turbo, який оснащений 6-циліндровим бензиновим двигуном з вражаючими 340 к.с. Оснащений безліччю високопродуктивних компонентів для необмеженного задоволення від водіння. Це не тільки викликає підвищення пульсу, але також гарантовано піднімає посмішку.

Читати далі

Витрата палива та викиди CO2.

  • Disclaimer reference invalid