БУДЬ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЗДОБИЧЧЮ.

Абсолютно новий BMW X2.

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЗДОБИЧЧЮ.

Абсолютно новий BMW X2.

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЗДОБИЧЧЮ.Абсолютно новий BMW X2.

Абсолютно унікальний. Надзвичайно винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки своєму сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну та гнучку продуктивність, яка не має собі рівних в своєму класі. У поєднанні з високоякісним інтер'єром і численними інноваційними технологіями він є екстравертованним героєм нової ери. Ви готові?

5 ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

 • 01 Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6
 • 02 Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 126-121
 • 03 Вперше доступний з пакетом M Sport X
 • 04 Відмінна динаміка руху та потужні двигуни
 • 05 Інноваційна концепція роботи та безперебійний зв'язок

ЗАЛИШАЄТЬСЯ УНІКАЛЬНИМ.

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - що він і демонструє. Його екстраверована форма в поєднанні з динамічними контурами надає йому надзвичайно спортивний характер купе. У той же час його вражаючі пропорції і унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для всіх, хто хоче вивчити нові напрямки.

Витрата палива і викиди CO2.

 • BMW X2 xDrive20d:
  Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6
  Викиди CO2 в г/км ((змішаний цикл): 126-121

   

  Значення витрат палива, викиди CO2 і значення споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламентом (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних на обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

   

  Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94 / EC і Європейським Регламентом в її чинній редакції. Зазначені значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклом NEDC для класифікації.

   

  Додаткову інформацію про офіційне витраті палива і конкретної емісії СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», у офіційних дилерів.